خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

نگین نوروزی

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
6,391
زمان حضور
2 روز 14 ساعت 56 دقیقه
نویسنده این موضوع
خبرگزاری تسنیم: رتبه نخست کنکور علوم انسانی ۹۸ با اشاره به اینکه هیچ کلاس کنکوری جز کلاس‌ مدرسه شرکت نکرده است، گفت: دانش‌آموزان به خودشان اعتماد کنند.

فاطمه شب‌خیز با بیان اینکه تصورم کسب رتبه 100 بود نه رتبه یک اظهار داشت: بسیار خوشحال شدم و فکر نمی‌کردم که رتبه یک را کسب کنم.

وی درباره ساعات درس خواندن در ایام کنکور گفت: از مردادماه شروع به درس خواندن برای کنکور کردم و میانگین 7- 8 ساعت درس می‌خواندم.

رتبه نخست علوم انسانی با بیان اینکه هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم، افزود: دانش‌آموزان به خودشان اعتماد داشته باشند و خودشان را درگیر حواشی یا هزینه‌های سرسام‌آور کلاس کنکور نکنند.

شب‌خیز با اشاره به اینکه در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کرده است، بیان کرد: برای موفقیت در کنکور نیازی به صرف هزینه‌ زیاد نیست بلکه باید با برنامه‌ریزی و اعتماد و توکل به خدا درس خواند.

وی درباره رشته انتخابی‌اش نیز گفت: هنوز تصمیم نگرفتم اما یا دبیری یا حقوق را برای تحصیل انتخاب می‌کنم دانشگاه نیز اگر بنا باشد حقوق بخوانم دانشگاه تهران یا شهید بهشتی را انتخاب می‌کنم.

رتبه نخست علوم انسانی نقش پدر و مادر و خانواده را در موفقیت خود عامل مهمی دانست و افزود: در حد خودشان شرایط را برای درس خواندن من فراهم کردند.

شب‌خیز همچنین درباره استفاده از شبکه‌های مجازی در ایام کنکور گفت: به صورت محدود و کنترل شده از شبکه‌های مجازی استفاده می‌کردم.

رنبه اول آزمون انسانی: کنکور عامل موفقیت نیست

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا