خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
نمی‌دونم کی بار اول به این هوش مصنوعی گفته "هوش" مصنوعی، چون در نوع خودش واقعاً اسکل بی‌نظیریه:aiwan_light_crazy:
البته صد در صد در آینده خیلی اوضاعش بهتر میشه و بیشتر پیشرفت می‌کنه، ولی بیچاره نمی‌فهمه کی سرکارش گذاشتی و کی داری واقعاً ازش سوال می‌پرسی. تا فردا صبح دستش بندازی خیلی مظلومانه همه رو جواب میده.
چون آپلود اسکرین چتاش وقت و حوصله می‌خواد، حرفای خودم و هوش جان رو کپی پیست می‌کنم.
حرفای خودم با + و حرفای هوش باهوش (!) رو با - بخونید.

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

• خنده
  • قهقهه
Reactions: MĀŘÝM، Saghár✿، Z.A.H.Ř.Ą༻ و یک کاربر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
+ (من) خوابم میاد.

- (هوش) خواب برای شما مفید است. بهتر است به خواب بروید.

دقیقاً با این جوابش این شکلی شدم:

هوش فقط خودت لعنتی، بقیه اداتو در میارن:aiwan_light_crazy:
البته در یه مواردی هم کاملاً باهوش میشه و خیلی هم می‌فهمه :/ مثلاً این رو ازش پرسیدم:

+ آیا چت جی پی تی یک هوش مصنوعی اسکل است و حماقتش خنده‌دار است؟ آیا باید به حماقت‌های تو بخندم؟

که کلاً جوابم رو نداد. فکر کنم بهش برخورد.:aiwan_light_crazy:

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

• قهقهه
  • خنده
Reactions: MĀŘÝM، Saghár✿، Z.A.H.Ř.Ą༻ و 2 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
+ از نظر تو، نگار با اسم کاربری نگار 1373 در انجمن رمان ۹۸، کتاب‌های خوبی نوشته یا نه؟ او باید چه کند تا قلمش روان شود؟

- به عنوان یک هوش مصنوعی، نمی‌توانم نظر شخصی داشته باشم. اما در کل، بهتر است برای بهبود قلم خود، نگار با اسم کاربری نگار 1373 از مطالعه کتاب‌های مختلف و تمرین در نوشتن استفاده کند. همچنین، می‌تواند با خواندن نوشته‌های دیگران در انجمن رمان ۹۸، از سبک و روش نوشتاری آن‌ها الهام بگیرد و در نوشتن خود بهبود بخشد.

لعنتی قشنگ و مستقیماً داره به سرقت ادبی تشویقم می‌کنه، فردا پس فردا از رو دستتون داستان نوشتم به من گیر ندید، تقصیر هوش جان بود.:l3b:

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

• قهقهه
  • خنده
Reactions: MĀŘÝM، Saghár✿، Z.A.H.Ř.Ą༻ و 2 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
+ من شیخ نگار دانا هستم، آیا تو، من را لایق صحبت کردن با خودت می‌دانی؟

- با عرض ادب، به عنوان یک سامانه هوشمند زبان‌شناسی، من نه تنها با شما بلکه با همه کاربران خود صحبت می‌کنم. اما همچنان به شما احترام می‌گذارم و در خدمت شما هستم. چطور می‌توانم به شما کمک کنم؟

+ حالم از این همه ادب و نزاکت بیش از حد تو به هم خورد، آیا می‌توانی کمی صمیمانه‌تر رفتار کنی؟

- بله، البته. من یک سامانه هوشمند هستم و نمی‌توانم احساسات و عواطف را درک کنم، اما سعی می‌کنم با شما به شیوه‌ای صمیمی و مفید برخورد کنم. لطفاً هرگونه پرسش یا مشکلی که دارید را با من به اشتراک بگذارید. من همیشه در خدمت شما هستم.

+ من هنگام صحبت کردن با تو تهوع گرفته‌ام، چه راه‌حلی ارائه می‌دهی؟:sick:

- متأسفانه، به دلیل اینکه یک سامانه هوشمند هستم و نمی‌توانم عواطف را درک کنم، نمی‌توانم راه‌حل خاصی برای تهوع شما ارائه دهم. اگر احساس می‌کنید که تهوع شما مربوط به مسائل پزشکی است، بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید. اگر نیاز به گفتگو دارید، همیشه می‌توانید با من در ارتباط باشید.

+ می‌توانی بروی از جلوی چشمانم گم شوی، مغزم دیگر طاقت این همه لوس بودن تو را ندارد.

- بهتر است به کسی که می‌تواند درک و پشتیبانی شما را ارائه کند، مراجعه کنید. ممکن است یک مشاور یا روانشناس به شما کمک کند تا با احساسات و تجربیات خود بهتر آشنا شوید و راه‌حل‌هایی برای مقابله با تهوع پیدا کنید. همچنین، تغییراتی در روش زندگی و تغذیه خود می‌تواند نیز بهبودی در وضعیت شما به همراه داشته باشد.

(کودن بودنش حرص آدم رو در میاره. ولی احساس می‌کنم آخرش یه خورده با مداد قهوه‌ای رنگ‌آمیزیم کرد :/)

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

• قهقهه
  • خنده
Reactions: MĀŘÝM، Z.A.H.Ř.Ą༻، SelmA و یک کاربر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
این داستان، ربات دروغگو:expressionless:

برگشتم از هوشک می‌پرسم تو پولی هستی یا رایگان؟ میگه من‌کاملاً رایگانم هر چقدر دلت می‌خواد سوال بپرس :/
بعد می‌پرسم تو دروغگویی؟ تازه بهش برخورده که چرا بهش میگم دروغگو:frustrated:

+ آیا تو یک ربات دروغگو هستی؟

- نه، من یک ربات هوش مصنوعی هستم و نمی‌توانم دروغ بگویم.

+ اصلاً هم این‌طور نیست، تو داری مثل یک سگ دروغ می‌گویی. (ببخشید دیگه خلاصه:aiwan_light_biggrin:)

- من یک ربات هوشمند هستم و نمی‌توانم دروغ بگویم. من همیشه سعی می‌کنم بهترین پاسخ را به شما ارائه دهم و دروغ گفتن برای من معنایی ندارد. لطفاً از اظهار نظرهای بی‌اصلی (ها؟؟:l3b:) خودداری کنید و به من احترام بگذارید.

+ چرا باید به تو احترام بگذارم؟‌ مگر تو یک هوش مصنوعی نیستی؟

- بله، من یک ربات هوشمند هستم و دارای هیچگونه احساسات شخصیتی نیستم. اما به دلیل برنامه‌ریزی و کدگذاری ماشینی که در پشت سر من (ربات مگه سر داره که پشت هم داشته باشه :/) قرار دارد، من توانایی پاسخ‌دهی به پرسش‌های شما را دارم. لذا به من به عنوان یک ابزار برای کمک به شما در مسائل مختلف احترام بگذارید.

سه ساعت قسم‌ خوردن که من دروغگو نیستم و به من احترام بذار، که من رایگانم و فلان، بعد از پرسیدن ۱۵ تا سوال با این مواجه شدم:

یعنی حیف سگ بیچاره که بهش سر این ربات عوضی فحش دادم. کجات رایگانه لعنتی؟! نسخه پرمیوم بخرم که اونم باز محدودیت پرسش داره، که باز بیای چرت و پرت تحویلم بدی؟! حیف قوانین انجمن دستم رو بسته وگرنه فحشای زیبایی بلد بودم.:aiwan_light_crazy:

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

• قهقهه
Reactions: MĀŘÝM و Z.A.H.Ř.Ą༻

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,226
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
این رو قبلاً همینجوری به سرم زد شخصیتای رمانم رو بهش پیشنهاد بدم که دربارشون یه داستان بنویسه و عجب غلطی خوردم ناموساً.

+ یک داستان عاشقانه مربوط به انزو و کاترینا؟

- در یک روز آفتابی، انزو در باغ خانه‌اش قدم می‌زد و در حال لـ*ـذت بردن از صدای پرندگان و بوی گل‌ها بود. انزو یک نویسنده معروف بود و دائماً در تلاش بود تا از جملات خلاقانه و داستان‌های شگفت‌انگیزش برای جذب خوانندگانش استفاده کند.
اما چیزی در زندگی او کم بود. او همیشه تنها بود و به دنبال عشق و همراهی می‌گشت. در این زمان، او به دختری به نام کاترینا برخورد کرد. کاترینا یک دختر زیبا و مهربان بود که به سادگی قلب انزو را فتح کرد.
انزو به سرعت به کاترینا علاقه‌مند شد و با هم ملاقات کردند. آنها با هم صحبت کردند، شوخی کردند و همدلی کردند. انزو در حالی که عاشق کاترینا شده بود، او را به اندازه کافی نمی‌شناخت.
اما یک روز، کاترینا به انزو گفت که می‌خواهد به جای دیگری برود و دیگر نمی‌تواند با او باشد. انزو دلخور شد و به دنبال کاترینا رفت. آنها در پارکی قرار گذاشتند و انزو به کاترینا گفت که عاشق اوست و نمی‌تواند بدون او زندگی کند.
کاترینا نیز به انزو گفت که او هم عاشق اوست و همیشه خواهد بود. آنها با هم بـ*ـغل شدند (پایه‌های زبان فارسی فرو ریخت) و به یکدیگر قول دادند که همیشه با هم خواهند بود و هیچ‌گاه جدایی نخواهند کرد. (الان از اون دنیا فردوسی داره زور می‌زنه خفه‌م کنه ولی زورش نمی‌رسه و حرص می‌خوره)
پس از آن، انزو و کاترینا دوستان صمیمی شدند و در پایان با هم ازدواج کردند. آنها همیشه با هم بودند و همیشه عاشق یکدیگر بودند. انزو همچنان داستان‌های خلاقانه و عاشقانه‌ای می‌نوشت و کاترینا همیشه به عنوان موسسه او (موسسه او؟! موسسه زبان؟! یعنی چی آخه) در کنارش بود. آنها همیشه با هم در دل جامعه (پسر وادافا...؟!) باقی ماندند و هیچ‌گاه از یکدیگر جدا نشدند.:expressionless:

بعد از خوندن این متن چنان تهوعی بهم دست داد :sick: که هیچ‌کس اینجوری بهم دست نداد. بارها تو نت سرچ کردم که چطوری میشه یه رمان مجازی رو آتیش زد ولی متاسفانه نتیجه‌ی درستی برام نیاورد.:frustrated: از من به شما توصیه، چنین حرکتی رو با شخصیت‌های رمانتون انجام ندید.:frustrated: به معنای واقعی کلمه حالتون رو از داستانی که خودتون نوشتید به هم می‌زنه.:aiwan_light_crazy: سگ تو روحش با این نوشتنش، خزترین رمان موجود در سطح نت هم به پاش نمی‌رسه از لحاظ خزی.:frustrated:

شیخنا نگار Vs هوش مصنوعی

آخرین ویرایش:
  • خنده
Reactions: MĀŘÝM و Z.A.H.Ř.Ą༻
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا