خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Cinder

سرپرست بازنشسته فرهنگ و ادب
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
7,214
زمان حضور
0
نویسنده این موضوع
از پاداشم گذشتم تا رضایت نامه بگیرم | صدقیانی: روزهای خوبی را در نامی نو سپری نکردم

بازیکن فصل پیشین تیم فوتسال نامی نو اصفهان گفت: شرایط خوبی در تیم فوتسال نامی نو نداشتیم، امیدوارم در تیم سایپا موفق باشم.

پایگاه خبری ورزش زنان ایران – آرزو صدقیانی زاده بازیکن فصل پیشین تیم فوتسال نامی نو اصفهان اظهار داشت: سال گذشته با تیم نامی نو قرارداد ۲ ساله امضا کرده بودم و امسال وقتی با مسئولان این باشگاه در خصوص گرفتن رضایتنامه صحبت کردم تا از این تیم جدا شوم آن‌ها اعلام کردند: باید ۳۰ درصد از مبلغ قراردادی را که سال گذشته با این تیم بسته بودم به آن‌ها بدهم تا به من رضایت نامه داده شود، من به مسئولان باشگاه گفتم که من نمی‌توانم چنین پولی را به آن‌ها پرداخت کنم بنابراین قرار شد به جای پرداخت این مقدار پول، از ۳۰ درصد پاداش قهرمانی لیگ که در سال گذشته باشگاه برای ما در نظر گرفته بود بگذرم در نتیجه باشگاه هم رضایت داد.

او تصریح کرد: اکنون با تیم سایپا تمرینات منظمی را برگزار می کنیم و امکانات خوبی هم در اختیار تیم بانوان است، انشاالله تا پایان فصل شرایط به همین گونه پیش برود. متاسفانه وقتی به دنبال گرفتن رضایت نامه از تیم نامی نو بودم هیچ جا پاسخگوی ما نبود به طوری که نمی‌دانستم برای پیگیری کارم باید به چه کسی نامه بزنم و موضوع را از طریق چه کسی پیگیری کنم؟ کاش به این مسائل رسیدگی شود، متاسفانه ما نمی‌دانیم برای برطرف شدن و پیگیری کارهایمان به کجا مراجعه کنیم.

از پاداشم گذشتم تا رضایت نامه بگیرم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا