خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

MaSuMeH_M

کاربر فوق حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,024
زمان حضور
25 روز 10 ساعت 5 دقیقه
نویسنده این موضوع
بیوگرافی کاردی بی و همسرش افست با ناگفته های زندگی
بیوگرافی کاردی بی (Cardi B) و همسرش افست با عکس دخترش و ناگفته های دعوا با نیکی میناژ و گذشته اش را می خوانید

بیوگرافی کاردی بی و همسرش
کاردی بی متولد 11 اکتبر 1992 در آمریکا ، بازیگر و خواننده رپ است
تحصیلکرده دبیرستان فنی و حرفه ای و دوره دیده تئاتر موزیکال و فن شناسی رنسانس می باشد که از قاچاق مواد مخدر شروع کرد و با رقص میله ای ادامه داد
از او حالا بعنوان ملکه و بزرگترین خواننده رپ در جهان نام برده می شود

خانواده
کاردی بی (Cardi B) روز 19 مهر 1371 در شهر برانس نیویورک از پدری اهل جمهوری دومینیکن و مادری اهل ترینیدادو توباگو به دنیا آمد و تنها یک خواهر دار

ماجرای نام
نام اصلی اش بلکالیس مارلنیس آلمانذار بوده اما بعدها چون نام خواهرش هنسی نام یک برند نوشیدنی بود اطرافیانش لقب کاردی بی را از کوتاه شده نام باکاردی که از دیگر برند مشروبات الکی است برای صدا زدن او استفاده کردند تا نام دو خواهر مثل هم باشد !

از باند قاچاق تا استریپر ی
در 16 سالگی مدتی عضو گروه blood بود که عمده درآمد آنها قاچاق و فروش مخدر است تا اینکه در منهتن توانست در یک سوپر مارکت مشغول بکار شود
او اما خیلی زود در 18 سالگی از سوپر مارکت اخراج شد و برای اینکه از فقر و خشونت خانگی فرار کند به یک استریپر (آواز خوان میله ای) تبدیل شد

فرار از فقر و خشونت
تبدیل شدن به یک استریپر از بسیاری جهات برای من مثبت بود و توانستم پولی کافی برای فرار از خشونت و فقر در بیارم و به مدرسه بازگردم

انتشار ویدیو و درآمدزایی
کاردی بی از سال 2013 وقتی 21 ساله بود با کمک شبکه واین و اینستاگرام با انتشار ویدیوهای کوتاه هزاران دنبال کننده بدست آورد
به این ترتیب با تبلیغات و گرفتن اسپانسر به درآمد زایی رسید و خیلی زود مشهور شد

از بازیگری تا خوانندگی
بعد از شهرت مجازی در سال 2015 اولین تجربه بازیگری خود را در فصل شش سریال Love & Hip Hop جلوی دوربین در دو فصل بدست آورد
او سپس از سال 2016 کنار رپر بریتانیایی Lady Leshurr خوانندگی را تجربه کرد تا اینکه سال 2017 آهنگ مستقل خود بنام Bodak Yellow را منتشر داد

بیوگرافی کاردی بی | خواننده

MaSuMeH_M

کاربر فوق حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,024
زمان حضور
25 روز 10 ساعت 5 دقیقه
نویسنده این موضوع

افتخارت پشت سرهم
کاردی بی با انتشار پشت سرهم قطعات مختلف توانست فقط در سال 2017 پنج جایزه و در سال 2018 چهار جایز BET در سبک هیپ هاپ را از آن خود کند
تابحال برنده سه جایزه موسیقی آمریکا و سه جایزه موزیک ویدیوی شبکه MTV ، یک جایزه NRJ و 4 جایزه iHeartRadio می باشد
او بعد از 7 نامزدی در گرمی ، بالاخره جایزه آلبوم رپ سال 2019 را بدست آورد و سپس در همین سال از طرف کمپانی iHeart جایزه و عنوان آرتیست 2019 را گرفت

دور رکورد در گینس
او حالا صاحب دو رکورد ثبت شده در کتاب گینس هم می باشد
اولی مربوط به کسب رتبه اکثر 100 آهنگ داغ بیلبورد آمریکا توسط یک زن و دومی بیشترین 10 آهنگ داغ بیلبورد در سبک R&B توسط یک زن می باشد

جنجال ازدواج مخفی
کاردی سال 2017 وقتی 25 ساله بود به دور از آگاهی عموم مردم با همسرش آفست (Offset) رپر 26 ساله آمریکایی آشنا و اکتبر همان سال باهم نامزد کردند
با این حال آف ست در 7 آوریل 2018 در کنسرت خود بصورت عمومی از وی خواستگاری کرد اما عکاسان از روی لباس خاص خانم متوجه شدند او حامله است
پس از درج خبر بارداری کاردی بی ، او اعتراف کرد یک سال پیش ازدواج کرده و در هفته ششم بارداری می باشد /* که بعدا ثمره این زندگی یک فرزند دختر شد

رابـ*ـطه قوی با خدا
کاردی بی همیشه اعلام می کند از پیروان کاتولیک دین مسیحیت بوده و رابـ*ـطه قوی با خدا دارد و اغلب با او راز و نیاز می کند

فعالیت سـ*ـیاسی
این ستاره موسیقی از هر فرصتی برای اظهار نظرهای سـ*ـیاسی استفاده می کند که از آن جمله تلاش او برای تصویب قانون کنترل اسلحه بود
او همچنین در جریان انتخابات درون حزبی سال 2016 از طرفداران خود خواست به دلیل سـ*ـیاست های مهاجرتی ترامپ به سناتور برنی سندرز رای بدند
با این حال در جریان انتخابات ریاست جمهوری حامی هیلاری کیلینتون بود و در انتخابات سال 2020 هم از جو بایدن حمایت می کرد

میزان نفوذ
از وی بعنوان پنجمین فرد نفوذی در میان مردم و چهارمین فرد نفوذی در میان نسل جوان برای تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری 2020 یاد کردند

کاردی بی در مصاحبه ای اعتراف کرد علاوه بر عمل حجیم کردن س*ی*نه ، تزریقات غیرقانونی هم انجام داده است
او در اینباره گفت برای اینکه بتوانی عمل تزریق قانونی انـ*ـدام بدن انجام بدهی ، بدن خودت باید چربی اضافه داشته باشد تا آن چربی را برداشته و به جای دیگر منتقل کنند
من بدنم چربی اضافی نداشت اما بخاطر اینکه بشدت دلم میخواست انـ*ـدام بهتری داشتم اینکار رو بصورت غیرقانونی انجام دادم

دعوا با نیکی میناژ
در مراسم هفته مد نیویورک سال 2018 کاردی بی و نیکی میناژ هنگام حضور در مراسم با هم وارد درگیری لفظی و فیزیکی شدند
آنها روی فرش قرمر زمانی که از کنار هم عبور می کردند با هم گلاویز شدند که نیروهای امنیتی و بادیگاردها وارد عمل شدند و آنها را جدا کردند
کاردی در اینستاگرام خود در مورد نیکی میناژ و دلیل عصبانیت اش گفت : تو هنرمندان دیگر را تهدید کردی تا با من کار نکنند
تو پشت سر من حرف های زشتی زدی که من تمام آنها را نادیده گرفتم اما باز هم ادامه دادی و اینبار به فرزندم توهین کردی که به هیچ وجه نمی پذیرم
تو گفتی من توانایی مراقبت از فرزندم را ندارم و این حرف ها از تحمل من خارج است
منبع:فتوکده

MaSuMeH_M

کاربر فوق حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
9,024
زمان حضور
25 روز 10 ساعت 5 دقیقه
نویسنده این موضوع