خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,121
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
نویسنده این موضوع
شهرام صولتی متولد 21 آبان 1336 در تهران، خواننده است
فارغ التحصیل موسیقی از هنرستان هالی موسیقی تهران است، متولد محله سرچشمه تهران است و برادر بزرگتر شهره صولتی از دیگر خوانندگان ایران خارج نشین می باشد
خانواده و نام واقعی
نام واقعی شهرام، ابراهیم است او یک خواهر بنام شهره و دو برادر بنام های شاهرخ ساکن نیویورک و بیژن که در ایران زندگی می کند، دارد
شروع شهرام و شهره
در ابتدا شهره فلوت ميزد و من کلارينت، ساز دوم ما هم پيانو و ضرب بود به خاطر اينکه پدرم هنرمند بود از هفت سالگی من و شهره آواز هم می خونديم خوانندگی رو اول من شروع کردم
شهرت و مهاجرت
اولین آهنگ های او بنام دو خط موازی و سنگ دل به شدت در بین جوانان سمبل شد در سال 56 اول اولین آلبوم خود بنام توبه را منتشر کرد، چند سال گذشت و شهرام به شهرت زیادی دست پیدا کرد
با انقلاب 57 راهی آمریکا شد و سپس به لس آنجلس رفت
آمریکا و آلبوم پرفروش
زمان حضور خود در آمریکا آلبوم توبه، دعا را منتشر داد سپس بعد از آلبوم های صبر و یکی یکدونه به او لقب صدایی بالاتر از صدا دادند و بزرگ و کوچک آهنگ‌ های او را زمزمه می‌ کردند
ازدواج اول
ازدواج اولش با یک خانوم شناخته شده ای نبود این زندگی با تولد دو تا پسر در نهایت به جدایی ختم شد
ازدواج دوم و طلاق
ازدواج دوم شهرام صولتی با آزیتا ارباب بود، پدرش محمد کریم ارباب صاحب چندین مرکز رقص قبل از انقلاب و مادرش جمیله رقصنده مشهور بود
این ازدواج هم بیشتر از یکسال طول نکشید، خودش دلیل این جدایی را بدلایل مختلف که مخصوص زندگی خواننده هاست مثل مسافرت و ضبط و کنسرت ها عنوان می کند
ازدواج سوم
شهرام صولتی در سال 88 با نارینه شهبازیان از مجریان و آرایشگران شبکه pen ازدواج کرد که گویا 25 سال اختلاف سن دارند، در مورد طلاق این دو خبری منتشر نشده است
شهرام همچنین صاحب یک فرزند دیگر بنام ساشا از یکی از همسرانش است
اختلاف با شب پره
شهرام صولتی حدودا بیش از 20 سال است که با شهرام شب پره قهر است، گویا اختلاف آنها از یک کنسرت مشترک در آمریکا سالها پیش شروع شده است
بر خلاف او خواهرش شهره با او رابـ*ـطه بسیار خوبی دارد

بیوگرافی شهرام صولتی | خواننده

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,121
زمان حضور