خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

فاطمه باقری

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,831
زمان حضور
52 روز 11 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
متولد:۱۹۵۸( لس آنجلس)
گرنت کاردون یکی از موفق ترین کار آفرینان قرن بیست و یک به شمار می رود، که با شروع از صفر و بدون هیچ عاملی که به او کمکی کند، اکنون بنیان گذار و صاحب سه شرکت چندین میلیون دلاری است.
این در حالی بود که گرنت تا سن بیست و پنج سالگی در پایین ترین روحیه برای ادامه ی زندگی خود، قرار داشت. گرنت در ده سالگی پدر خود را از دست داد و تا سن بیست و پنج سالگی، به طور جدی درگیر مواد بود. بالاخره بعد از قطع حمایت عاطفی از طرف مادر گرنت، او تصمیم گرفت تا در زندگی خود تغییر ایجاد کند.
گرنت در این باره در مصاحبه اش می گوید:
به سختی توانستم ترک کنم و هر بار با این هدف که باور داشتم که روزی من موفق خواهم شد؛ با همه ی انرژی های منفی که به سمتم می آمدند؛ در حدی که بعد از پاک شدنم، مشاور آنجا دستم را گرفت و گفت:_ هی، می دانم که به اینجا بر می گردی؛ و من گفتم:_ من قطعا به این جا بر نمی گردم
او گفت:
_ چرا بر می گردی چون تنها کاری که الان بلد هستی، مصرف هستش.

سرم از این جمله سوت کشیده بود. بالاخره به خونه برگشتم و در حالی که جمله ی مشاور در سرم صدا می کرد، با خودم فکر می کردم که در چه کاری خوب هستم و در آن کار عالی خواهم شد. کار فروش بود که از آن متنفر بودم و تصمیم گرفتم که در آن کار موفق بشوم.
در آخر بعد از هشت سال سختی و کار مداوم، توانستم به موفقیت برسم؛ و این برای من جالب بود که روزی داشتم در یک کنفرانس انگیزشی سخنرانی می کردم که آن مشاور ترک را دیدم و او از من پرسیده بود:
_ نگران نیستی که روزی کم بیاوری و انرژی ات تمام شود
و من به او گفتم:
_هی رفیق؛ تو هستی که ضرر کردی؛ یادت هست به من گفتی که کتاب نمی نویسی؛ این تو هستی که ضرر کردی.
پیام من به همه این است که:
رفیق؛ همه ی ما به اندازه ی کافی تلاش نمی کنیم؛ اگر بتوانیم یک کاری را یک بار انجام بدهیم پس ده بار هم می توانیم؛ فقط باید بیشتر تلاش کنیم و در مورد صحبت مشاورم باید بگویم که آن شمع است که روزی انرژی اش تمام می شود و می سوزد؛ موجودات معنوی(انسان ها) هرگز نمی سوزند.
من می خواهم بدانم که تا کجا می توانم ادامه بدهم و پیام مثبت به جهان مخابره کنم؛ تا کجا می توانم ادامه دهم.

گرنت کاردون در آخر می گوید:
بهترین سرمایه گذاری که می توانی انجام دهی، سرمایه گذاری بر روی خودت است. این یک معامله ی بدون ضرر است که همیشه به شما بهترین اثر را باز می گرداند. هیچ کس نمی تواند آن را از شما بگیرد چون این مال شماست.
« برای موفقیت به خود تمام و کمال باور داشته باشید‌.»

بیوگرافی گرنت کاردون | مرد تجارت آمریکا

آخرین ویرایش توسط مدیر:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا