خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,121
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
نویسنده این موضوع
دوستانم، درود بر شما:tongueym:
امیدوارم خانواده‌ی رمان۹۸ مثل همیشه خوب و سرحال باشه:aiwan_light_sun_bespectacled:
با توجه به این‌ ماه‌ها و امتحانات و فلان، یکم از دوره‌ی مجازیت فاصله گرفتیم و من تصمیم گرفتم یکم جَو طنز رو به رمان۹۸ غالب کنم:morningb: (عاح)

خب دوستان اوضاع از چه قراره؟:thinking:
از اون‌جایی که همگی ما مطلع هستیم با توجه به ایده‌ها و پیشرفت‌های رمان۹۸ یک‌سری افراد ایده‌هامون رو می‌دزدن؛ یا از سایت‌های دیگه می‌پرن این‌جا و از مدیرهای سایت‌های دیگه این‌جا رمان‌هاشون و می‌ذارن و ادعاهای...:hee_hee:

و ما هستیم ارشدِ سایت‌های رمان نویسی!
به خودم مثلثم:sneezingb:

این‌جا می‌خوایم با این کار، کارشون رو طنز جلوه بدیم و به عبارتی کمی بخندیم:aiwan_light_sun_bespectacled:
این موقعیت‌ها رو گیر میاریم، با شات (اگه هست) و توضیحات و سوژه‌ها، این مبنا رو بر غالب طنز، رویت می‌کنیم:morningb:
عاح عزیزان عاح!
و بسوزند و بسوزند که رمان۹۸ هم‌چنان پا برجاست!
#شعار_مبینایی
عاح
بریم برای استارت

MaRjAn خوراک خودم و خودت:hee_hee:

~ | مآ، اَرشدِ سآیت‌هآیِ رُمآن‌نِویسی | ~

• خنده
Reactions: Z.a.H.r.A☆، ~ĤaŊaŊeĤ~، Matiᴎɐ✼ و 9 نفر دیگر

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,121
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
نویسنده این موضوع
و ما ارشد‌ سایت‌های رمان‌نویسی...
در اقتدارِ این مبنا هستیم و بودیم و خواهیم بود.:tongueym:
چرا که از مدیران ارشد، معاونان و موسس‌ سایت‌های غیره گرفته تا گروه‌کاربری‌ها در این‌جا عضو بوده و حال نیز برخی دردست فعالیتند.:morningb:
عضویت به صلاح!
شما مدیرِ عزیزِ سایت‌ فلانی، میای این‌جا عضو می‌شی؛ جان‌دلم، این‌همه ناز داشتن به‌سایتت برای چیه؟
اگر شما معتقد هستید که سایتتون بهتر از سایت ماعه، چرا این‌جا شروع به فعالیت می‌کنید؟:hee_hee:
+ حداقل یوزر نیم رو تغییر بدید نشناسیمتون :|
من یه‌چیزی تو کتم هیچ‌جوره نمی‌ره که چرا...
این عزیزان با ادعای خودشون مبنی بر موفقیت و برتری سایتشون، آثارشون رو باز این‌جا می‌نویسن؟:sneezingb:
مگر این‌جا نهاااار می‌دن؟ :tongueym: (اشاره بهِ...)
اگر کیفیت ساییتون بهتره چرا رمان۹۸؟
اگر کارهای ما کپی‌برداری از سایت‌های دیگس، چرا رمان۹۸؟
اگر این‌جا خوب نیست، چرا کادر ارشد سایت‌ها میان این‌جا و سعی دارن رنگ‌ بگیرن توی رمان۹۸؟
چرا رمان۹۸؟
رمان۹۸؟
رمان۹۸
همه‌چی رمان۹۸:bathtub:
کلا رمان۹۸:aiwan_light_sun_bespectacled:
همه‌ش رمان۹۸:morningb:
عشقتونهِ رمان۹۸!
توصیه‌ی من به شما کادرهای مدیریت فلان سایت‌ها...
که ای hi/she اگر میای توی رمان۹۸، و انتخابت رمان۹۸ هست؛ به‌خودت نناز:tongueym:
چرا که باور پذیری این رو داشتی که سایتت کاستی داشته و این‌جا می‌تونه برات از هر لحاظ کیفیت عالی باشه و ترجیحتون رمان۹۸ هست:aiwan_light_sun_bespectacled:
و این‌گونه پی‌می‌بریم رمان۹۸ ارشدِ سایت‌های رمان‌نویسی هست!:aiwan_light_dirol:
پس دوستان
قبول کنید ما برتریم، عااااااااححححح:morningb:
YeGaNeH
MaRjAn
SelmA
شما می‌فهمید درد منو:neutral:
باتشکر
بای

#و_بسوزند_و_بسوزند_که_رمان_۹۸_همچنان_پا_برجاست

• خنده
Reactions: YaSnA_NHT๛، Z.a.H.r.A☆، ~ĤaŊaŊeĤ~ و 8 نفر دیگر

MaRjAn

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب

امتیاز واکنش
31,563
زمان حضور
215 روز 13 ساعت 18 دقیقه
به قول مبینا...
و ما، ارشد سایت‌های رمان نویسی...
عاححح
از کدوم درد بگم؟
از اینکه ارشدشون میاد اینجا رمان مینویسه یا از اینکه ناظرشون اینجا رمان تایپ کرده؟
اما این از همه بیشتر درد داره که مدیر تالار کتابشون اینجاست...
عاحح
معاون فلان انجمن که میای اینجا رمان تایپ میکنی
حداقل خلاقیت به خرج بده؛ یوزرنیمتو عوض کن
عاقا نه؛ ولی حداقل اینقدر مقاومت نشون نده در برابر اصول نگارشی:cofee:

ناظر فلان انجمن که اینجا رمانتو تایپ میکنی
پدر ناظر بدبخت من در اومد تا متوجه ایرادات رمانت بشی و بتونی به سطح قابل قبولی بنویسیش (از همین تریبون به مبینای عزیز خسته نباشید میگم و متشکرم بابت صبوریش! M O B I N A )
بعد چطور اون انجمن ادعا میکنه پیشرفته و اصولی عمل میکنه؟:g7b:اگه شما پیشرفته عمل میکنید پس فک کنم دیگه جایی برای ما نباشه:g7b:بریم دوغمونو بنوشیم:g7b:یادمه خودمو با اینکه رو همه‌چیز مسلط بودم بازم شک داشتن قبولم کنن یا نه؛ اونوقت چطور کسی رنگ ناظر میگیره وقتی ساده‌ترین چیزارو نمیدونه؟:g7b:دلم به حال ناظرام سوخت؛ از همتون حلالیت میطلبم بابت اونهمه آزمون و سخت‌گیری؛ واقعا حقتون نبود:g7b:
@همه‌ی ناظرای انجمن

و امااااااااااا
اماااااااااااااااااااااااااااااا

مدیر تالار کتابشونم اینجا رمانشو نوشته:l3b:
*خنده‌ی تلخ من از گریه غم‌انگیزتر است

عاخه میدونید؟
اونا میان اینجا، رمانشونو تایپ میکنن، تگم میگیرن، تو انجمن خودمون به خودمون تیکه میندازن، بعد ما میشیم کسی که چشم دیدن موفقیتشونو نداریم:l3b:بعد ما میشیم دزد و شخم‌زن:l3b:عاححح

کادر ارشد بیاید منو جمع کنیددددد وگرنه تاصبح قراره حرص بخورم ازشون:g7b:
نکنید
این کارا آخر عاقبت نداره
به جاش به پدر و مادر خود نیکی کنید
همیشه پاکیزه باشید و مسواک بزنید
به دیگران کمک کنید
درست نیست مارو مرجع تقلید قرار میدید؛ حالا درسته به اون درجه‌ای رسیدیم که همه چیزو تقلید کنید و به تمام سوالات پاسخگو باشیم؛ اما درست نیست
زشته
اَوّه

پ.ن: لازم به ذکره که این عزیزانی که نام بردم از انجمن‌های مختلف بودن؛ اشتباه نشه:cofee:

• قهقهه
  • خنده
Reactions: Z.a.H.r.A☆، ~ĤaŊaŊeĤ~، Matiᴎɐ✼ و 7 نفر دیگر

MaRjAn

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب

امتیاز واکنش
31,563
زمان حضور
215 روز 13 ساعت 18 دقیقه
و دوباره ما...
ارشد سایت‌های رمان نویسی
بچه ها یه داستان جالب
یکی میاد اینجا رمانشو مینویسه؛ واسه نظارت اعلام آمادگی میکنه، بعد از کلی آموزشای من، بعد از کلی راه اومدن من و ارفاق کردن، ما شک میکنیم به تقلبش
بماند چقدر شاکی شد بابت اون تقلب! (لازم به ذکره که ما همینجوری مشکوک نشدیم و سایت اون فرد رو مولتی اعلام کرده بود:lollipop2b:)
چند وقت پیش یه چیز جالب دیدم؛ ایشون تو همه سایت‌های رمان نویسی عضو بوده
و دیدیم ایشون از همه جا یه چیزی برداشته و تو انجمنشون (!) به کار برده
بله ایشون انجمن زدن:lollipop2b:واو:lollipop2b:
مگه اینقدر الکیه عامو؟:lollipop2b:
عامو حلالت نمیکنم اگه یه جمله از آموزشارو برده باشی انجمنت:lollipop2b:ما وقت گذاشتیم، آموزش نوشتیم، ویرایش کردیم، کم کردیم اضافه کردیم:lollipop2b:من ک نمیدونم اونارو ب کار میبری یا نه؛ ولی پشت تک تک جملات آموزشای انجمن، کلی زحمت خوابیده:lollipop2b:
و بازم دوباره ما، ارشد سایت‌های رمان نویسی:hee_hee:

• قهقهه
  • عالی
  • خنده
Reactions: Z.a.H.r.A☆، Tabassoum، ZaHRa و 3 نفر دیگر

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,121
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
نویسنده این موضوع
درود:tongueym:
امروز با مسئله‌ای نه‌چندان جدید و صد البته کلیشه‌ شده برای انجمنمون در خدمتتون هستیم و قراره با این پست فسفرها بسوزونیم.:morningb:
خب آماده‌اید حضرات؟ :g11b:

اول باید بگم که واقعاً نمی‌دونم یه‌سری افراد و از قضا ارشدهای بازنشسته‌ی سایت‌های دیگه این‌جا چی می‌خوان:l1b:
اما بذارید من براتون می‌گم:tongueym:
خیلی جالبه که مدیرهای ارشد، مدیرکل و معاونت‌ها میان این‌جا رمانشون رو تایپ می‌کنن و معتقد هستن کادر ما غیرحرفه‌اییه!
حالا چرا؟
چون فکر می‌کنن اگر جای دیگه‌ای ارشد بودن، منتقد یا نویسنده بودن.. این‌جا هم روند آماتورانه‌ی خودش رو داره:laughting: که خیر جانم! ما طبقِ نظرات باگ‌دار کاربرها جلو نخواهیم رفت!:smug:
خانوم X خیلی با شور و اشتیاق اومده رمانش رو این‌جا گذاشته و طی این مدت عناوینی گرفته.. حتی حین فرم پر کردن برای مدیریت و روند کار ما اعتراف کرد اولین انحمنی هست که ان‌قدر نظم برش حاکمه:aiwan_light_dirol: صد البته شک نکنید که همین‌طوره:aiwan_light_smoke:
خلاصه.. ایشون برای رمانشون درخواست نقد دادن و بنده براشون منتقدی تعیین کردم.
شب تحویل نقد با روبه‌رو شدن اشکالاتشون می‌دونید دست به چه کارهایی زدن؟:aiwan_light_sun_bespectacled:
خیلی زشته که یه ارشد ندونه اگر پستش ویرایش بشه تاریخچه‌ای باقی می‌مونه:lol:
ایشون بعد از نقدشون خیلی شیک و مجلسی و لحن تندشون اومدن از اثرشون دفاع کردن و.. حتی قطعه‌ای از رمانشون رو هم توی تاپیک فرستادن!
پی‌وی زدن و... نگم‌ براتون
حالا فکر می‌کنید آیا مشکل از منتقد من بوده؟:aiwan_light_sun_bespectacled:
خیر! بریم که بقیه‌ی ماجرا رو بدَریم:yawn:
قبل از اظهار دفاع از نقدشون حدود 8،7 دقیقه سرگردون توی انجمن بودن که اوه.. نگو خانوم داشته پارت‌های رمانش رو ویرایش می‌کرده:laughting:
واقعاً خیلی برام جالبه!
ما رو چی فرض کردید؟ چک کردن یه تاریخچه و فهمیدن این‌که دست بردید توی متن خیلی راحته ارشدِ بازنشسته‌یِ فلان سایت:l1b:
بعد خیلی جالبه که ما مچشون رو گرفتیم تکذیب هم می‌کنین:l3b: خدایا این و دیگه کجای دلم بذارم؟ این دیگه چه مدلشه؟:tearsofjoy:
ایشون بدون اد کردن من با منتقد عزیزمون گفتگو زدن و در حال جدال...:yawn:که آخر سر کم آوردن و بنده رو اد کردن و خواستن از شخص من مایه بذارن:l1b:
و خب معتقد بودن کادر ما مشکل داره و ما باید هر چی نویسنده می‌گه تو نقد رمانش بنویسیم:whistling: عه؟ جدی؟ نه بابا؟
می‌خوای به من کار نقد و مدیریت یاد بدی جانم؟:laughting: تو و پرسنل مدیریت کل سایت‌ها رو من تکذیب می‌کنم!
شما افراد که دیگه عددی نیستین عزیزان:morningb:
بعد آره.. میان می‌گن کادر ما غیرحرفه‌اییه و بی اخلاقه و هزار چرت و چرند دیگه‌ای که بعد از نقد بهشون الهام شده
اوه! چی‌شد بانو؟:tongueym: خودت می‌زنی زیر اعترافات جان‌دلم؟:sneezingb:
این‌جا خیلی جالبه که این دوست عزیز با فشار بسیار و کم‌ آوردن زیر بار کار زشت و بچه‌گانه‌ی خودش درخواست متروکه‌ی رمان و آموزش‌هاش و... رو داره و می‌گن حذف نکنید قانونی پیگیری می‌کنم:l1b:
اخه بابا شماها سر از چی قانون در میارید که برای من شاخ می‌شید؟:tearsofjoy:
بانو یادته گفتم زنگ ‌زدی سلام منم برسون؟:tongueym:
آیا رسوندی؟:thinking: باور کن که سلام من و به مامورین نرسونی ازت ناراحت می‌شم:shame_on_ou:
بابا شما با خودتون چی فکر می‌کنید؟:tearsofjoy:
آیا فکر کردید ما مهتاج دو خط رمان شما و دو پست آموزشتون هستیم؟ خیر!
این و بدونید که سخت در اشتباهید:yawn:
از فشار مجدد و سوختن بسیارها... تقاضا کردن رنگ و عنوانشون هم گرفته بشه:laughting:
مجدد تکرار کنم... شما پیش خودتون چی فکر کردید؟ آیا فکر کردید چنین فردی که نه اخلاق و جنبه‌ی مدیریتی داره رو من باهاش همکاری می‌کنم؟ :l3b:
خیر! سخت در اشتباهید! همیشه گفتم... اگر یک فرد حرفه‌ای ترین باشه؛ اما اخلاق نداشته باشه، به درد من نمی‌خوره!
و حالا... رمان 98 قطع‌ به بقین به علت برخورد بیش از حد عالی مدیرانش هست که‌ کاربران رو به وجد میاره؛ بنابراین توصیه‌ی بنده به شما این هستش که روی طرز افکار مریض و جنبه‌ی کمتون کار کنید!
ما نمی‌تونیم از ایرادات شما دست بکشیم و فقط ازتون تعریف کنیم.
نقد رمان برای پیشرفت اثر جهت کار نویسنده هست که اصول و ارکان خودش رو در پیش داره و بنده برای اضهار کار زشت نویسنده قطعا نمی‌ذارم منتقد دست ببره توی نقدش.. چرا که تاریخچه همه‌چیز رو آشکار می‌کنه.:g11b:
تا به الان هیچ نویسنده‌ای نبوده که نقصی نداشته باشه!
نویسنده‌های بزرگ تاریخ هم قطعاً اشتباهاتی دارن؛ شما که از اون عزیزان بالاتر نیستید؟ اوه یا نه نکنه هستید و ما خبر نداریم؟:tongueym:
نویسنده‌ای که ایراد خودش رو نپذیره و نخواد پیشرفت کنه و با کلک از اثرش دفاع کنه نویسنده نیست و همون بهتر که اثرش این‌جا نباشه!
گقته بودم.. سطح کار ما با انجمن‌های سایر قابل مقایسه نیست؛ چون سطح آماتورانه‌ی بعضی انجمن‌ها همه‌ی توضیحات بنده رو اثبات می‌کنه.:morningb:

شما هم بفرمایید اون انجمنی رمانتون رو تایپ کنید که به جای نقد اصولی، از رمانتون تعریفی که می‌خواید رو می‌کنن و نظر باب میلیون رو بشنوید:laughting:
پس نتیجه می‌گیریم این افراد نه تنها ایرادشون رو نمی‌پذیرن؛ بلکه کار ما رو با ویرایش بعد نقد زیر سوال می‌برن:l1b:
بذارید من تو افق محو شم واقعا :))
ضمن این‌که تاریخچه‌ها هنوز هست و مدرک برای اثبات داریم.:tongueym:
و باز هم جمله‌ی معروف بنده...

و_بسوزند_و_بسوزند_که_رمان_98_همچنان_پا_برجاست!
و ما هم‌اکنون ارشدِ سایت‌هایِ رمان‌نویسی:morningb:
کاربر ساه بودن هم در کنار خانواده‌ی بزرگ رمان 98 لیاقت می‌خواد؛ که هر بی‌لیاقتی رو این‌جا نمی‌پذیریم. :morningb:
اینم معروف بودا:laughting:
تا داستان‌های جذاب بعدی... بدرود عزیزان:tongueym:

• قهقهه
  • خنده
Reactions: Matiᴎɐ✼، *NiLOOFaR*، ~Hasti~ و 4 نفر دیگر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4