خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
جو گومز با ملیت کشور انگلیس، 22 سال (23 مه 1997) سن دارد، قد او 188 سانتی‌متر می‌باشد. جو گومز به عنوان مدافع برای تیم خود بازی می‌کند و از پای راست خود به خوبی بهره می‌گیرد .

این بازیکن در حال حاضر با شماره 12 برای تیم فوتبال لیورپول و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی انگلیس بازی می‌کند.

آخرین بازی جو گومز برای تیم فوتبال لیورپول مقابل تیم برنلی می‌باشد. این بازی با نتیجه برنلی (0 - 3) لیورپول به پایان رسید.
فعالیت ورزشی

از باشگاه‌هایی که در آن بازی کرده‌است می‌توان به چارلتون اتلتیک و لیورپول اشاره کرد. جو گومز در جام ملت‌های زیر ۱۷ سال اروپا به همراه تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان در کشور مالت در حالی به عنوان قهرمانی دست یافت که در تمامی دقایق پنج بازی این تیم ذر این مسابقات یار ثابت تیمش بود.

گومز در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۵ قراردادی ۵ ساله به ارزش ۳٫۵ میلیون پوند را با تیم لیورپول به امضاء رساند و همچنین وی در تاریخ ۱۰دسامبر۲۰۱۸قرارداد خودش را تا۲۰۲۴تمدید کرد.

گومز پس از امضای قرارداد به خبرنگاران گفت:” پیوستن به لیورپول مثل یک رویاست و هنوز این مساله را باور ندارم. برای شروع فصل جدید و بازی برای لیورپول بی تابم. این باشگاه تاریخچه ای پرافتخار دارد و بازی برای آن یک افتخار بزرگ است. از کودکی هواداران لیورپول بودم و بازی های این تیم را تعقیب می کردم.امیدوارم بتوانم شایستگی های خودم را در این تیم اثبات کنم.”

از دست دادن جام جهانی

جو گومز مدافع ۲۰ ساله تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول در بازی برابر هلند دچار مصدومیت شد و پزشکان اعلام کردند این بازیکن علاوه بر فینال لیگ قهرمانان اروپا، جام جهانی را نیز از دست داده است.

افتخارات ورزشی

زیر ۱۷ ساله های انگلیس

UEFA European Under-17 Championship: 2014

فردی

UEFA European Under-17 Championship Team of the Tournament: 2014

عکس های اینستاگرامی بیوگرافی جو گومز

عکس های اینستاگرامی جو گومز