خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

~MobinA~

مدیر آزمایشی قلمرو خون آشام
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
4,437
زمان حضور
50 روز 4 ساعت 9 دقیقه
نویسنده این موضوع

اوزگه یاگیز (Özge Yağız) روز جمعه 4 مهر 1376 در شهر استانبول بعنوان فرزند دوم خانواده به دنیا آمد و تنها یک خواهر بزرگتر (6 سال) از خود دارد، من در یک خانواده کلاسیک بزرگ شدم ، بچه خوشبختی بودم حداقل تا اونجایی که یادمه من می توانستم با علاقمندی در هر عرصه ای شرکت کنم، من در رشته های مختلف ورزشی از باله تا والیبال و بسکتبال حضور داشتم و کودک فعالی بودم. اوزگه 169 سانتی متر قد و 52 کیلوگرم وزن دارد.

تحصیلات اوزگه یاگیز
اوزگه فارغ التحصیل علوم ارتباطات از دانشگاه باشکنت است. اوزگه درس های بازیگری را در استودیوی بازیگری No:10 Studios گذرانده است.

بیوگرافی اوزگه یاگیز | بازیگر

• عالی

~MobinA~

مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
4,437
زمان حضور
50 روز 4 ساعت 9 دقیقه
نویسنده این موضوع
ازدواج اوزگه یاگیز
اوزگه مجرد است اما مدتی است که با همبازی خود در سریال قسم به نام گوکبرک دمیرجی رابـ*ـطه عاشقانه دارد.

آغاز کار حرفه ای اوزگه یاگیز
اوزگه برای اولین بار در سال ٢۰۱٧ با سریال اسمش را تو بگذار به دنیای بازیگری قدم گذاشت. از بازیگران این سریال می توان به هازال سوباشی، ارکان مریچ و یاپراک دورماز اشاره کرد. اوزگه اخیرا در سریال قسم به ایفای نقش اصلی ریحان پرداخته است.

خصوصیات اخلاقی اوزگه یاگیز
عاشق نوشیدنی چای و قهوه هست، برگر و پیتزا با پپسی هم در لیست محبوب ترین غذاهایی است، اصولا آشپزی از بزرگترین سرگرمی هایش می باشد.
اوزگه عاشق حیوانات است او یک گربه بنام Başkan (رئیس جمهور) دارد و بمانند یک رئیس جمهور او را در دامان خود نگه می دارد و یک سگ هم بنام بونبون دارد.
آرایش جزو برنامه های روتین روزانه اش است، در پوشش بخصوص شلوار، جین را ترجیح می دهد و حاضر نیست یک روز رو هم بدون گوشی آیفون خود بگذراند.
در انتخاب لباس تنها چیزی که به آن توجه دارد اینست که بتواند آنچه مناسب خودش است را بپوشد، و در وادی مد و مدلینگ و برندبازی نیست.

الگوی هنری اوزگه یاگیز
از خانم اَن هنوی آمریکایی بعنوان بازیگر مورد علاقه خارجی اش نام می برد و خانم زرین تکیندر هم بعنوان بازیگر مورد علاقه کشورش نام می برد.

• عالی

~MobinA~

مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
4,437
زمان حضور
50 روز 4 ساعت 9 دقیقه
نویسنده این موضوع
فیلم ها و سریال های اوزگه یاگیز
٢۰۱٧ -سریال Adini Sen koy (اسمش را تو بگذار) در نقش زلیحا
٢۰۱٩ -سریال Yemin(قسم) در نقش ریحان

اوزگه یاغیز در ۲۶ سپتامبر ۱۹۹۷ در استانبول به دنیا آمد. او در رشته علوم ارتباطات از دانشگاه باشکنت فارغ التحصیل شده است. دوره‌های بازیگری را در No10Studies گذرانده است. او به غیر از حرفه بازیگری، متخصص تغذیه است.

یاغیز بازیگری خود را در سال ۲۰۱۸ با ایفای نقش کوتاه در فصل سوم مجموعهٔ تلویزیونی اسمش را تو بگذار و در نقش شخصیت زلیخا که از شبکه استار تی‌وی پخش شد آغاز کرد. او در فوریه ۲۰۱۹ در مجموعهٔ تلویزیونی سوگند در کانال ۷ ظاهر شد و شخصیت ریحان را به تصویر کشید که اولین نقش اصلی او بود.پس از ترک مجموعهٔ تلویزیونی سوگند در پایان فصل دوم، در سال ۲۰۲۰، او در سمت چپ من بازی کرد و شخصیت سرا را به تصویر کشید که از شبکه استار تی‌وی پخش شد.با تولگا مندی، جمره بایسل و جانسل الچین در آن مجموعۀ تلویزیونی هم‌بازی کردند.

در سال ۲۰۲۰ او به مجموعهٔ تلویزیونی تاریخی قیام عثمان ملحق شد و تصمیم بر این شد که او شخصیت ملحون خاتون همسر عثمان یکم را به تصویر بکشد، اما بعداً این فکر کنار گذاشته شد و یلدیز چاغری آتیکسوی شخصیت ملحون را به تصویر کشید.

در سال ۲۰۲۱، او کار روی مجموعهٔ تلویزیونی یکی از ما را آغاز کرد که در آن شخصیت حوا، دختر یک خانواده مسلمان ترک را به تصویر می کشید که عاشق آدام، پسر یک خانواده مسیحی ایرلندی می شود. این مجموعۀ تلویزیونی از شبکه شو تی‌وی پخش شد.

در سال ۲۰۲۲، او در نقش بشری ساروهانلی به همراه هالوک بیلگینر و تولگا ساریتاش در مجموعۀ تلویزیونی بابا به تهیه‌کنندگی آی یاپیم ظاهر شد.

منبع: ویکی پدیا، ساعد نیوز

• عالی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا