خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
یا امام زمان، می گویند که تو در واقعیت خودت را به برخی نشان می دهی و آنها را از مرحمت وجودت بهره مند میسازی! اگر لایق دیدنت در بیداری نیستم، لااقل بگذار که در خواب تو را ببینم، بگذار که حضور امامم را در خواب احساس کنم، بگذار در همین خواب حس کنم که اکنون در امنیت کاملم، اکنون در آسایش کاملم چون امام هست که این امنیت و آسایش را به من می دهد.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
داستان هایی را می شنوم که در آن فردی امام زمان را دیده، با او سخن گفته و امام زمان او را از رحمت وجودش بهره مند ساخته. یا امام زمان، چه کنم؟ چه کاری انجام دهم تا مرا از مرحمت وجودت بهره مند سازی؟ چه کاری کنم تا لایق دیدنت باشم؟ این بنده دلش امامش را می خواهد، این بنده دلش هوای عاشقی دارد و این حال و هوا فقط مختص به امامش است. یا صاحب الزمان، مرا به آرزویم برسان، مرا به بزرگترین خواسته قلبی ام برسان. آمین.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
می گویند چرا امام زمان نمی آید؟ چرا اینقدر دعا می کنیم اما دعاهایمان را نمی شنود؟ کاش همه اینهایی که این حرف ها را می زدند بدانند که امام زمان در وقت و زمان الهی می آید، درست در وقتی که موقع آمدنش است و با آمدنش دنیا رنگ زیبایی واقعی را به خود می بیند. کاش در دل این دعا بتوانیم نور ایمان هم داشته باشیم، نور ایمانی که مهم نیست چه زمان اما بالاخره امام زمان ظهور خواهد کرد و جهان را از نور حضورش بهره مند خواهد نمود.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
خدایا، ظهور صاحب الزمان را نزدیک بگردان، آنقدر نزدیک که من هم در این دنیا باشم و امام زمان، امام غائب مان را ببینم. خداوندگارا، این تمام آرزوی من از درگاه توست، این تمام خواسته من از توست، نگذار که بی پاسخ بماند، نگذار که در انتظار پاسخ آنها جان دهم و در نهایت دیدار امامم به دنیایی دیگر موکول شود

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
یا امام زمان، منتظران واقعی تو چشم به راهند، شب و روز دعا میکنند، شب و روز تو را می خوانند. پس کجایی، کجایی که پاسخ انتظار طولانی آنها را بدهی؟ یا امام زمان، نگذار که از این دنیا بروم طوری که حضورت را حس نکرده باشم، مرا از نور مهربانی ات بهره مند کن، ما مردم جهان را از نور مهربانی ات بهره مند ساز. بگذار که این انتظار تلخ به پایان برسد و شیرینی حضورت کام همه ما آدما را شیرین نماید.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
چه تلخ است صبری که نمی دانی کی قرار است به پایان برسد، چه بد است انتظاری که نمی دانی که قرار است تمام شود. تو فقط باید صبر کنی و انتظار بکشی تا بالاخره اتفاقی که می خواهی رخ دهد. این در مورد ظهور امام زمان هم صدق می کند. منتظریم، صبر می کنیم و انتهای این صبر و انتظار را نمی دانیم فقط می دانیم که باید صبر کنیم و منتظر باشیم. یا امام زمان، انتظار مومنان را با آمدنت به پایان رسان. آمین.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
یا امام زمان دعا می کنیم اما بدی می کنیم، منتظریم اما فساد می کنیم، ما را ببخش که در خوابی عمیق هستیم، خوابی که در آن رویای آمدنت را میبینیم. حس میکنم اگر این دعا از ته دل باشد، اگر این انتظار واقعی باشد، تو می آیی، اما حس میکنم هیچکدام واقعی نیستند چرا که اگر واقعی بودند تو جواب منتظرانت را میدادی و آنها را بی جواب نمی گذاشتی.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
خدایا، ظهور امام زمان (عج) را نزدیک بگردان. جهان به عطر حضور ایشان نیاز دارد. این جهان را بوی فساد فرا گرفته، این جهان را بوی ظلم در بر گرفته و این بو باعث شده که خیلی ها مشام شان از کار بیفتد و برای همین فساد را از خوبی تشخیص ندهند و درگیر هر کاری شوند. خدای من، با ظهور امام زمان کاری کن که حس بویایی این مردم دوباره سر جایش بیاید، کاری کن که آنها عطر عاشقی امام شان را استشمام کنند و دوباره در همان راه و مسیری که باید قرار بگیرند.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
یا امام زمان، صبری برایم نمانده، دیگر صبر ندارم، می گویند خدا با صابران است اما حالا که دیگر در وجودم صبری نیست، آیا خدا هنوز هم با من است؟ من برای آمدن تو صبری ندارم، اگر نمی آیی شفاعت این بنده بیچاره را نزد خدا کن، بی صبری من به خاطر نیامدن توست، شفاعتم را کن که این بنده تقصیری ندارد، او گناهی ندارد، او فقط در انتظار معشوقش است، او فقط در انتظار امامش است، همین.

پیامک های مهدوی

M O B I N A

سرپرست بخش فرهنگ و ادب
عضو کادر مدیریت
کاربر V.I.P انجمن
سرپرست بخش
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
64,115
زمان حضور
272 روز 9 ساعت 46 دقیقه
حس میکنم این دنیا و لـ*ـذت های دنیوی مانند مرداب هستند و ما انسان ها روز به روز بیشتر و بیشتر در این مرداب در حال غرق شدنیم. کمی که فکر میکنم میبینم تنها راهی که می توانیم از این مرداب خارج شویم ظهور امام زمان است. اوست که با ظهورش می تواند دست تمام ما را بگیر و از این مرداب خارج سازد. ما هر چقدر هم که دست و پا بزنیم بیشتر در این مرداب غرق می شویم و فقط حضور امام زمان است که می تواند ما را از شر آن خلاص کن.

پیامک های مهدوی

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا