خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Cinder

سرپرست بازنشسته فرهنگ و ادب
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,214
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
کوواچ: لروی سانه؟ تمرکز ما روی دورتموند است
نیکو کوواچ، سرمربی کروات بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با دورتموند حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ فردا شب در سوپرکاپ آلمان به مصاف دورتموند خواهد رفت و نیکو کوواچ در مورد شرایط مصدومان تیمش و البته شایعات انتقال لروی سانه، وینگر آلمانی سیتی به مونیخ صحبت کرد.

شرایط بازیکنان: "سرژ احساس بهتری دارد اما ما او را در دیدار مقابل دورتموند به همراه نخواهیم داشت. گناربری در تمرینات شرکت نداشته است و ما می خواهیم صبر کنیم تا او آماده بازی کردن شود. خاوی مارتینز مشکل جزئی زانو دارد و باید صبر کنیم و ببینیم شرایط او چگونه پیش می رود. لوکاس هرناندز باید روز سه شنبه با ما به اردوی تمرینی تیم سفر کند و او تمرینات خود را با ما آغاز خواهد کرد. کینگزلی کومان امروز دوباره تمرین خواهد کرد و اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد فردا کنار ما خواهد بود."

دیدار سوپرکاپ: "دورتموند تقویت شده و در تابستان آنها بیشتر از ما تمرین کرده اند. این یک بازی کاملا جدی است و دورتموند بزرگترین رقیب ما خواهد بود، پس در این دیدار ما باید کاملا هوشیار باشیم. گرچه این جام خیلی در آلمان اهمیتی ندارد اما اگر بایرن پیروز نشود شرایط بد خواهد شد، بنابراین هم من و هم همه ارکان باشگاه به دنبال پیروزی مقابل دورتموند خواهیم بود."

رویارویی با مت هوملس: "او قطعا از دیدار با ما و اینکه بازیکنان بایرن را می بیند خوشحال خواهد شد. هوملس بسیار با انگیزه است و قطعا برابر ما تلاش زیادی خواهد داشت. من انتظار دارم بازی فردا یک ملاقات خوب بین ما رقم بخورد."

شایعات جذب لروی سانه: "من شما را درک می کنم، اما شما نیز باید مرا نیز درک کنید. همه چیز در این موردگفته شده و حالا ما فردا یک بازی مهم داریم و همه تمرکز ما این دیدار است."

کوواچ: لروی سانه؟ تمرکز ما روی دورتموند است

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا