خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 54 دقیقه
نویسنده این موضوع
کلوپ: می توانم احساس چلسی را درک کنم
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول از همین ابتدای فصل نسبت به برنامه فشرده تیمش معترض است.

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول فردا در شرایطی در هفته دوم لیگ برتر مهمان ساوتهمپتون است که چهارشنبه شب 120 دقیقه نفسگیر برابر چلسی را پشت سر گذاشت و سرمربی آلمانی لیورپول همانند سال های اخیر نسبت به این برنامه ریزی فشرده در لیگ برتر اعتراض دارد.

فتح سوپرکاپ: "احساس خیلی بهتری نسبت به آنچه قبل از بازی فکر می کردیم، داریم. بعد از 120 دقیقه و با تلاشی که در بازی انجام دادیم، ارزش این جام بیشتر می شود اما من واقعا می توانم تصور کنم چلسی چه حسی باید داشته باشد. ما با احساسی خوب به خانه می رویم. دیروز به لیورپول بازگشته و تنها کمی وقت داشتیم تا ساوتهمپتون را تحلیل کنیم. حالا ما در فینال ها باتجربه تر هستیم و به نظر من چنین دیدارهایی در آینده نیز به ما کمک می کند اما کسب نتیجه در فوتبال در واقع نتیجه عملکرد شما خواهد بود."

دیدار با ساوتهمپتون: "بازی سال گذشته در خانه ساوتهمپتون برای ما دشوار بود. تجزیه و تحلیل فصل گذشته نشان می داد بازی دشوار است و ما مطلقا از برنامه های حریف خبری نداریم. هر دو تیم شانس یکسانی دارند و ما باید تلاش کنیم عملکرد بازی های قبل خود را تکرار کنیم.

ما حدود دو ساعت تمرین کردیم. اگر قبل از بازی در مورد این موضوع صحبت کنید بهانه جویی است اما آیا درست بود که ما جمعه بازی کنیم و چلسی یکشنبه؟ خیر، اما حالا ما هیچ نیرویی برای بازی کردن نداریم."

عملکرد خط دفاعی لیورپول: "اگر شرایط فعلی ما را با آگوست سال گذشته مقایسه کنید تفاوت چندانی نخواهد داشت. چلسی دو گل آفساید به ثمر رساند و این نشان می دهد شرایط دفاعی ما خوب است اما هنوز هم باید در بسیاری از موارد پیشرفت کنیم."

کلوپ: می توانم احساس چلسی را درک کنم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا