خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~narges.f~

مدیر آزمایشی تالار گویا
مدیر آزمایشی
گوینده انجمن
میکسر انجمن

امتیاز واکنش
9,012
زمان حضور
41 روز 19 ساعت 32 دقیقه
نویسنده این موضوع
انرژیهای منفی
انرژی های منفی به اشکال مختلف وجود دارند. بدون توجه به اینکه چه نامی برای آنها میگذارید، باید بدانید که بسیاریها باور دارند چیزی بیرون از وجود آنهاست که تاثیری را روی سرنوشتشان گذاشته یا میگذارد و یا حتی خواهد گذاشت. برخیها میگویند بخت من بسته شده است، برایم دعا نوشته اند، مرا جادو کرده اند و یا… . قدرت نامحدود با نگرشی حقیقت محور و بدون تعصب به همه چیز نگاه میکند. اما آیا واقعا چنین چیزی ممکن است ؟

فقط شما خالق و مسئول صد در صد مسیر و رویدادهای زندگی خود هستید، حتی اگر مورچه ای از مقابل چشمانتان رد میشود، شما باعث آن بوده اید وگرنه با آن مواجه نمیشدید
اگر قرار باشد چیزی در سرنوشت شما اثر بگذارد، از سطح پایین هوشیاری شما استفاده میکند. اگر شما در اوج ارتعاشات مثبت، و در اوج بیداری و هوشیاری باشید، غیر ممکن است که چیزی بتواند در شما اثر بگذارد. در حقیقت حتی اگر چیزی در زندگی شما اثر بگذارد هم، قدرت خود را از ضعف و پایین بودن هوشیاری درون شما گرفته است.

هوشیاری شماست که به چیزهای دیگر وجود میدهد. بگذارید خیال شما را راحت کنم. هرچیزی غیر از هوشیاری شما یک توهم است. هوشیاری شماست که به چیزهای مختلف وجود میبخشد و مانند یک ظرف، رویدادها و چیزهای مختلف را وارد خود میکند. اگر شما هوشیار نباشید(مانند قبل از تولد)، عملا گویی هیچ چیز وجود ندارد که بخواهد روی شما اثر بگذارد یا خیر ! وقتی وجود خود را پر از احساسات منفی میکنید یا به چیزهایی که به ذهن شما وارد میشود هوشیار نیستید، این شما هستید که به انرژی های منفی دیگر، قدرت اثر گذاری میدهید.

بگذارید دوباره تکرار کنم، مسئول صد در صد تمام سرنوشتتان، فقط خود شما هستید و هیچکس تاثیر گذاری دیگری روی سرنوشت شما نمیتواند داشته باشد. اما صبر کنید ! وقتی سطح هوشیاری فعلی شما پایین است چطور !؟ بله. وقتی سطح هوشیاری شما پایین است، بسیاری چیزها میتوانند شما را کنترل کنند ! در حقیقت وقتی شما سطح هوشیاری بسیار پایینی دارید، عملا تمام زندگی شما توسط جهان بیرون یا حتی افراد دیگر کنترل میشود. اما هرچقدر که هوشیاری شما بالاتر میرود، شما اختیار حقیقی را پیدا میکنید و کم کم بخشهای ناخوداگاه شما هم تحت نظارت شما قرار میگیرد. به هرحال فراموش نکنید از آنجایی که بخشهای ناخودآگاه وجود شما تقریبا بینهایت است، سطوح هوشیاری نیز عملا بینهایت است و بنابر این، افراد مختلف، میزان مختلفی کنترل را روی زندگی خود دارند.

زندگی مرا جادو کرده اند، بخت من بسته شده است، برایم دعا نوشته اند

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا