خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,579
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
نویسنده این موضوع
منبع:پایگاه خبری فوتبالی – نخست وزیر ایتالیا اعلام کرده هر کاری انجام می‌دهد تا بازی فینال در انگلیس برگزار نشود.

به گزارش فوتبالی، یورو ۲۰۲۰ برخلاف تمام دوره‌های پیشین برگزار شده، یه جای یک کشور در چند کشور برگزار می‌شود اما دیدار فینال در لندن و ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد. ومبلی در حال حاضر میزبانی دیدارهای انگلیس را هم بر عهده دارد اما ممکن است محل دیدار فینال تغییر کند زیرا نخست وزیر ایتالیا بابت برگزار فینال در لندن اصلا احساس رضایت نمی‌کند. او اعتقاد دارد در حال حاضر به دلیل شیوع گسترده کرونا در انگلیس، برگزاری دیدار فینال در لندن اصلا درست نیست.

جانشین زلاتان در سوئد: قیمت من؟ زنگ بزنید و از ترانسفرمارکت بپرسید!

خبر مرتبط

ماریو دراگی، نخست وزیر ایتالیا در گفت و گویی که با جیووانی کاپونو، از خبرنگاران مشهور داشته گفته: تلاش می‌کنم تا دیدار فینال یورو ۲۰۲۰ در کشوری که در آن عفونت (کرونا) در حال رشد است برگزار نشود.

سایت وان فوتبال نوشته مشخص نیست توانایی نخست وزیر ایتالیا تا چه حدی باشد اما احتمالا یوفا جلسه‌ای در این مورد برگزار می‌کند و شرایط تغییر مکان بازی فینال را بررسی کند. این مسئله البته باعث نگرانی اتحادیه فوتبال انگلیس خواهد شد زیرا آن‌ها اطمینان دارند ومبلی بهترین مکان برای فینال است و این ورزشگاه از لحاظ شیوع کرونا مطمئن خواهد بود.

نخست وزیر ایتالیا: تلاش می‌کنم فینال در ومبلی برگزار نشود

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا