خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Hamed.NM

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,472
زمان حضور
24 روز 5 ساعت 54 دقیقه
نویسنده این موضوع
آدریان، دروازه بان اسپانیایی لیورپول مدعی شد برابر دیدار مقابل ساوتهمپتون آماده است.

به گزارش "وزش سه"، اتفاقات به عجیب ترین شکل ممکن برای آدریان پیش می رود. چند روز قبل از پایان بازار نقل و انتقالات وی به عنوان سنگربان دوم از وستهام راهی لیورپول شد و با مصدومیت غیرمنتظره آلیسون خیلی زود به ترکیب اصلی راه یافت.

درخشش آدریان در ضربات پنالتی دیدار برابر چلسی او را تبدیل به قهرمانی لیورپول کرد اما هجوم یکی از تماشاگران و برخورد با آدریان، حضور او را در دیدار مقابل ساوتهمپتون در هاله ای از ابهام قرار داده است؛ گرچه خود آدریان برای بازی کردن خوش بین است.

آدریان در مصاحبه با وب سایت لیورپول گفت: "امروز احساس خیلی بهتری دارم. این یک اتفاق عجیب و غریب و عجیب بود زیرا ما بین ما در حال جشن گرفتن بودیم که یک پسر جوان از میان جمعیت آمد و شروع به دویدن کرد.

فکر می کنم او جلوی ما و نیروهای امنیت دچار لغزش شد و به من برخورد کرد. این وضعیت کمی عجیب بود اما امروز احساس خیلی بهتری دارم و امیدوارم برای بازی فردا آماده باشم. من از نظر ذهنی آماده ام و امیدوارم امروز با درمان مچ پایم این وضعیت بهتر شود هم. اما من بسیار خوش بین هستم که دوباره در بازی فردا در ترکیب اولیه لیورپول قرار گیرم."

دروازه بان مصدوم لیورپول آماده بازی کردن است

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا