خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است. هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Ayda_Na

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2,703
زمان حضور
5 دقیقه
نویسنده این موضوع
• جولیت عروسکی است با نفرینی خاص است، نفرینی که نسل به نسل از مادر به دخترش میرسد. چون این عروسک روح عزیزان دختر را در خود حبس میکند. گفته میشود که هر دختری که این عروسک را داشته باشد صاحب دو فرزند میشود، یک پسر و یک دختر که پسر بعد از سه روز به خاطر نفرین عروسک جان خود را از دست میدهد و روحش درون جولیت اسیر میشود. از این به بعد وظیفه ی خواهر است که از روح برادر متوفی خود و پسرهای قبلی نسل خود مراقبت کند. این عروسک در حال حاضر در اختیار دختری است به نام آنا که خواستگار جدش بعد از آنکه نتوانست با او ازدواج کند این عروسک را به او داد!

جولیت عروسکی با نفرین خاص بود که نسل به نسل از مادر به دختر می رسید.
در چهار نسل این عروسک به همین روش از مادری به دخترش رسیده بود اما نکته شگفت انگیز این بود که تمام این خانواده ها صاحب دو فرزند شدند یک پسر و کی دختر که پسر خانواده در سومین روز تولدش به شکل اسرارآمیزی جان خود را از دست می داد.
اعضای این خانواده ها ادعا می کردند که روح این پسران توسط جولیت اسیر می شود و وظیفه دختر خانواده بود که با نگهداری درست از عروسک از روح برادر و پسران فوت شده قبل از آن، مراقبت و محافظت کند. چون آن ها تصور می کردند که این عروسک روح عزیزان خانواده را در خود داشت.
آنا می گوید: «جولیت زمانی به من داده شد که یک دختر داشتم و باردار بودم، من پسری به دنیا آوردم که درست مانند خانواده های قبل از من در روز سوم تولدش از دنیا رفت.
با این که در روز تولد پزشکان گفتند کاملا سالم است و هیچ مشکلی ندارد اما ناگهان بیمار شد و در روز سوم جانش را از دست داد. من در آن زمان از داستان جولیت خبر نداشتم اما کسی که به عنوان هدیه بارداری آن را به من داد می دانست که یک عروسک تسخیر شده به من می دهد، از آن به بعد همیشه شب ها در خانه ما صدای خنده های شیطانی شنیده می شد. علاوه بر این گاهی اوقات از عروسک صداهایی شبیه گریه نوزاد با صداهای مختلف شنیده می شود گویا چندین نوزاد مختلف در حال گریه کردن هستند.»
جولیت هنوز هم در اختیار آنا قرار دارد و ادعا می کند می خواهد آخرین نفر از این نسل باشد که این نفرین شامل حالش شده است و هرگز آن را به دخترش نخواهدداد حتی اگر مشکلات بیشتری برایش پیش بیاید

" جولیت "

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا