خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Meysa

مدیر تالار سرگرمی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن

امتیاز واکنش
38,076
زمان حضور
101 روز 8 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
سرمربی ایتالیایی رئال مادرید تأکید کرد، علاقه‌ای به سرمربیگری تیم ملی کشورش ندارد.
کارلو آنچلوتی که تاکنون در رده باشگاهی سرمربی تیم‌های بزرگی همچون یوونتوس، میلان، چلسی، پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، بایرن مونیخ و ناپولی بوده، هنوز مربیگری در رده ملی را تجربه نکرده است. او می‌گوید علاقه‌ای به سرمربیگری تیم ملی ایتالیا ندارد، تیمی که در حال حاضر هدایتش برعهده روبرتو مانچینی است و در مسابقات یورو 2020 هم آن را به قهرمانی رساند.
آنچلوتی که خود بین سال‌های 1981 تا 1991 در تیم ملی فوتبال ایتالیا عضویت داشته و 26 بازی هم برای آتزوری انجام داده است، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «ESPN» کلمبیا در مواجهه با پرسشی درباره احتمال سرمربیگری‌اش در تیم ملی ایتالیا در آینده گفت: نمی‌دانم! من دوست دارم با تیم‌هایم هر روز کار کنم. من (در حالت عادی) باید به مربیگری در تیم ملی فکر کنم، اما اینطور فکر نمی‌کنم.
آنچلوتی که تابستان اخیر برای دومین بار هدایت کهکشانی‌ها را برعهده گرفت، در اولین دوره حضورش در این تیم، سفیدپوشان مادریدی را به یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک قهرمانی در سوپرجام اروپا، یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها و یک قهرمانی در جام حذفی اسپانیا رساند.

منبع خبرگزاری تسنیم

آنچلوتی: به سرمربیگری تیم ملی ایتالیا فکر نمی‌کنم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا