خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
البته فساد مالی خود در دگرگون کردن یک جامعه، از یک جنگ واقعی موفق تر است!
این که دانش آموز بداند تاریخ وقوع جنگ ها چه زمانی بوده و مارشال چندم در چه تاریخی به دنیا آمده است بی فایده است. چیزی که در جنگ ها مهم هست، علت وقوع جنگ و تحقیق درباره نبردها و حوادث تاریخ است.
مردی که تمام عمر خود را به بدبختی، فقر و ناکامی‌گذرانده نمی‌توانست اجازه دهد که پسرش شغلی غیر از کارمندی را ادامه دهد چون از نظر او برای بدبخت ها راه فراری جز کارمندی نبود.
هر چقدر یک عقیده مخالفان بیشتری داشته باشد طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب می‌کند
تبلیغات سـ*ـیاسی اصول خود را دارد، مثلا نباید در تبلیغات، دشمن را به سخره گرفت و او را کوچک کرد.
دولت به معنی ملت است و اگر دولت از ملت نباشد دولت زوال پذیر خواهد بود.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
این روزها حتی انسان های ساکن آمازون و سیاه پوستان که دور از تمدن بوده اند و مانند حیوانات زندگی کرده اند با قوانین انسانی آشنا شده‌اند اما یهودیان از آنها هم بی تمدن تر و بی احساس تر عمل می‌کردند.
اعتقاد من همیشه این بود که دوران جوانی بهترین فرصت برای کسب تجربه و سرمایه گذاری برای آینده است و آنان که در سال های کهنسالی پیروز و موفق هستند در دوران جوانی به سرمایه گذاری و کسب تجربه پرداخته اند.
تاریخ بارها به ما نشان داده که ملتی که از راه زور، اسلحه را کنار گذاشتند با بدترین شکل ممکن حقارت و ننگ را پذیرفته است.
طبیعت مرز سـ*ـیاسی نمی‌شناسد. هرکس قدرت و زور بیشتری داشته باشد می‌تواند طبیعت را مهار کند و هرکس از همه قدرتمندتر باشد می‌تواند همه جهان را داشته باشد.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
انگلیسی‌ها برای آزادی خود می‌جنگند و اگر اقتصاد خوبی ندارند به خوبی کشورها را با یکدیگر درگیر می‌کنند و اقتصاد آنها را می‌ربایند
زمانی که یک دولت از نظر مالی تحت فشار باشد خیلی راحت می‌توان افکار انقلابی را در آن جامعه گسترش داد.
یهودیان را تنها می‌توان پارازیت هایی دانست که مانند زالویی از زندگی دیگران تغذیه می‌کنند.
اگر بهترین افراد پیروز شوند ملت به دنبال آنها به پیش می‌روند و اگر در راس امور افرادی فاسد قرار بگیرند ملت مخالفتی نمی‌کنند چرا که توده‌ای که در بین این دو قدرت قرار گرفته اند هرگز اهل مبارزه نیستند.
در واقع این شکست است که زمینه یک پیروزی است.
مردان بزرگ به خاطر افکار بزرگ و جدید خود است که تبدیل به مرد بزرگ می‌شوند
بزرگی هر ملت بستگی به ارزش و شخصیت کسانی است که در راس امور قرار دارند و آن را اداره می‌کنند.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
امروز که بعد از سالها به گذشته خود می‌نگرم دو موضوع نظر من را به خود جلب می‌کند: یکی اشتیاق فراوانم برای ناسیولیست شدن که آن زمان برایش سر از پا نمی‌شناختم و دیگری علاقه به مطالعه تاریخ که باعث می‌شد شب و روز را به خواندن کتب تاریخی اختصاص دهم.
تاریخ برای همه مردم به منزله درس عبرت است
با اراده محکمی که داشتم می‌دانستم به جایی خواهم رسید.
ملتی که خود را تسلیم دیگران کند و اختیار خود را از دست بدهد آینده‌ای جز نابودی خود و آیندگان خود را ندارد
بعد از سپری کردن آن روزها بود که به این حرف ایمان آوردم که انسان زود به فقر و گرسنگی عادت می‌کند و به همه چیز بدبین می‌شود. آن روزها بسیاری از کارگران را دیده بودم که چون اوضاع خوبی را در روستای خود داشتند با ملت و دولت دوست و مهربان بودند اما بعد از این که به شهر آمده بودند و از یافتن شغل مناسب بازمانده بودند احساس و عواطف انسانی خود را از دست داده بودند و خوی یاغی گری در آنها زنده شده بود و برای امرار معاش خود دست به هر کاری زده بودند.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
تعلیمات باید به گونه‌ای توسعه یابد که یک جوان بعد از مدرسه یا دانشگاه به یک فرد آلمانی غیر قابل شکست تبدیل شود. باید در قلب و مغز جوانان نهال اتحاد و ناسیونالیسم و احساس عشق به اجتماع را بارور کرد. در این صورت یک روز درختان برومند به شکل یک ملیت پاک و دارای غرور ملی و قدرت شکست ناپذیر، نمود خواهد کرد
بسیاری از معلمان تاریخ نمی‌دانند که هدف از درس تاریخ آموزش حوادث جنگی به دانش آموزان نیست و حوادث جنگی فایده ای برای دانش آموزان ندارد. این که دانش آموز بداند تاریخ وقوع جنگ ها چه زمانی بوده و مارشال چندم در چه تاریخی به دنیا آمده است بی فایده است. چیزی که در جنگ ها مهم هست، علت وقوع جنگ و تحقیق درباره نبردها و حوادث تاریخ است.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
معمولا مردم صلاح کار خود را نمی‌دانند و ناجی خود را نمی‌شناسند و به جای تقویت او شروع به مخالفت و تضعیف او می‌کنند. به این دلیل است که در طول سال‌ها افراد زیادی قیام می‌کنند تا روش جدیدی را به مردم خود آموزش دهند.
یک جامعه هنگامی‌به درجهٔ اعلای رشد خود می‌رسد که طبقهٔ ممتاز آن جامعه نمونهٔ بهترین مردم باشند و دورهٔ فروپاشی یک جامعه هنگامی‌است که بدترین عوامل در آن حکومت ایجاد قدرت نماید
روزهایی را به یاد می‌آورم که در آن شهر به سختی تلاش می‌کردم و یک شاگرد نقاش بودم. با اینکه تمام روز تلاش می‌کردم باز هم بعضی از شب ها سر گرسنه بر بالین می‌گذاشتم. گرسنگی و بی پولی دو یار با وفای من در وین بودند. با هزاران زحمت و با صرف نظر از بسیاری از هزینه های ضروری و با کار بسیار پول تهیه می‌کردم و کتاب های مطالعه و تمرین نقاشی را تهیه می‌کردم…این یکی از صحنه‌های نبرد من با روزگار بود. تنها سرگرمی‌من در آن سالها خواندن کتاب بود، سرگرمی‌که به خاطر به دست آوردن آن مجبور بودم اغلب اوقات خود را بدون غذا سر کنم به همین دلیل کتاب ها را با علاقه و عمیق مطالعه می‌کردم. مطالبی را که از آن کتاب ها آموختم هنوز هم بعد سالیان سال مورد استفاده ام قرار می‌گیرند. با مطالعه همین کتاب ها و در همین دوران بود که نظریات جدیدی در من شکل گرفت.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
بدون شک حفظ انسانیت روزی یکی از اساسی‌ترین علل جنگ‌های سخت خواهد بود و انسان که مخلوطی از صفات مختلف مثل خود خواهی و نادانی است یک روز مجبور است برای حفظ انسانیت خود قیام کند. نیازهای انسان هرروز افزایش می‌یابد و او نمی‌تواند از حق و نیازهایش صرف نظر کند و تا سرحد مرگ برای نیازهایش تلاش خواهد کرد.
بعد از پیدایش یک تفکر و عقیده و مذهب پاک کردن یا از بین بردن آن از طریق نیروی نظامی‌تقریبا غیر ممکن است چون آن فکر مانند خون در رگ و اعصاب افراد آن حزب جریان دارد و انعقاد این خون به وسیله زور و فشار نظامی‌بسیار سخت است.
یکی از صفات فطری یهودیان این است که هر چند سال در یک محل سکونت دارند و دوباره به محل دیگری مهاجرت می‌کنند. این مهاجرت ارادی و به خواست خود آنها نیست بلکه به دلیل کارشکنی‌ها، بی قانونی ها و جنایت ها بعد از چند سال از هر سرزمینی رانده می‌شوند و باید به سرزمین دیگر پناه ببرند. اما این امر هیچ ارتباطی با چادر نشینی ندارد چون اگر به میل خودشان باشد چنان به یک منطقه می‌چسبند که جدا کردن آنها کاری بسیار سخت است آنها آن قدر در یک منطقه افتضاح به بار می‌آورند که با زور و اجبار آنها را از سرزمین می‌رانند و وقتی اوضاع را خراب می‌بینند به اجبار از یک منطقه کوچ می‌کنند.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
ملت‌های متمدن با توجه به محدودیت‌های زمین خود، افزایش جمعیت را متوقف می‌کنند
هرگونه حرکت نظامی‌و زورمندانه در مقابل یک جریان و فکر جدید دچار شکست می‌شود مگر این که یک فکر و اعتقاد جدید آغاز شود تا جایگزین فکر گذشته شود
می‌خواستم اراده ای از خود نشان دهم که همه بدانند کودکی که در خانواده ای ناتوان و فقیر رشد کرده حالا با اراده خود به قله های بلند موفقیت دست یافته است.
جامعه مانند یک زن است که در هر شرایطی به پشتیبانی همسرش نیاز دارد. یک ملت هم مصداق همان زن ناتوان است که به یک رهبر نیاز دارد تا بتواند به حیات خود ادامه دهد
آنها چند خصوصیت داشتند یکی این که شجاعت مقاومت در مقابل خطر نداشتند و در مواقع خطر فرار را بر قرار ترجیح می‌دادند هم چنین در دو به هم زنی استاد بودند، در مقابل گرانی سریعا اعتراض می‌کردند و برای رسیدن به حق خود در خیابان تجمع می‌کردند و شعار می‌دادند.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
من برای کارمند شدن به دنیا نیامده بودم. او با توصیف گذشته خود سعی کرد مرا آگاه کند اما گفته‌های او تاثیری در تصمیم من نداشت. هر زمان که به کارمند بودن فکر می‌کردم و خودم را در یک اتاق چهاردیواری به شکل سلول زندان، زندانی می‌دیدم از خود متنفر می‌شدم حتی تصور کارمند شدن هم در من سخت بود.
گرسنگی و بی پولی دو یار با وفای من در وین بودند.
اتفاقات مهم سـ*ـیاسی و نتایج آن همگی به ملت مربوط می‌شود و ملت باید درباره آن نظر دهند
نارضایتی در هر جامعه با نا امیدی؛ خشم و عصیان جلوه می‌کند. دسته‌ای هم نارضایتی خود را با سرسختی در برابر انتخابات نشان می‌دهند و گروهی که تعداد زیادی از افراد جامعه‌اند؛ با عوام‌فریبی در انتخابات شرکت می‌کنند.
با هزاران زحمت و با صرف نظر از بسیاری از هزینه های ضروری و با کار بسیار پول تهیه می‌کردم و کتاب های مطالعه و تمرین نقاشی را تهیه می‌کردم…این یکی از صحنه‌های نبرد من با روزگار بود.

نبرد من | آدولف هیتلر

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت

امتیاز واکنش
41,051
زمان حضور
310 روز 19 ساعت 49 دقیقه
نویسنده این موضوع
مارکسیست هم در حالی که دست دوستی به امپراتور می‌داد از پشت به آنها خنجر می‌زد. یهودی اهل صلح نیست و باید همه آنها را نابود کرد…
در حین بررسی مسائل سـ*ـیاسی دریافته بودم که یکی از مسائل مهم در سـ*ـیاست تبلیغات سـ*ـیاسی است که حزب سوسیال دموکرات در این امر بسیار ماهر بود و از این روش برای اهداف خود استفاده می‌کرد و حزب بورژواها نتوانسته بودند از این وسیله به خوبی بهره گیری کنند.
در آن زمان ها از دو چیز ترس داشتم: یکی مارکسیست و دیگری یهود. بدون این که اطلاعاتی از آنها داشته باشم از آنها می‌ترسیدم و با شنیدن نام آنها ترس تمام وجودم را فرا می‌گرفت.
دلایل بسیاری بود که دشمن می‌توانست از پیروزی آلمان جلوگیری کند و یا اینکه آلمان را شکست دهد. دلایلی مثل خراب بودن اوضاع اقتصادی، حماقت و بی غیرتی و سستی سیاستمداران آلمانی و اصلی تر از همه نرسیدن تجهیزات!

نبرد من | آدولف هیتلر

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا