خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
همونطوری که معلومه امروز میخوایم در مورد قدرت درون صحبت کنیم اما قبلش بهتره بدونیم خیلی از انسان ها در بیرون از خودشون در حال زندگی کردن هستن و افراد کمی هستن که شروع به کنکاش در درونشون میکنن، خبر خوب اینه که شمایی که دارین این آموزش راز قدرت درون رو میخونین
جز افرادی هستین که قصد دارین وارد دنیای درونیتون بشین و جالبه بدونیم که دنیای بیرون رو دنیای درون ما میسازه، اگه بخوام بگم مهم ترین قسمتی که در درون هر انسانی هست چیه میشه گفت اندیشه و باور های اون افراده، خیلی وقت ها ما به اشتباه میایم روی نتیجه های زندگیمون تمرکز میکنیم و میخوایم اون نتایج رو تغییر بدیم.
کشف راز نهفته قدرت درون
اما از این موضوع غافلیم که باید پایه رو درست کنیم که نتایج درست بشن و پایه هر چیزی در درون ماست. حالا که دونستیم همه چیز از درون ما شروع میشه، پس بایستی شروع کنیم درونمونو ساختن تا بتونیم از قدرت درونمون استفاده کنیم و خلق کنیم.

هر چیزی رو که دوست داریم داشته باشیم، چون هر چیزی که ما در بیرون از خودمون میبینم خلق شده توسط دنیای درون یه فرده پس میبینم که خلاقیت های ما در دنیا بر میگرده به قدرت درونیمون که باید از اون استفاده کنیم.

قدرت درون چطوری عمل میکند؟

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
اسرار قدرت درونی چیست؟
اگه بخوایم این موضوع رو خیلی ساده بیان کنیم هر کسی در زندگیش به یه موضوعی و قسمتی از زندگیش عشق داره و حس میکنه میتونه در اون مورد موفق باشه وقتی که ما این حس رو در زندگی نسبت به یه موضوع داشته باشیم اونوقته باید درک کنیم ما در اون موضوع یه قدرتی درونی داریم و میتونیم اون رو رشد بدیم.

تمرین) بنویسید در وجودتون به چه موردی علاقه و عشق دارید؟ وقتی که ما این مورد رو در زندگی پیدا میکنیم در واقع با رشد دادنش میتونیم به درونمون اجازه بدیم قدرت واقعیش رو به ما نشون بده.
خدای درون چیست؟
میتونیم کم کم یه رضایت واقعی رو در خودمون ایجاد کنیم و وقتیکه به این موضوع واقف بشیم اونوقت میتونیم به خدای خودمون وصل بشیم، معنای واقعی قدرت رو در درون و بیرونمون کشف کنیم بذارین یه مثال بزنم از خودم زمانی که برای اولین بار با مباحث خودشناسی آشنا شدم،

خیلی علاقه زیادی پیدا کردم طوری که حس میکردم یه نیمه گمشده رو در درونم پیدا کردم، وقتی که شروع کردم به بهاء دادن به همین جرقه ای که در ذهن من به وجود اومد کم کم اون رو باور کردیم و رشدش دادیم اونوقت بود که معنای قدرت درونو درک کردیم و درک کردم که میتونم خودم زندگیم رو خلق کنم.

این یه مثال خیلی ساده از این موضوعه که اساس کار آکادمی مجازی باور مثبت روی ساده گویه وقتی ساده هارو درک کنیم و اجرایی کنیم اونوقت میتونیم تاثیرات پیشرفته رو بهتر درک کنیم داخل قسمت اول اشاره کردیم که اندیشه و باور قسمت مهمی از راز قدرت درون هر فردیه حالا میایم در ادامه این موضوع رو باهم باز میکنیم.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
رابـ*ـطه قدرت درون و اندیشه
اما به دور از هر نگاهی که دارین یه بار به خودتون فرصت تغییرو بدین باور کنین زندگیتون زیبا تر میشه باور کنید قدرت درونتون بیدار میشه، پس هر اندیشه منفی که دارین و هر فکر که حس بدی بهتون میده حتی اگه هزاران دلیل دارین برای درستی اون فکر و حرفتون،

بریزینش دور افکار منفی و واقعیت های منفی جاش دقیقا تو اشغال دونی زندگی ماست،خیلی ها میان زندگی آروم داشتن رو بهونه میکنن به اوضاع مالی خوب داشتن، گفتم من به افکارتون احترام میذارم

تایید میکنم که پول لازمه زندگیه، اما باور کنید اونقدری قدرت در درونتون هست که زیباترین زندگی رو برای خودتون بسازین، بدون اینکه نیاز به پیش نیاز داشته باشید وقتی این اتفاق میوفته که قدرت درون و وجودیتونو باور کنین.
چگونه برای زندگی دوباره فرصت رو غنیمت بشمریم؟
پس همونطوری که فرصت زندگی رو داریم که شاید الان از بعضی جنبه هاش راضی نیستیم فرصتی بدیم برای اینکه یه زندگی بهتر رو برای خودمون بسازیم، باور کنید ما فقط یه بار زنده ایم و یه بار زندگی میکنیم اون رو با افکار منفی و توهمات منفی نابود نکنیم،

خیلی دوست داشتم توی یه آموزش این موضوعات رو بگم و الان فرصتی شد اینارو قبول کنین تا قدرت درونتون بیدار شه و اونوقت ببینید که چقدر حس میکنین که میتونین انجام بدین زندگی خوب داشتن شما باعث میشه دنیای خوب تری داشته باشیم.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
آنچه هستی هدیه خداوند است به تو و آنچه می شوی هدیه توست به خداوند پس بی نظیر باش. توی قسمت قدرت درون میگه شم و شهودت رو دنبال کن اینارو گفتم که شهودتو بیدار کنم و اون رو دنبال کنی وقتی بیدار شین.

اونوقت دنبال بهترین مکان میگردین برای زندگی و راهشم پیدا میکنین، رسالت من بیدار کردن شماست و گفتن مسیر طی کردنش با خودتونه پس اون چیزی که در درون شماست و لایق شماست به خودتون هدیه بدین.
راز قدرت درون و حرف دیگران
وقتی ما میخوایم یه موضوع رو آماده سازی کنیم و بهتون ارائه بدیم در جنبه های مختلفی اون رو مورد بررسی قرار میدیم، اما جایی ندیدم در مورد قدرت درون این موضوع رو بگن که خیلی هم تاثیر گذاره وقتی به دوران کودکی بر میگردیم همیشه یه انشایی رو نوشتیم که دوست داری در آینده چیکاره بشی،

دقیقا اون زمان بود که ما بدون توجه به اطرافمون و نگاه به قدرتی که در درونمون بود شروع کردیم به نوشتن، توی اون لحظه چون ما قدرتو در درون و خودمون میدیدیم توجهی به هیچ شرایطی نداشتیم و میدونستیم که میشه،

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
اما کم کم دزد قدرت درون کاره خودشو کرد دزد قدرت درون ما همین حرف های اطرافیان بود که میگفتن همه چیز بد شده، نمیشه، نمیتونیم و وقتی ما اومدیم به این موضوعات بهاء دادیم و باورشون کردیم

دقیقا قدرت درونمون شروع کرد به نابودی فقط به یه دلیل که ما اونارو باور و قبول کردیم.
چگونه از قدرت درونمون استفاده کنیم؟
پس از این لحظه به بعد بدونین هر چیزی رو که در درونتون حس میکنین شما قدرت خلقش رو دارین فقط به یه دلیل چون اون رو حس کردین و دیگه اجازه ندیم دزدهای قدرت درون بیان و خواسته های مارو از ما بدزدن،

دوست دارم این رو خیلی عمیق درک کنید ما قطعه ای از خداوند هستیم و اونقدری قدرت داریم که هر چقدر انسان تلاش میکنه یه تعریف ثابت از قدرت انسان داشته باشه نمیتونه، چون همیشه قدرت هاش بیشتر خودش رو نشون میده

همیشه میگم ما بنده خداییم نه بنده شرایط، پس از درونمون و تموم قدرت هاش استفاده کنیم اونوقته که میتونیم خلق کنیم هر جیزی رو که دوست داریم اونوقته از قدرت درونمون بهترین و بیشترین استفاده رو داشته ایم.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
راههای تقویت نیروهای درونی
تمام نیرو و قدرت و انگیزه و انرژی مثبت در زندگی دقیقا در درون ماست خیلی وقت ها انسان ها شروع میکنن بیرون از خودشون دنبال این قدرت گشتن و کسایی که این کار رو کردن موفق نشدن اون رو پیدا کنن،
برای درک این موضوع بایستی ما اول خودمون رو به قدرت بیکران خداوند وصل کنیم قدرتی که همه قدرت هارو داره، که در آموزش های مختلف سایت ما میایم هر بار یه قسمت رو به خداوند و قرآن قرار میدیم.

به این دلیلی که آروم آروم به خداوند وصل بشیم تا بتونیم قدرت خودمون رو با توکل و ایمان به خدای کریم آزاد کنیم
برای این موضوع باید از این لحظه به بعد بیشتر به درون خودمون سر بزنیم. چیارو دوست داریم؟ چه مواردی حالمون رو خوب میکنه؟ سعی کنیم بیشتر روی درونمون تمرکز بذاریم تا بتونیم قدرت درونمون رو بیشتر آزاد کنیم و خودشناسی گام اول برای این موضوعه
روح ما برای اینکه بتونه معنویات خودشو رشد بده خیلی توانایی بالایی داره و میشه تاثیر این موضوع رو در افرادی که چله نشینی میکنن دید اما ما اینجا قرار نیست چله نشینی کنیم، قراره بدونیم که روح ما توانایی خیلی بالایی داره.

اما زمانی که در جسمه به دلیل محدودیت های جسم در مواردی شاید محدود بشه، اما قدرت های واقعیش در جای خودش همیشه قرار داره و برای اینکه بتونیم از قدرت روح استفاده کنیم باید بتونیم روحمون رو جلا بدیم،

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
راز قدرت درون و تلقین
تلقین کردن جملات مثبت به خودمون میتونه یه برنامه ریزی ذهنی بهمون بده، وقتی ما برنامه ریزی ذهنی به خودمون بدیم و وقتی این کار رو میکنیم این فرمانو میدیم که ذهنمون در راستای همین جملات مثبت،

قدرت های لازم رو آزاد کنه تا بتونیم به اون برنامه ریزی دست پیدا کنیم و خواسته های که داریم رو در دنیای بیرونمون خلق کن
یم
اینکه هر کدام از ما در درونمون قدرتی داریم یک واقعیت انکار ناپذیره هر چند افرادی هستن که تعداد اونا کم نیست که به راحتی میتونن این واقعیت رو انکار کنن و دلایل محکمی رو هم برای انکار این واقعیت برای خودشون،

و بقیه داشته باشن، طرف حساب آموزش های که ما آماده سازی میکنیم برای افرادی هست که انعطاف پذیری رو در زندگیشون دارن اما برای اون دسته از افرادی که این قدرت رو حس میکنن،
میخوایم بگیم که وقتی ما بتونیم باورهای درونی مثبتی رو با انرژی مثبت برای خودمون بسازیم و دیدگاه مناسبی رو نسبت به خودمون و زندگی پیدا کنیم اونوقت ما میتونیم قدرت درونیمون رو بیدار کنیم.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
در واقع راه بیداری اینه که ما خودمون رو باور کنیم و استارت خود باوری رو در زندگیمون بزنیم هر چقدر بتونیم این خود باوری رو قوی تر کنیم میتونیم به نتایج بهتری هم در زندگیمون دست پیدا کنیم تفاوت احساس قدرت درونی کردن در درون آدما رابـ*ـطه مستقیمی داره

با این موضوع که آیا اون فرد خودش رو انسان قدرتمندی میدونه؟ آیا این احساس رو داره که میتونه از عهده خودش و زندگیش بر بیاد؟ مطمئنا اگر ما به این طرز تفکر برسیم احساس بهتری رو در درونمون نسبت به خودمون احساس میکنیم
البته این نکته رو هم بایستی بگم که موضوعات مطرح شده در این آموزش همه باعث میشه که قدرت درونی در ما شکل بگیره و آرام آرام این قدرت بیدار و قوی تر بشه، پس حتما به دانسته های که با شما به اشتراک میزاریم عمل کنید تا به نتایج مطلوبی که در زندگی دوست دارید داشته باشید دست پیدا کنید.

Z.a.H.r.A☆

نویسنده‌ی برتر رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
9,319
زمان حضور
166 روز 12 ساعت 43 دقیقه
نویسنده این موضوع
جمع بندی آموزش و کلام پایانی
خواسته قلبی من و تیم آکادمی مجازی باور مثبت حال خوب شما و داشتن یه شخصیت قدرتمنده و برای رسیدن به این خواستمون هر روز و هر لحظه تلاش میکنیم، چون انسان ها بسیار ارزشمندن و لایق زندکی ارزشمند و با لـ*ـذت رو دارن، پس به هم قول میدیم

که از این لحظه بیشتر به قدرت درونمون سر بزنیم و قدرت درونیمونو رو کم کم آزاد کنیم تا بتونیم یه زندکی عالی رو برای خودمون بسازیم تموم تلاشمون رو میکنیم که آموزش های رایگان اون منظوری که مد نظرمون هست رو داخلشون برسونیم هر چند این مباحث جای کار دارن برای پیچیده تر شدن،

اما ما اول قدم های اولیه رو درست برداریم موارد بعدی در آینده درست میشه و ما برای اون موارد در أینده قسمت های دیگه رو در نظر میگیریم شما لایق بهترین ها هستین هیچ وقت به موارد کم قانع نباشید.

و همیشه بهترین هارو برای خودتون بخواین و در راستایی همین بهترین ها حرکت کنین خدارو شکر میکنم که همچین فضایی رو داریم که کنارتون باشیم و خدارو شکر میکنم که من رو در این مسیر قرار داد واقعا خداوند معنای واقعیه عشقه وقتی که اجازه بدین به خودتون عاشقش بشین.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا