خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

goli.e

کاربر نیمه فعال
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3,631
زمان حضور
48 روز 13 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
جملات انگیزشی رسیدن به موفقیت
هر چیزی را که وارد زندگی ات می شود قبول نکن. تو به این دنیا آمده ای تا یک برنده باشی، آمده ای تا زندگی باشکوهی داشته باشی. تو آفریده شده ای تا یک قهرمان در زندگی ات باشی.
اول از همه خودت رو بشناس و خودت انتخاب کن. چارچوب ها و استانداردهایی را برای خودت مشخص کن و به مرور آن ها را ارتقا بده. صرفا به این دلیل که چیزی یا شخصی وارد زندگی ات شده است، مالک آن نیستی.
وقتی اوضاع باب میل تان پیش نمی رود یا کسی در حق شما بدی کرد، اجازه ندهید باعث شود تا ادامه زندگی تان را با ناامیدی و ناراحتی بگذرانید. به زمانی که با خودتان در صلح بودید، برگردید.
سه چیزی که در شش ماه گذشته یاد گرفته ای، چه بوده است ؟ منظورم درس های زندگی است، چه شرایطی این درس ها را به تو یاد داده است ؟ هر اتفاقی که در زندگی تو می افتد، چه خوب و چه بد، می خواهد به تو چیزی یاد دهد. آیا تو به این درس ها و نشانه ها توجهی می کنی ؟ تجربه کن، یاد بگیر و رشد کن.
جملات انگیزشی اعتماد به نفس
برای اینکه وارد سال جدید شوید نیاز است تا کینه ها و دلخوری هایی که در سال گذشته داشتید را همان جا رها کنید و سپس وارد سال جدید شوید.
باید از خودمان بپرسیم: نگه داشتن کینه ها و تفکرات منفی چه نفعی برای ما دارد ؟ اگر می توانستم آن ها را از خودم بیرون بریزم، این کار را می کردم ؟ امروز روز ارزشمندی است، نباید با مرور خاطرات بد گذشته آن را خراب کرد.
خداوند هیچوقت یک رؤیایی را در قلب تو نمی کارد مگر اینکه تمام چیزهایی که برای رسیدن به آن نیاز داری را در اختیارت بگذارد.
شما هر چیزی که برای رسیدن به اهدافتان نیاز داشته باشید را دارید. فقط کافیست بخواهید.
انگیزه دادن و تشویق دیگران کاری است که هر کسی می تواند انجام دهد. همین الان ممکن است یک نفر به چیزی که تو می توانی به او بدهی، احتیاج داشته باشد.
یک لحظه بنشین و به لحظه ای فکر کن که یک نفر در حال انگیزه دادن و تشویق کردن تو بود. به لحظه ای که یک نفر به تو کمک کرد تا مشکلات یا شرایطی که در آن قرار گرفته بودی را از زاویه ای دیگر ببینی و راه حلی برای آن پیدا کنی.
همه ما هر روز این فرصت را داریم که عصبانی شویم، استرس بگیریم یا دلخور شویم. اما اگر اجازه دهیم که آن ها در ذهن ما بمانند مثل این است که یک قدرت بیرونی تمام شادی ما را از بین ببرد. خبر خوب این است که شما می توانید اجازه دهید که چیزهای کوچک شما را ناراحت نکنند. کنترل ذهن خود را یاد بگیرید.
هر روز صدها دلیل برای ناراحت شدن وجود دارد که باعث می شوند احساسات خوب خود را از دست بدهی. هر انسانی در زندگی اش این چیزها را تجربه می کند، اما مهم این است که نسبت به آن ها چطور واکنش نشان دهی.
روی کاری که دیگران انجام می دهند یا حرفی که دیگران در مورد تو می زنند هیچ کنترلی نداری، اما روی اینکه چه عکس العملی نسبت به کار یا حرف های آن ها نشان دهی، کنترل کامل داری. روی رفتار و ذهن خودت تمرکز کن تا همیشه در هر کجا و هر زمانی بتوانی آن را به طور کامل کنترل کنی.
خداوند همیشه افراد درست را وارد زندگی تو می کند، اما تو باید اجازه دهی که افراد اشتباه از زندگی ات خارج شوند.
ما این توانایی را داریم که افراد بزرگ را ملاقات کنیم. با شرکت در کلاس ها، سمینارها، گذراندن دوره ها و… می توانیم با آن ها وقت مان را بگذرانیم. اما فقط وقتی این فرصت را از دست می دهیم که اطراف خود را با آدم هایی که به رشد و پیشرفت ما کمکی نمی کنند پر کنیم. ما میانگین ۵ نفری هستیم که بیشتر وقت خود را با آن ها می گذرانیم.
انرژی ات را برای اینکه مردم را متقاعد کنی تا تو را درک کنند، هدر نده. زمان تو خیلی ارزشمندتر از آن است که بخواهی آن را صرف ثابت کردن خودت به دیگران بکنی.
مردم چیزی را که بخواهند بشنوند، می شنوند و چیزی را که بخواهند ببینند، می بینند. پس رفتار آن ها را به خودت نگیر.
اگر فردی هستی که می خواهد به هدفی برسد و کارها را متفاوت نسبت به دیگران انجام می دهد، اغلب مردم نمی توانند تو را بفهمند.
بیشتر مردم تو را همیشه آنگونه که بودی، می بینند، نه آنگونه که می خواهی باشی. اگر بتوانی آنطور که دوست داری زندگی کنی و نگران نظر دیگران نباشی، همیشه رو به جلو حرکت خواهی کرد.

جملات زیبای جول اوستین

آخرین ویرایش توسط مدیر:

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
من معتقدم اگر ایمان خود رو حفظ کنید، اعتماد خود رو حفظ کنید،
نگرش درست رو حفظ کنید، اگر شکرگزار باشید،
خواهید دید که خداوند درهای جدیدی رو باز می کنه.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
خدا وقتی شما رو ساخت اشتباه نکرد.
شما باید خودتون رو همون طور که خدا شما رو می بینه ببینید.

شما می تونید با تغییر کلمات خود دنیای خود رو تغییر بدید… یادتون باشه،
مرگ و زندگی در قدرت زبون هستن.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
هر روز هدیه ای از طرف خداست.
هیچ تضمینی برای فردا وجود نداره، پس این به من میگه که در این روز،
خوبی رو ببینم تا از اون بهترین استفاده رو ببرم.

شما آفریده نشده اید که فقط با یک زندگی متوسط، بی پاداش، یا نا کامل کنار بیاید.
خدا شما رو آفریده تا اثر تون رو در این نسل بگذارید.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
من سعی می کنم اون چه رو که آموزش میدم زندگی کنم.
ما با چیز های زیادی در زندگی رو به رو می شیم،
اما باید سعی کنیم چیزی برای قدردانی پیدا کنیم، و هر روز رو به عنوان یک هدیه ببینیم.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
من سعی می کنم به تمام کارهای بزرگی که خدا انجام داده نگاه کنم
و روی چیزهای منفی تمرکز نکنم..
این یک دیدگاهه.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
نگرش خوبی داشته باشید و کار درست رو حتی زمانی که سخت هست انجام بدید.
وقتی این کار رو انجام می دید در حال قبولی در آزمون هستید.
و خدا به شما قول میده که لحظات قابل توجه شما در راه هستن.

جملات زیبای جول اوستین

SAEEDEH.T

مدیر بازنشسته رمان۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
25,274
زمان حضور
82 روز 11 ساعت 20 دقیقه
خدا افراد رو عمدا در زندگی ما قرار میده تا بتونیم به اون ها کمک کنیم تا موفق بشن و به اون ها کمک کنیم تا تبدیل به همه ی اون چیزی بشن که آفریده شدن تا اون باشن.
اکثر مردم بدون این که دیگران به اون ها اعتقاد داشته باشن، به پتانسیل کامل خود نخواهند رسید.

جملات زیبای جول اوستین

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا