خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

مرسانا

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,903
زمان حضور
1 روز 1 ساعت 41 دقیقه
نویسنده این موضوع
نمانیا ماتیچ با ملیت کشور صربستان، 31 سال (1 اوت 1988) سن دارد، قد او 194 سانتی‌متر می‌باشد. نمانیا ماتیچ به عنوان هافبک برای تیم خود بازی می‌کند و از پای چپ خود به خوبی بهره می‌گیرد .

این بازیکن در حال حاضر با شماره 31 برای تیم فوتبال منچستر یونایتد و همچنین تیم ملی کشور خود یعنی صربستان بازی می‌کند.

آخرین بازی نمانیا ماتیچ برای تیم فوتبال منچستر یونایتد مقابل تیم ساوت‌همپتون می‌باشد. این بازی با نتیجه ساوت‌همپتون (1 - 1) منچستر یونایتد به پایان رسید. نمانیا ماتیچ در این مسابقه 22 دقیقه بازی کرد.
دوران باشگاهی
چلسی
او در سال ۲۰۰۹ از تیم Košice به باشگاه فوتبال چلسی پیوست. مبلغ این انتقال ۱٫۵ میلیون پوند بود و قرارداد ماتیچ، ۱٫۵ ساله.

بنفیکا
در سال ۲۰۱۱، ماتیچ با مبلغی در حدود ۲۵ میلیون یورو عازم باشگاه فوتبال بنفیکا شد.

بازگشت به چلسی
در ژانویه ۲۰۱۴، ماتیچ با ۲۵ میلیون یورو به چلسی بازگشت و قراردادی ۵٫۵ ساله با این باشگاه بست.[۴]

منچستر یونایتد
در ژوئیه ۲۰۱۷، ماتیچ رسماً به منچستر یونایتد پیوست.[۵] وی بعد از این انتقال گفت: منچستر یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان است و بسیار خوشحالم که از این به بعد بخشی از این باشگاه بزرگ و این گروه فوق‌العاده خواهم بود. آرزوی من این بود که زیر نظر ژوزه مورینیو کار کنم و زمانی که با یک سرمربی مانند او و باشگاهی مثل یونایتد طرف هستید، نیازی نیست که زیاد فکر کنید؛ آمدن به اولدترافورد تصمیم ساده‌ای برای من بود. ژوزه سرمربیِ بزرگی است و زمانی که قبل از این در چلسی با او کار می‌کردم، همواره بهترین بازی را از من می‌گرفت و زیر نظر وی پیشرفت بسیاری کردم

درباره نمانیا ماتیچ

آخرین ویرایش:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا