خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

-FãTéMęH-

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن

امتیاز واکنش
15,511
زمان حضور
71 روز 7 ساعت 1 دقیقه
نویسنده این موضوع
بسم تعالی
به کافه کتاب خوش آمدید.
شما باید در این جا کتاب انتخاب شده در تاپیک:
منوی کافه | انجمن رمان 98
را خوانده و با بقیه‌ی اعضا شروع به بحث و نقد در مورد کتاب کنید.
قسمت‌های خوب، بد و هرچیز کتاب را بگویید و یاد بگیرید که اگر خودتان این کتاب را می‌نوشتید برای بهتر شدنش چه کاری انجام می‌دادید.

گپ و گفت و گو آزاد و توهین و تخریب ممنوع است!

در این قسمت قبل از نقدها هم می‌تونید قسمت‌هایی از رمان رو بذارید که خواننده اگه قبلا خونده یادش بیاد یا وسط نقد قسمت‌هایی رو بذارید و در موردش بحث کنید.
تذکر:
ورود افرادی غیر از اعضای خانواده در این جا ممنوع است.

♡خانواده‌ی رمان ۹۸♡

نقد رمان توازن جاودانه | ZaHRa نویسنده‌ی رمان ۹۸ ⛾

• جذاب
  • عالی
Reactions: ZaHRa، Z.a.H.r.A☆ و MaRjAn

-FãTéMęH-

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن

امتیاز واکنش
15,511
زمان حضور
71 روز 7 ساعت 1 دقیقه
نویسنده این موضوع
سلام به نویسنده‌ی عزیز، زهرا جانم:aiwan_light_heart:

اسم رمانت قشنگه و ژانر فانتزی با رمانت هم‌خونی داره. ولی ژانر معمایی من ندیدم تو رمان.
شروع رمانت خیلی جذاب بود و من‌و جذب خودش کرد.
ولی پارت‌هایی مربوط به کارولین که پرش‌های زیادی داشت، یه کم آدم‌و گیج می‌کرد و نقطه‌ی ضعف کوچیکی از رمان محسوب میشه.
ولی بخش‌های مربوط به رابرت این ضعف رو کاملا پوشوند و صحنه‌های جذابی رو خلق کرد که من‌و ترغیب به ادامه‌ دادن کرد.
جایی که بیشتر از جاهای دیگه دوست داشتم، پارتی در مورد الیور بود.‌درست جایی که هوشیار میشه و صدای فریاد رابرت رو می‌شنوه و باقی ماجرا که با رابرت بیهوش مواجه میشه. کلا این پارت رو خیلی دوست داشتم.:hearteyes:
قلمت روونه، درست همون سبکی که ازش خوشم میاد. کاملا با یه بار خوندن متوجه میشی چی به چیه! مثل قلم‌هایی نیست که با چندین بار خوندن، در آخر هم نمی‌فهمی چی شد!:sigb:
زاویه دید هم مناسب و عالی بود. توصیفات حالات فوق‌العاده بود. کلا برای رابرت کم نذاشته بودی از همه جهات.:partyym:

و این که تند تند پارت بزار تا بیشتر روی گل رابرت رو ببینیم:big_grin: این قدر دیر نزار که کل داستان‌و فراموش کنیم خب.:shyb:

و در آخر برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم.:aiwan_light_heart:

آخرین ویرایش:
  • عالی
  • جذاب
Reactions: Tiralin، ZaHRa، ~MobinA~ و 3 نفر دیگر

Tiralin

مدیر تالار ترجمه + مدرس نویسندگی
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
مدیر تالار انجمن
مترجم انجمن

امتیاز واکنش
10,090
زمان حضور
53 روز 1 ساعت 33 دقیقه
سلام و خسته نباشید به زهرا خانم:گل:
من وقتی اثرتون رو می خوندم به نظرم نویسنده واقعا توانا بود. فضای داستانتون برای من شبیه داستانای فانتزی که وقتی بچه بودیم در قالب کارتون می دیدیم بود. شخصیت های جالبی داشت شروع داستان به نظرم مناسب بود فقط پرش های مختلف درش ممکنه یه مقدار خواننده رو گیج کنه. به شخصه بیشتر از شخصیت اصلی که فکر می کنم کارولین بود با شخصیت رابرت ارتباط گرفتم. پس فکر می کنم بها دادن بیشتر به شخصیت کارولین رو در ادامه بیشتر مدنظر قرار بدین. غلط املایی یا اشتباه نگارشی هم من ندیدم خیلی خوب بود کلمات و توصیفات. اسمش رو هم به نظرم با فکر انتخاب کردین و مناسب داستان هستش.
موفق باشین و قلمتون مانا:گل:

• عالی
  • جذاب
Reactions: ZaHRa، MaRjAn، YeGaNeH و یک کاربر دیگر

Essence

مدیر تالار طراحی و تایپوتریلر
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
مدیر تالار انجمن
طراح انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
6,040
زمان حضور
14 روز 5 ساعت 25 دقیقه
سلام بر زرا:aiwan_light_heart:
چهارچوب سلطنتی مورد نیاز داستان، با شروع و پیشروی روایت خیلی خوب توی ذهنم شکل گرفت. از طرفی چون خودم براش تیزر زده بودم پیش‌زمینه‌ی کمرنگی توی ذهنم بود که با مرور داستان پررنگ شد.
به خوبی می‌تونم شخصیت‌ها رو توی یه کاخ تصور کنم. صحبت‌هاشون، رفتارشون و حالات درونی و بیرونی اون‌ها عالی توصیف شده و در کل، بنظرم از پس داستانی که می‌خواستی بنویسی بر اومدی و قدم اول برای یه نویسنده اینه که بتونه هر چیزی که توی ذهنشه رو بیرون بریزه و با کنار هم چیدنشون، داستانی رو خلق کنه که خواننده به نرمی و سادگی درکش کنه.
امیدوارم همین طوری ادامه بدی چون قلمت گنجایش نوشتن‌های جذابی داره.
موفق باشی.

• عالی
  • جذاب
  • تشویق
Reactions: ZaHRa، -FãTéMęH-، MaRjAn و یک کاربر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8