خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

گیل دخت

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
178
زمان حضور
2 روز 7 ساعت 33 دقیقه
نویسنده این موضوع
فاطمه برمکی جزء تیم ملی کوارش زنان ایران است که توانست در سال ۱۴۰۰ مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان هند و پیکارهای قهرمانی آسیای تاجیکستان را از آن خود کند.
چکیده ای از بیوگرافی فاطمه برمکی:
نام کامل: فاطمه برمکی کرد کلانی

تاریخ تولد: -

محل تولد: جویبار

حرفه: کوارش حرفه ای

وزن: مثبت ۸۷ کیلوگرم

دلیل شهرت: کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان هند و پیکارهای قهرمانی آسیای تاجیکستان
بیوگرافی فاطمه برمکی:
فاطمه برمکی کرد کلانی در جویبار به دنیا آمد. وی توانست در وزن مثبت ۸۷ کیلوگرم به عنوان نماینده تیم ایران مدال طلای مسابقات جهانی هند و پیکارهای آسیای تاجیکستان را از آن خود کند و در نهایت به عنوان بهترین کوراش کار زن جهان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شد.
مصاحبه با فاطمه برمکی:
در گفت و گویی که با ایشان انجام شد عنوان کردند:

بسیار خوشحال هستم و احساس غرور می کنم، در ابتدا رسیدن به این جایگاه برایم غیرقابل باور بود اما زمانی که جدی تر به این موضوع نگاه کردن فهمیدم این اتفاق می تواند نتیجه تمام زحماتی که کشیدم را جبران کند. حالا با خودم می گویم چرا که نه؟
بیوگرافی فاطمه برمکی؛ قهرمان کوراش جهان
فاطمه برمکی
فاطمه برمکی جزء تیم ملی کوارش زنان ایران است که توانست در سال ۱۴۰۰ مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان هند و پیکارهای قهرمانی آسیای تاجیکستان را از آن خود کند.
چکیده ای از بیوگرافی فاطمه برمکی:
نام کامل: فاطمه برمکی کرد کلانی
تاریخ تولد: -
محل تولد: جویبار
حرفه: کوارش حرفه ای
وزن: مثبت ۸۷ کیلوگرم
دلیل شهرت: کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان هند و پیکارهای قهرمانی آسیای تاجیکستان

بیوگرافی فاطمه برمکی

بیوگرافی فاطمه برمکی:
فاطمه برمکی کرد کلانی در جویبار به دنیا آمد. وی توانست در وزن مثبت ۸۷ کیلوگرم به عنوان نماینده تیم ایران مدال طلای مسابقات جهانی هند و پیکارهای آسیای تاجیکستان را از آن خود کند و در نهایت به عنوان بهترین کوراش کار زن جهان در سال ۲۰۲۲ انتخاب شد.

درباره قهرمانی کوراش جهان؛ فاطمه برمکی

مصاحبه با فاطمه برمکی:
در گفت و گویی که با ایشان انجام شد عنوان کردند:
بسیار خوشحال هستم و احساس غرور می کنم، در ابتدا رسیدن به این جایگاه برایم غیرقابل باور بود اما زمانی که جدی تر به این موضوع نگاه کردن فهمیدم این اتفاق می تواند نتیجه تمام زحماتی که کشیدم را جبران کند. حالا با خودم می گویم چرا که نه؟
زمانی که ۱۵ ساله بود به نهایت تلاش می کردم، شبانه روز در اردو و مسابقه بودم این بهترین پاداشی بود که می توانستم در این سال ها برای خودم داشته باشم.
وی اشاره کرد با اینکه ورزشکاران همیشه با مشکلات زیادی مواجه هستند مسئولین ورزش کشور هم در همه دوره ها نسبت به ورزشکاران توجه بیشتری داشته اند و امیدوارم این عناوین مقداری شرایط را تغییر دهد. با علم بر اینکه می گویم تک تک ورزشکاران تنها به دلیل آن عشقی که به حرفه خود دارند تلاش خواهند کرد و ادامه مسیر را طی می کنند.

منبع:*دانشنامه آزاد

بیوگرافی فاطمه برمکی | کوراش

آخرین ویرایش:

گیل دخت

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
178
زمان حضور
2 روز 7 ساعت 33 دقیقه
نویسنده این موضوع

بیوگرافی فاطمه برمکی | کوراش