خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Mehrane.Farrokhi

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
22
زمان حضور
8 ساعت 16 دقیقه
نویسنده این موضوع
– Look, I was gonna go easy on you and not to hurt your feelings ببینین,من میخوام شما بدون اینکه به احساساتتون اسیب بزنم برین

– But I’m only going to get this one chance اما من فقط میخوام این یکی شانسمو امتحان کنم

– Something’s wrong, I can feel it (Six minutes, Slim Shady, you’re on) یه چیزی اشتباه شده,من اونو احساس میکنم)شیش دقیقه,اسلیم شیدی,شما در اون هستین

– Just a feeling I’ve got, like something’s about to happen, but I don’t know what فقط احساس کردم,شبیه چیزی که دربارش اتفاق میافته,اما من نمیدونم اون چیه

– If that means, what I think it means, we're in trouble – big trouble – and if he is as bananas as you say, I’m not taking any chances

اگه به اون معنی باشه,اون چیزیه که من به اون فکر میکنم ما توی یه مشکل بزرگ هستیم و اگه به عنوان یه موز به شما بدن - -

من هیچ

شانسی به شما نمیدم

, – You were just what the doctor ordered شما فقط باید چیزی رو که دکتر دستور داده انجام بدین

[Bridge] I’m beginning to feel like a Rap God, Rap God من یه احساسی شبیه به خدای رپ بودن به من دست داده,خدای رپ

All my people from the front to the back nod, back nod همه مردم از جلو به عقب اشاره میکنن

Now who thinks their arms are long enough to slapbox, slapbox? حالا که فکر میکنن به اندازه کافی سلاح هاشون بزرگه به اندازه اسپباکس,اسلپباکس؟

They said I rap like a robot, so call me Rapbot همه میگن من مثله یه ربات رپ میگم,پس منو ربات رپ صدا کنین

[Verse 1] But for me to rap like a computer must be in my genes I got a labtop in my back pocket

اما رپ برای من مثله یه کامپیوتر داخل ژن منه

من داخل جیب عقبم یه لپ تاب دارم

My pen’ll go off when I half-co.ck it قلم من موقعی کنار میزارم که نصفش باشم

Got a fat knot from that rap profit یه مشکل بزرگ از رپ خوب هست

Made a living and a killing off it یه زندگی شاختن و کشتن اون

Ever since Bill Clinton was still in office از زمانی که بیل کلینتون دفترش بود

With Monica Lewinsky feeling on his nut-sack با منیکا روی مهرهاش احساس میکنه

I’m an MC still as honest من هنوزم به عنوان ام سی راست میگم

But as rude and indecent as all hell اما به عنوان به بی ادب و زشت در کل جهنم

Syllables, killaholic (Kill ‘em all with) هجا,کشتن تجارت هولیک کشتن با همه اونا -

This slickety, gibbedy, hibbedy hip hop این نرم و صافه ,█████ You don’t really wanna get into a pissing match تو واقعا نمیخوای وارد یه مسابقه لعنتی بشی

With this rappidy rap, packing a Mac با ابن رپ باید یه بسته مک بگیری

In the back of the Ac, pack backpack rap, yep, yackidy-yac And at the exact same time داخل پشتی ای سی یه کوله رپ بسته شده,بله,و دقیقا داخل همون زمان

I attempt these lyrical acrobat stunts while I’m practicing that من برای این لیریک ها تلاش میکنم چون دارم براشون تمرین میکنم

I’ll still be able to break a motherfuckin’ table من ه 9نوزم میتونم یه میز لعنتی رو بشکنم

Over the back of a couple of faggots and crack it in half Only realized it was ironic بیشتر از یه زن و شوهر .....و جلوگیری کردن از نصف تون

من فقط متوجه این شدم که اون خنده در بود

I was signed to Aftermath after the fact How could I not blow? من به عواقب بعد از اون رسیده بودم

چطور من به اون ضربه نزنم

All I do is drop F-bombs Feel my wrath of attack من همشو توی یه بمب انجام دادم

من عصبانی که بشم حمله میکنم

Rappers are having a rough time Period, here’s a maxipad رپر ها یه زمانی عصبانی هستن

یه دورست,اینجا میکس پد هست

It’s actually disastrously bad for the wack این یه اتفاقه بد برای وک هست

While I’m masterfully constructing this masterpiece as

در حالی که من اینو به عنوان به شاهکار میسازم

[Bridge] I’m beginning to feel like a Rap God, Rap God All my people from the front to the back nod, back nod Now who thinks their arms are long enough to slapbox, slapbox? Let me show you maintaining this shit ain’t that hard, that hard [Verse 2] Everybody want the key And the secret to rap immortality like I have got همه کیلید رو میخوان

و من راز رپ رو جاودانه کردم

Well, to be truthful the blueprint’s خب,راستش اون یه طرح هست

Simply rage and youthful excuberance Everybody loves to root for a nuisance خیلی راحت عصبانی میشه

همه دوست دارن اذیت کنن

Hit the earth like an asteroid Did nothing but shoot for the moon since زمین میخوره مثل یه سیاره

اما چیزی از زمین به ماه توی این مدت شد؟

MC’s get taken to school with this music Cause I use it as a vehicle to bust a rhyme ام سی رو با این موسیقی به مدرسه بفرست

چون من از اون به عنوان یه وسیله نقلیه برای ترکوندن شعر استفاده میکنم

Now I lead a new school full of students Me? I’m a product of Rakim, Lakim Shabazz, 2Pac حالا من یه مدرسه جدید برای همه دانش اموزان راهنمایی میکنم

مال منه؟من خیه محصول از تو پاک و لکیم هستم

N.W.A, Cube, Doc, Ren, Yella, Eazy, thank you they got Slim Inspired enough to one day grow up, blow up and be in a position مکعب,کارگردان,راحت,ازت برای اسلیم ممنونم

به اندازه کافی توی یه روز الهام گرفته,توی یه موقعیت منفجرش کن

To meet Run DMC and induct them into the motherfuckin’ Rock n’ Roll Hall of Fame, even though I walk

برای دیدن دی ام سی و اشنا کردنشون با راک لعنتی

در گردش و شهرت هست حتی اگه من قدم بزم

In the church and burst in a ball of flames Only Hall of Fame I be inducted in توی کلیسا و پشت سر هم از شعله های آتیش

فقط حال شهرت رو به من دست میده

Is the alcohol of fame on the wall of shame You fags think it’s all a game ’til I walk a flock of flames Off of planking, tell me what in the لعنتی are you thinking? Little gay looking boy شما حمالا فکر میکنین که اون یه بازی تا موقعی که من روی یه دسته آتیش راه برم

ببندش,به من اون چیزی رو که داخل اون فکحر لعنتی تو میگذره

یه هم ج.... باز دنبال یه پسر کوچیکه

So gay I can barely say it with a straight face looking boy You witnessing a massacre پس یه هم ج....به سختی میتونه به صورت مستقیم به یه پسر نگاه کنه

شما شاهد یه قتل هستین

Like you watching a church gathering take place looking boy Oy vey, that boy’s gay, that’s all they say looking boy

You get a thumbs up, pat on the back دوست دارم یه جمع کلیسا رو که دارن به یه پسر نگاه میکنن ببینی

اوه وایسا اون پسر هم ج .... هست,همه اونا دنبال پسرن

باید اونو ثابی کنی

And a way to go from your label everyday looking boy Hey, looking boy, what you say looking boy? و یه راه برای اینکه هر روز دنبال پسر هستین

هی,به دنبال پسر,چیزی که شما میگین دنبال پسرین

I got a “hell yeah” from Dre looking boy I’mma work for everything I have من یه جهنم از دره دارم اکه دنبال پسرم اره

من برای همه چیزایی که دارم کار کردم

Never ask nobody for shit, get outta my face looking boy Basically boy you’re never gonna be capable هیچ وقت از کسی برای یه سوال لعنتی نپرس,از جلوی چشمم دور شو و برو دنبال یه پسر

راستش پسر شما نمیتونه

To keep up with the same pace looking boy اونجایی که دنبال پسره رو نگه داریین

[Bridge] I’m beginning to feel like a Rap God, Rap God

All my people from the front to the back nod, back nod The way I’m racing around the track, call me Nascar, Nascar Dale Earnhardt of the trailer park, the White Trash God Kneel before General Zod this planet Krypton, no Asgard, Asgard [Verse 3] So you be Thor and I’ll be Odin You rodent, I’m omnipotent شما .....باشین و من اودین خدای خدایان - - تو یه جونده ای ,من توانا هستم

Let off then I’m reloading immediately With these bombs I’m totin’ بزارین دوباره فورا با این بمب ها طوطی بشم

And I should not be woken, I’m the walking dead But I’m just a talking head, a zombie floating من نباید از خواب بیدار بشم,من یه مرده هستم که داره راه میره

اما من فقط سر صحبت رو باز میکنم,یه زامبی شناور

But I got your mom deep throating I’m out my ramen noodle اما من میخوام مامانتو ......

We have nothing in common, poodle I’m a doberman pinch yourself ماهیچ نظر مشترکی نداریم,پشم

من یه دوبر من میگیرم

In the arm and pay homage, pupil It’s me, my honesty’s brutal اون شاگرد داره احترام میزاره

اون مال منه ,راستگویی من بی رحمه

But it’s honestly futile If I don’t utilize what I do though For good at least once in a while So I wanna make sure اما راسستگویی بیهودست

من اون همشو استفاده نمیکنم

برا ی یه بار خوب بودن

خیب من میخوام اعتماد کنین

Somewhere in this chicken scratch I scribble and doodle جاهیی که اولش جوجس

من سریع و دودلم

Enough rhymes to maybe to try شعر ها به اندازه کافی براشون تلاش کردم

And help get some people through tough times و کمک گرفتن از مردم توی زمان های سخت

But I gotta keep a few punchlines اما من دوست دارم یه کم منگنه بگیرم

Just in case cause even you unsigned فقط در صورتی که شما علامتی نداشته باشین

Rappers are hungry looking at me رپر ها برای دیدن من گرسنن

Like it’s lunchtime, I know there was a time مثله یه ناهار براشونه ,من میدونم این زمان هست

Where once I was king of the underground جایی که من پادشاه زیر زمینی بودم

But I still rap like I’m on my Pharoahe Monch grind دارم سخت کار میکنم Pharoahe Monch اما رپ من مثله اینه که انگار من توی

So I crunch rhymes, but sometimes when you combine پس شعر های منن بحرانی هستن اما بعضی وقتا شما قاطی میکنین

Appeal with the skin color of mine میخوان رنگ پوست منو داشته باشن

You get too big and here they come tryna censor you چیزی که شما میگیرید بزرگه و اینجا میان که تلاش کنن شما رو سانسور کنن

Like that one line I said on “I’m Back” from the Marshall Mathers LP مثله اینه که من روی یه خط میگم من از مارشال مترز ال پی برگشتم

One where I tried to say I take seven kids from Columbine جایی که منسعی کرد بگم هفت تا بچه از کلمبیا بگیرین

Put ‘em all in a line, add an AK-47, a revolver and a nine See if I get away with it now قرار همه اونا توی یه خط به علاوه ای کی 74 یه هفتتیر و یه نه ببینین

اگه من با اونا شروع کنم

That I ain’t as big as I was, but I’m morph into an immortal

Coming through the portal که اون به همون اندازه که من بزرگم ,من جلوه ویژه جاودانه هستم که از طریق پورتال میاد

But you’re stuck in a timewarp from 2004 though اما شما توی یه پیچ و تاب زمان از سال 4007 گیر کرده

And I don’t know what the لعنتی that you rhyme for و من نمیدونم که چه اتفاق لعنتی برای شعر شما افتاده

You’re pointless as Rapunzel with fucking cornrows شما بی معنی هستین

You’re like normal. Fu.ck being normal شما مثله معمولی هستین,لعنت به این عادی بودن

And I just bought a new Raygun from the future و من فقط از آینده یه تفنگ اشعه ایکس میگیرم

To just come and shoot ya like when Fabolous made Ray J mad فقط میاد و شلیک میکنه بله مثل وقتی که فبول اس یه اشعه جی میسازه

Cause Fab said he looked like a fag at Maywhether’s pad چون فاب گفته اون مثله یه حمال به سکو نگاه میکنه

Singin’ to a man while they played piano یه مرد وقتی اوار میخونه که با پیانو بازی میکنه

Oh, man, oh, that was a 24/7 special on the cable channel 4 روی کانال بود / اوه، مرد، آه، اون 47

So Ray J went straight to the radio station the very next day Hey, Fab, I’mma kill you پس اشعه جی دقیقا روز بعد به ایستگاه رادیویی رفت

Lyrics coming at you at supersonic speed, JJ Fad لیریک ها با سرعت مافوق صوت به سمت تو میان,مدل جی جی

Uh, sama lamaa duma lamaa you assuming I’m a human آه, ساما لاما داما لاما تو فرض کن من یه ادمم

What I gotta do to get it through to you I’m superhuman چیزی رو که من باید برای شما انجام بدم من یه یه سوپر انسانم

Innovative and I’m made of rubber so that anything you saying Ricocheting off of me and it’ll glue to you ابتکارانه و من برای شما از پلاستیک هر چیزی که بگی میسازم

گلوله توی این بازی دست منه و شما میخواین که به شما بچسبه

I’m never stating, more than never demonstrating How to give a motherfuckin’ audience a feeling like it’s

levitating من هیچوقت بیشتر از اونچه که میگم نشون نمیدم

چطوری به یه مخاطب لعنتی معلق موندن داری

Never fading, and I know that the haters are forever waiting For the day that they can say I fell off, they’d be celebrating من هیچوقت نمیرم,من میدونم که اونا از منتظر موندن بدشون میاد

روزی که به اونا میگن من سوقوط کردم اون روز برای اونا جشن میگیرن

Cause I know the way to get ‘em motivated I make elevating music, you make elevator music Oh, he’s too mainstream چون من میدونم این به اونا انگیزه میده

من سطح موسیقی رو بالا میبرم وشما هم سطح رو بالا ببرین

اوه,اون خیلی اصلیه

Well, that’s what they do when they get jealous, they confuse it خی اون چیزی رو که انجامش میدن اون موقع حسودی میکنن,اونا دارن اشتباه میکنن

It’s not hip hop, it’s pop

اون هیپ هاپ نیست اون پاپ هست

Cause I found a hella way to fuse it With rock, shock rap with Doc چون منم یه راه جهنم برای غاطی کردنش پیدا کردم

با راک,راپ شوک با سند

Throw on Lose Yourself and make ‘em lose it I don’t know how to make songs like that برای گم کردن خودت پرتش کن و از گم شدش بساز

من نمیدونم که چطوری یه آهنگ شبلیه اون بسازم

I don’t know what words to use من نمیدونم که چه کلماتی رو استفاده کنم

Let me know when it occurs to you while I’m ripping any one به من اجازه بده که من میدونم وقتی اون اتفاق میافته اون موقست که من به یکی دیگه تبدیل میشم

Of these verses diverse as you, it’s curtains از این نشونه های متنوع توهه,اون پرده

I’m inadvertently hurtin’ you من ناخاسته دارم به تو آسیب میزنم

How many verses I gotta murder to prove چطوری میخوام نشونه هایی که از بین میره رو به اثبات برسونم

That if you’re half as nice at songs که اگه شما نصف خوب اهنگ رو دارید

You can sacrifice virgins too که شما میتونید یه باکره رو قربانی کنین

School flunkie, pill junky, but look at the accolades مدرسه شکسته,قرص بی فایدس,اما دوباره نگاه کن

The skills brung me, full of myself, but still hungry این ها مهارت های منن,من از خودم پر شدم,اما هنوزم گرسنمه

I bully myself cause I make me do what I put my mind to And I’m a million leagues above you, ill when I speak in tongues من گردن کلفتم چون اون چیزیرو که توی ذهنم میگزره انجام میدم

و من یک میلیون از لیگ هاتی شما بالا تر هستم,وقتی من به زبان حرف میزنم بد میشه

But it’s still tongue in cheek, لعنتی you I’m drunk so Satan take the fucking wheel

اما زبون من هنوزم همون طوری لعنت به تو

من سرخوش هستم تا شیطان چرخ لعنتی رو بگیره

I’m asleep in the front seat Bumping Heavy D and the Boys من توی صندلی جلو خوابیدم

دی و پسران اضطراب دارن

Still chunky, but funky هنوزم خوبه اما بد بوهست

But in my head there’s something اما توی سر من یه چیزی هست

I can feel tugging and struggling من کشیدن و مبازه کردن رو دارم احساس می کنم

Angels fight with devils, here’s what they want from me فرشته ها با شیطان ها مبارزه میکنن,اینجا از من چیزی میخوان

They asking me to eliminate some of the women hate But if you take into consideration the bitter hatred that I had

اونا از من میپرست که زنان نفرت امیز رو از بین میبرم

اما اگه من شما رو در نظر بگیرم نفرت بد میشه

Then you may be a little patient And more symphatetic to the situation بعد ممکنه شما یکمی مریض بشین

و یکم به وضعیت دلسوز بشین

And understand the discrimation و دور بودن رو درک کنین

But لعنتی it, life’s handing you lemons اما اون لعنتی زندگی شما رو به لیمو واگذار میکنه

Make lemonade then, but if I can’t batter the women بعد یه لیموناد درست میکنه امکا من نمیتون یه زنو خمیر کنم

How the fu.ck am I supposed to bake them a cake then? Don’t mistake it for Satan چطور من یه لعنتی هستم که قراره براشون بعدش یه کیک درست کنم؟

اشتباه نکن اون برای شیطانه

It’s a fatal mistake این یه اشتباه مرگ آوره

If you think I need to be overseas اگه تو فکر میکنی که باید خارج از کشور بری

And take a vacation to trip a broad و تعطیلات رو به خارج از کشور سفر کن

And make her fall on her face و سقوط رو روی صورتش درست کن

And don’t be a retard و احمق نباش

Be a king? Think not یه پادشاه فکر نمیکنم

Why be a king when you can be a God?

چرا پادشاه؟وقتی میتونی خدا باشی

متن آهنگ خدای رپ سریع‌ترین رپ جهان ( امینم )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا