خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*SADAT*

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
6,350
زمان حضور
18 ساعت 59 دقیقه
نویسنده این موضوع
بیوگرافی نگار عابدی
نگار عابدی متولد 18 بهمن 1349 در اهواز، بازیگر است
فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری در مقطع لیسانس و دانشجوی انصرافی رشته زبان انگلیسی است، تنها یک دختر از همسر سابقش دارد
او در رشته پيلاتس (آمادگی جسمانی روحی) هم فعالیت میکند

شروع بازیگری

از کودکی علاقه به بازی داشت اما 20 ساله بود که با دیدن آگهی کلاس بازیگری از رشته اش انصراف داد و در این کلاس ها ثبت نام کرد و زیر نطر مهتاب نصیبرپور و رویا تیموریان دوره دید
او سپس وارد عرصه تئاتر شد و از این طریق به سینما در سال 87 با فیلم مانا معرفی شد و سپس حضور موفقی در تلویزیون داشت

تلویزیون و شهرت

با سریال نگرانی از شبکه دو وارد قاب تلویزیون شد اما در سال 1392 با سریال دودکش شناخته شده و سپس با سریال شمعدونی سال 93 به شهرت زیادی رسید

ازدواج و طلاق

نگار عابدی ازدواج پر سرو صدایی با هدایت هاشمی داشت و بعد از بدنیا آمدن دختری بنام اِما، زندگی اش رفته رفته به حاشیه کشانده شد که در نهایت چند سال پیش به طلاق منجر شد
بعد از آن هدایت هاشمی با مهشید ناصری ازدواج کرد

بعد از طلاق

وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود
من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس كردیم كه مسیر زندگی‌ مان را باید از هم جدا كنیم به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا كارهای مربوط به جدایی انجام شود

رابـ*ـطه با دخترش

رابـ*ـطه من و دخترم از همان ابتدا یك رابـ*ـطه دوستانه بود به نظرم وقتی بچه‌ ها با پدر و مادرشان رفیق هستند، راحت‌ تر مسائل‌ شان را با آنها در میان می‌ گذارند
اِمای من هم از همان دورانی كه كم سن و سال بود تا حالا كه كلاس اول ابتدایی رفته عادت كرده همه چیز را برایم تعریف كند، همین موضوع ما را به‌ شدت به هم نزدیک می‌ كند

عشق به تئاتر

پیش از هر چیز این را بگویم كه اساسا و از ریشه خودم را مدیون تئاتر می‌ دانم و عاشق هنر تئاتر هستم، چون همیشه آن تازگی، زنده، صمیمی و مادر بودن تئاتر به نسبت دیگر هنرها مرا خیلی به‌خودش جذب می‌ كند
سینما را هم بعد از تئاتر خیلی دوست داشتم

روانشناس اگر بازیگر نبودم

دوست دارم آدم‌ ها را بشناسم و آنها را بفهمم خیلی به آدم‌ ها فكر می‌كنم، شخصیت و رفتارشان را تحلیل می‌ كنم روحیه شناختی بالایی دارم شاید اگر بازیگر نمی‌ شدم روانشناس می‌ شدم

از بی بی سی تا شکسپیر
وقتی تنها 9 سالم بود تمام نمایشنامه‌ های شكسپیر را خوانده بودم
در آن مقطع ما به‌واسطه شغل پدرم در شهر اهواز زندگی می‌كردیم و به همین خاطر می‌ توانستیم سایر شبكه‌ های عرب زبان را هم بگیریم
من هم از این فرصت استفاده می‌ كردم و تئاترهای معروفی نظیر «رومئو و ژولیت» كه از شبكه بی‌ بی‌ سی پخش می‌ شد را تماشا می‌ كردم

نقش های تاریخی که رد کردم

برای ایفای نقش خانم كوچیک سریال پس از باران از من دعوت شد اما به‌ قدری بازی در تئاتر برایم مهم بود كه آن پیشنهاد را رد كردم، همین موضوع را در فیلم خیلی دور خیلی نزدیک هم تكرار كردم
اگر بدانم آخرین نفر هستم، خیلی وحشتزده می شوم

معمولا در تنهایی شعر می خوانم، عبادت می کنم، گاهی وقت ها روزه می گیرم و … اینها کارهایی است که از نظر معنوی خیلی به من کمک و من را به خدا نزدیک می کند

بیوگرافی نگار عابدی | بازیگر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه

بیوگرافی نگار عابدی | بازیگر

shape1
shape2