خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

YeGaNeH

معاونت کل سایت رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
معاونت سایت
کاربر ویژه انجمن
  
عضویت
9/1/22
ارسال ها
8,137
امتیاز واکنش
39,005
امتیاز
473
زمان حضور
284 روز 17 ساعت 22 دقیقه
نویسنده این موضوع
لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی در جدیدترین مصاحبه خود زمان خداحافظی از فوتبال را اعلام کرد.

زمان خداحافظی اعجوبه آرژانتینی از دنیای فوتبال
لیونل مسی، اعجوبه فوتبال جهان، توسط بسیاری به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان شناخته می‌شود. او در 37 سالگی همچنان یک بازیکن تاثیرگذار و با کیفیت است و در تیم اینترمیامی حضور دارد. به نظر می‌رسد که قصد دارد در جام جهانی 2026 نیز به میدان برود.

مسی درباره زمانی که از فوتبال بازنشسته خواهد شد، اظهار کرد که زمان مشخصی وجود ندارد ولی هنگامی که احساس کند نمی‌تواند به تیمش کمک کند، از فوتبال خداحافظی خواهد کرد. او خود را به عنوان یک فرد بسیار انتقادپذیر می‌شناسد. مسی افزود که اگر قهرمانی جام جهانی را با تیم ملی آرژانتین به دست نمی‌آورد، قصد بازنشستگی را داشته است اما خوشبختانه به اهدافش دست یافته است.
در پاسخ به سوالی درباره زندگی پس از فوتبال، مسی گفته است که به این موضوع فکر نکرده است. او اظهار کرده که در فوتبال تمام رویاهایش را به دست آورده و دیگر هدف خاصی برای آینده ندارد. او تنها می‌خواهد از بازی کردن و لـ*ـذت بردن ادامه دهد.
مسی در مورد دوران حضورش در بارسلونا اظهار کرده که احساس می‌کرد این تیم خانه ابدی اوست ولی در نهایت مجبور به جدا شدن شد. او تجربه‌ی بسیار خوبی در بارسلونا داشته و از حضور در این تیم لـ*ـذت برد.
در مورد زیباترین گل خود، مسی اظهار کرده که برایش اهمیت بیشتری از زیبایی آن دارد که گلی که به ثمر می‌رساند برای تیمش مهم باشد.
در پایان، مسی اعلام کرده که از چیز خاصی که او را به گریه می‌اندازد صحبت کردن آسان نیست، اما خود را انسانی بسیار حساس می‌داند که از احساسات قوی برخوردار است.



منبع: نمناک


زمان خداحافظی لئو از دنیای فوتبال مشخص شد

 
  • تشکر
Reactions: -FãTéMęH-
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا