خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Aina

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
109
زمان حضور
4 روز 4 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع
سیدعباس عظیمی که همزمان با مراسم جشن تولد هنرمندان پیشکسوت متولد آبان ماه، به عنوان مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت معرفی شد، از مسائل پیش‌روی خود پس از این انتصاب گفت.

عظیمی با اشاره به این نکته که از همان روزهای اول که او را برکنار کردند، هنرمندانی پیشکسوت به دنبال بازگرداندن او بودند، به خبرنگار بخش تجسمی ایسنا گفت: «با حضور دکتر اسماعیلی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر شالویی بازگشت من به موسسه مجددا مطرح شد و امروز من در خدمت شما هستم.»

او ادامه داد: «قطعا با مشکلات جدی تر مواجه هستیم؛ به دلیل اینکه سال ۹۱ که من این موسسه را راه اندازی کردم تا سال ۱۴۰۰، ۹ سال به سن همه اضافه شده و قطعا از نظر مسائل جسمی و روحی مشکلات بیشتر شده است.»

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت سپس حرف هایش را اینگونه ادامه داد: «از طرف دیگر مسائل اقتصادی کشور و تورم باعث شده تا هزینه‌های سرویس و خدمت به هنرمندان پیشکسوت مانند گذشته نباشد. رفع این مشکلات نیازمند آن است که یک نگاه فراتر از گذشته از سوی متولیان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بشود و ان شاءالله جدی تر از گذشته بتوانیم از مسائل بودجه‌ای بهره‌مند شویم و برنامه‌هایی که برای تکریم از هنرمندان پیشکسوت است را مطابق با اساسنامه جلو ببریم.»

عظیمی نهایتا در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره رییس جدید برج آزادی گفت: «این سوال را باید از مسئولان بنیاد رودکی بپرسید.»

صبح یکشنبه ـ ۲۳ آبان ماه ـ در مراسمی با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت و محمود شالویی (سرپرست معاونت هنری)، سیدعباس عظیمی به عنوان مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت معرفی شد و نیکنام حسینی پور از این سمت خداحافظی کرد.
منبع: ایسنا

مدیرعامل جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت چه مسائلی پیش رو دارد؟

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا