خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Cinder

سرپرست بازنشسته فرهنگ و ادب
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,214
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
هجمه‌ها علیه مدیران نفت ادامه دارد| آخوندی: پارسال بدترین سال من در آبادان بود

بازیکن فصل گذشته پالایش نفت آبادان و دروازه جدید تیم سایپا تهران به شدت از عملکرد مدیران جدید باشگاه آبادانی ناراضی است.

پایگاه خبری ورزش زنان ایران – هنوز شرایط حضور پالایش نفت آبادان، یکی از تیم های همیشه مدعی و سرآمد فوتسال بانوان ایران در لیگ پانزدهم مشخص نشده است که بازیکنان سابق این تیم انتقاداتی را نسبت به مدیران جدید باشگاه در خصوص عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته ارائه نمودند که البته مدیران باشگاه نیز با صدور بیانیه‌ای سخنان مطرح شده را شایعه خواندند و اعلام کردند حتی علی رغم کسب موفقیت به بازیکنان ۲۵% مبالغ قراردادها پاداش هم داده شده است!

در این میان، اعظم آخوندی که پس از پایان فصل حضوری موقت در لیگ مالدیو داشت و توانست نمایش های خوبی را از هم خود به نمایش بگذارد و به عنوان اولین لژیونر تاریخ فوتسال بانوان ایران در جمع پنج بازیکن برتر لیگ مالدیو قرار گرفت حالا برای لیگ پانزدهم با باشگاه سایپا تحت هدایت نیلوفر اردلان به توافق رسیده است اما در گفتگویی به شدت از مدیران آبادانی گله‌مند است و در اظهارنظری جالب گفت حتی تاییده بازیکن آزاد او توسط باشگاه پالایش نفت آبادان صادر نمی‌شود و مدیران باشگاه اصرار دارند تا خود وی با سفر به آبادان، نامه تسویه حساب مالی را امضا کند و سپس رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند! او همچنین متعقد است که علی رغم حضور ۹ ساله در فوتسال بانوان، فصل گذشته بدترین دوران بازی خود در تیم پالایش نفت را گذرانده است هم از نظر ضعف مدیریت و هم از نظر کادر فنی و مربی ضعیفی که هوادار بچه های تیم نبود.

اعظم آخوندی بازیکن فصل پیش پالایش نفت آبادان که این فصل با سایپا تهران قرارداد بست به شدت به عملکرد فصل پیش باشگاه آبادانی معترض است و می گوید: ابتدای فصل قرار بر این شد که چهل درصد قرارداد پرداخت شود و شصت درصد باقیمانده، پس از تعیین اسپانسر پرداخت خواهد شد اما این کار انجام نشد و شصت درصد پول ما هنوز پرداخت نشده است؛ در طول فصل هم شرایط بدی داشتیم و همان چهل درصدی هم که پرداخت شد، به بهانه های مختلف شامل جریمه هایی شد. ما اعتراض کردیم که چرا جریمه ها را روی این چهل درصد که مبلغ ناچیزی است اعمال می‌کنید و چرا از روی آن شصت درصد باقیمانده کم نمی کنید.

او می گوید باشگاه برای دادن رضایتنامه همکاری نمی کند: در حال حاضر، زمان آن رسیده است که باشگاه تاییدیه ای مبنی بر بازیکن آزاد به من بدهد؛ قرارداد من با باشگاه آبادان یک ساله بوده است. فدراسیون برگه‌ای به ما داده است که در آن ذکر شده قرارداد من یک ساله بوده و اکنون به اتمام رسیده است و باشگاه باید آن را مهر و امضا و تایید کنند؛ من این برگه را برای یکی از دوستانم در آبادان فرستادم و او برگه را به باشگاه برده ولی آقای پارو این برگه را امضا نکرده است و می‌گوید که شما شخصا باید بیایید و برگه تسویه مالی را امضا کنید در صورتی که باشگاه هنوز با ما تسویه مالی نکرده است. من تقاضا دارم که فدراسیون کاری کند که باشگاه ها نتوانند هرطوری دلشان می خواهد از بازیکنها سوء استفاده کنند. من نمی‌توانم با قیمت بالای بلیط های هواپیما، به آبادان بروم و برگه تسویه مالی به آنها بدهم در صورتی که هنوز تسویه ای انجام نشده است.

هجمه‌ها علیه مدیران نفت ادامه دارد

Reactions: *~sarina~*، نگین نوروزی و *Ghazale*
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا