خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Z.A.H.Ř.Ą༻

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
43,280
زمان حضور
293 روز 10 ساعت 47 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام حضرت دوست
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز کنکوری رمان۹۸
این تاپیک جهت آموزش و راهنمایی و کمک به کاربران کنکوری و سایر کاربران محصل ایجاد شده است شده است و اختصاصی انجمن‌رمان۹۸ می باشد. بی هیچ عنوان مطالب گذاشته شده را اختیار دیگران بدون ذکر منبع قرار ندهید.
دوستان عزیزم من مصاحبه ای با افراد دانشجو و رتبه های برتر کنکور انجام داده ام و سوالاتی از آن ها پرسیدم که صرفاً جنبه آموزشی و راهنمایی دارد. اگر شما نیز سوالی مد نظرتان است می توانید آن را در خصوصی یا پروفایل بنده به اشتراک بگذارید. امیدوارم این تاپیک مفید واقع شود.

* توجه، توجه،توجه *
این تاپيک اختصاصی
انجمن‌رمان۹۸
می باشد.
هرگونه کپی برداری
ممنوع می باشد.

با تشکر از انجمن‌رمان۹۸
و
ASaLi_Nh8ay

تیم مشاوران رمان۹۸

پیشنهادی مصاحبه اختصاصی رمان ۹۸ با دانشجویان و رتبه‌های برتر کنکور

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • جذاب
Reactions: FaTeMeH QaSeMi، Hadis.A 862، ozan♪ و 6 نفر دیگر

Z.A.H.Ř.Ą༻

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
43,280
زمان حضور
293 روز 10 ساعت 47 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام حضرت دوست

با سلامت خدمت تمامی کاربران رمان۹۸ عزیز
خب امروز در خدمتتون هستم با یک دوست عزیز که وقت با ارزشون رو در اختیار ما گذاشتند و قرار هست از تجربیاتشون نهایت استفاده رو بریم.
-سلام وقتتون به خیر لطفاً خودتون رو معرفی کنید.
-با سلام خدمت شما و تمامی کاربران محترم رمان۹۸
مهناز هستم دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز.
-خب مهناز جان خیلی خوش آمدید و خیلی ممنونم که وقتتون در اختیار من گذاشتید.
مهناز جان شما چه سالی کنکور دادید؟ و رتبه کنکور خودتون رو میشه بگید؟ و همچنین معدل سال آخرتون؟
-من از بچه های نظام جدید بودم و سال ۱۳۹۹ کنکور دادم رتبه ۲۱۳منطقه یک و ۱۱۱۰ کشوری بودم. معدلم هم ۱۵/۴۳ بود‌.
-مهناز جان خب با توجه به آنلاین بودن مدرسه و حجم درس ها و کرونا چه برنامه ریزی داشتید؟ چه جوری توی این دوران درس خوندید‌؟
-راستش خب برای هر کسی با توجه به شرایطش فرق میکنه. به شخصه برنامه آن چنانی نداشتم هر فرصتی که گیر می آوریم درس میخوندم. اصولاً آدم با برنامه ای نیستم.
-ساعت مطالعه شما در روز چه قدر بود؟
-من در روز کلاً هشت ساعت درس می‌خوندم ولی هیچ وقت از تفریحاتم و فضای مجازی به خاطر کنکور نزدم. همیشه سعی کردم حد تعادل رو نگه دارم.
-منابع مورد نیاز شما در دوران کنکور چه بود؟
-من فقط کتاب های مدرسه ام رو خوندم و در کنارشون از کتاب تست استفاده می کردم و لی منبع قاطع من کتاب های درس ام بودند.
میزان خواب شما در دوران کنکور به جه صورت بود؟
-خب من کلاً آدم خوش خواب بودم و هستم. در شبانه روز اگر زیر ده ساعت بخوابم کل اون روز رو کسل هستم و نمی تونم کاری انجام بدم و درواقع انرزی ندارم. برای همین همیشه همون ده ساعت رو میخوابم تا بتونم بهترین بازده رو از فعالیت هام کسب کنم.
-آیا کلاس کنکور شرکت می کردید؟
- خیر.
چرا؟
-چون هم اینکه هزینه هاشون خیلی زیاد بود و هم اینکه به نظرم مبحث خارج کتاب تدریس نمی شد و کنکور همه چیزی خارج از کتاب نیست پس نیازی به کلاس های کنکور نمی دیدم.
-در کدام آزمون های آزمایشی شرکت می کردید؟
-من آزمون های آزمایشی سنجش و گزینه دو رو شرکت می کردم.
-درصد درس های کنکوری شما چه قدر بود؟
-ادبیات ۷۰ درصد، دینی ۵۵ درصد، عربی، ۴۰ درصد، زبان انگلیسی ۶۵درصد، زمین شناسی ۸۰درصد، زیست شناسی ۶۰درصد، شیمی ۳۰ درصد، فیزیک ۲۵درصد، ریاضی ۴۰ درصد.
-چه درصدای خوبی! مهناز چرا درصد درس شیمی و فیزیک اینقدر پایینه؟
- راستش من سر جلسه که بودم یه لحظه نگاه کردم به ساعتم دیدم ای وای فقط نیم ساعت وقت دارم و تواین نیم ساعت فقط تونستم اینارو جواب بدم ولی شیمی رو از پایه ضعیف بودم و فکر می کردم شیمی رو صفر زدم.
-آیا سهیمه داشتید؟
-نه
-مدرسه عادی بودید یا؟
-من مدرسه نمونه دولتی بودم.
-تست هارو زمان کنکور چه جوری می زدید؟
-خب همونجور که می دونید کنکور ۹۹ واقعا کنکور سختی بود و من زمانی که سوال ها رو دیدم به خودم گفتم وای مهناز قید دانشگاه روبزن چون سوال ها واقعاً سخت و وقت گیر بودند و من به شدت استرس داشتم و بین سوال ها همش به دنبال سوال هایی بودم که جوابشون رو بلد باشم. اول سوال هایی که بلد بودم رو جواب دادم و بقیه رو موکول کردم به آخر.
شهری که کنکور دادید شیراز بود؟
-بله
-مهناز من شنیده بودم شما برای درس خواندن، شرایط خوبی نداشتید خوب با توجه به اینکه چند ماهی رو درگیر بیماری کرونا بودید و شرایط منزل طوری که سکوت و آرامش وجود داشته باشه.
شما چه جوری با این شرایط مقابله کردید؟
-راستش خونه ما کلا شلوغ هست و سر و صدا زیاد هست و اتاق خالی یا جایی که سکوت مطلق وجود داشته باشه نداشتم. خونه ما دوخوابه بود که اتاقش دست برادر بزرگترم بود و اون یکی اتاق هم اتاق مشترک من و خواهرم بود. و من مجبور بودم با وجود همه این مشکلات و خصوصاً ماه های آخر که درگیر بیماری کرونا شدم درس بخونم چون هدف داشتم و میخواستم خودم رو به جامعه ثابت کنم و شرایطم رو تغیر بدم.
-چه حرفی با داوطلبان کنکور۱۴۰۰ دارید؟
-اگه هدفی دارید نهایت تلاشتون رو براش بزارید و مطمئن باشید جواب میده به خودتون ایمان داشته باشید و فراموش نکنید که شما بهترین هستید.
خیلی ممنونم از مهناز جان
با آرزوی موفقیت های روزافزون شما بزرگوار
ومچکرم از شما کاربران خوب رمان۹۸ و انجمن‌رمان۹۸

*توجه، توجه،توجه*
این تاپیک اختصاصی انجمن‌رمان۹۸ می باشد. هرگونه کپی برداری از آن ممنوع می باشد.
شما دوستان خوب اگر سوال های دیگه ای دارید می تونید در پی وی به من بگید و من از دوستان بپرسم.
|تهیه شده در انجمن رمان ۹۸|
|تیم مشاوران رمان۹۸|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • عالی
Reactions: FaTeMeH QaSeMi، کوثر پورخضر، Hadis.A 862 و 6 نفر دیگر

Z.A.H.Ř.Ą༻

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
43,280
زمان حضور
293 روز 10 ساعت 47 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام حضرت دوست

با سلام
امروز با دوست دیگری در طرح مصاحبه اختصاصی رمان۹۸
در خدمت شما عزیزان هستم.
سلام خدمت شما دوست عزیز مچکرم که وقت باارزشتون رو دراختیار من و کاربران محترم رمان۹۸ گذاشتید.
-لطفاً خودتون رو معرفی کنید.
-سلام خدمت شما و کاربران محترم رمان۹۸. امیر علی هستم دانشجو رشته مهندسی مکانیک.
-امیرجان خیلی خوش آمدید.
-ممنونم از دعوت شما.
-خب امیرجان شما چه سالی کنکور دادید؟ رتبه کنکورتون رو لطفا بگید و همچنین معدل سال آخرتون؟
-من سال۹۸ کنکور ریاضی دادم. رتبه ی ۵۶ منطقه یک و ۲۳۴ کشوری.
معدل سال اخرم هم ۱۸/۹۸ بود.
-خب امیر!
- از این خب گفتن های تو معلومه میخوای سوال شخصی بپرسی.
-دقیقا! ولی زیادهم شخصی نیست.
می‌خواستم برامون بکی که سال آخر دبیرستان چی شد که به درس خوندن علاقه مند شدی؟ و چه برنامه ریزی داشتی؟
-خب با توجه به اینکه علاقه مند شدنم به درس خوندن امری اجباری بود و به خودم به مربوطه پس درموردش سوال نپرس.
-اوکی مشکلی نیست. برنامه ریزی برای کنکور رو بگو.
-برنامه خاصی نداشتم. بعد ازاینکه مدرسه ها تعطیل شد یعنی دقیقا از بعد از عید مدرسه نرفتیم دیگه شروع کردم به خوندن البته تا زمان کنکور وقت کمی هم داشتم و امتحانات نهایی هم بودند. حتی یک سری از مباحث رو نرسیدم بخونم ولی سعی کردم روی نقاط قوتم کار کنم.
-ساعات مطالعه شما در روز چه قدر بود؟
-من تمام وقتم رو صرف دوستام و خوشگذرونی و فضای مجازی می کردم درواقع شاید سرجمع چهار پنج ساعت درس میخوندم اما مفید!
-منابع مورد استفاده شما در زمان کنکور چه بود؟
-والا من کتاب های خودمم به زور می خوندم. البته از اون جایی که مامانم فکر می کرد اون قراره کنکور بده نه من؛ انواع و اقسام کتاب های کمک آموزشی رو خریده بود ولی من از هیچ کدوم استفاده نکردم چون اصلاً وقت نداشتم.
-چه درس خون!
-کلا زیاد درس نمی خوندم اما می دونید که همیشه جز بهترین ها بودم.
- صددرصد اعتماد به سقف!
-میزان خواب شما در زمان کنکور چه قدر بود؟
-پنج شیش ساعت در شبانه روز.
-آیا کلاس کنکور شرکت می کردید؟
-خیر
-چرا؟
-به نظرم چیز مزخرفی هست. فقط یه مغازه هست که میری پولاتو خرج میکنی و درعوضش چیزی نمی خری. نمی پسندمش.
-میزان درصد های کنکور شما چه قدر بود؟
-والا یادم نمیاد. حقیقتاً اصلا بهش توجه هم نکردم فقط رتبه ام رو دیدم.
-پناه برخدا!
-آیا سهمیه داشتید؟
-خیر
-مدرسه تیزهوشان بودید؟
-بله
-تست هارو در زمان کنکور چه جوری می زدید؟
-مثل همه دیگه. سوال رو میخوندم بلد بودم جواب می دادم و بلد هم نبودم بازم گزینه انتخاب می کردم.
-پس هیچ سوالی رو خالی نمیزاشتید؟
-نه به این امید که شاید جواب درست رو زده باشم.
-خب چرا رشته مهندسی مکانیک؟
و البته کدوم دانشگاه؟
-اولش مامانم خیلی مخالفت کرد اما چون خودم خیلی این رشته رو دوست داشتم انتخابش کردم از اونجایی که وابستگی زیادی به مامانم دارم پس همون دانشگاه شیراز انتخاب رشته کردم.
-قبولی خودتون رو مدیون چی هستید؟
-مدیون خودم.زحمت کشیدم قبول شدم.
-چه صحبتی با داوطلبان کنکور۱۴۰۰ دارید؟
-حرف خاصی نیست. فقط یه جوری زندگی کنید و تصمیم بگیرید که اگه ده سال دیگه برگردید و به موقعیتتون نگاه کنید با افتخار سرتون رو بالا بگیرید و البته هیچ چیز با ارزش تر از وقت برای به کنکوری نیس پس ازش به نحو احسنت استفاده کنید. خلاصه مطلب بشینین درس بخونید دانشگاه حلوا میدن دیر بجنبید نوبتتون نمیشه!
-ممنونم از توصیه های خوبت و لودگی های بی مزه ات!
با تشکر از شما کاربران محترم رمان۹۸ و انجمن‌رمان۹۸
*توجه،توجه،توجه،*
این تاپیک اختصاصی انجمن‌رمان۹۸ می باشد.هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.
|تهیه شده در انجمن‌رمان۹۸|
|تیم مشاوران رمان۹۸|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • جذاب
Reactions: FaTeMeH QaSeMi، کوثر پورخضر، Hadis.A 862 و 6 نفر دیگر

Z.A.H.Ř.Ą༻

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
43,280
زمان حضور
293 روز 10 ساعت 47 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام حضرت دوست
باسلام
امروز با یک مصاحبه دیگه در اختیار شما عزیزان هستم.
-سلام خدمت شما بزرگوار لطفا خودتون رو معرفی کنید.
-سلام خدمت شما دوست خوبم و کاربران محترم رمان۹۸.آیدا هستم دانشجو رشته پرستاری هستم.
-خیلی خوش آمدید آیداجان.
-ممنونم زهرا جان.
-آیدا جان شما چه سالی کنکور دادین؟ رتبه کنکورتون رو میشه بگید؟ و همچنین معدل سال آخرتون؟
-من سال ۹۹ کنکور دادم و درواقع دومین سالی بود که کنکور می دادم. رتبه ۱۲۴۵ منطقه یک و ۴۰۰۰کشوری. معدل سال اخرم هم ۱۷/۳۳بود.
-پس یعنی شما سال ۹۸ هم کنکور دادین. قبول نشدین یا چیز دیگه بود؟
-راستش من زیاد به کنکور توجه نمی کردم و براش هم تلاشی نمی‌کردم به خودم می گفتم بالاخره که میرم دانشگاه. ولی وقتی جواب کنکور اومد و دیدم دوستام و اقوام و آشنا با چه رتبه های خوبی رشته های خوب قبول شدن و من توی تنبلی و فضای مجازی سیر می کردم خودم رو سرزنش کردم و تصمیم گرفتم برای سال۹۹ بخونم.
-چه پشتکاری! آیداجان برنامه ریزی شما برای کنکور به چه صورت بود؟
-راستش من بعد از جواب های کنکور دچار افسردگی شده بودم و حدود سه ماه میرفتم مشاوره.
بعد از اون که خودم رو پیدا کردم رفتم پیش یه مشاور تحصیلی خوب و ازشون خواستم برام برنامه ریزی کنند و کلاس کنکور ثبت‌ نام کردم چون فکر می کردم واقعا به تکرار مطالب نیاز دارم. صبح ها از ساعت هفت صبح می رفتم پانسیون و تا ساعت هفت عصر درس می خوندم. بعد از اون هم تست کار می کردم. یه روز در هفته هم کلاس کنکور داشتم از ساعت هفت و نیم صبح تا سه بعد از ظهر بعد از اون هم یه استراحتی می کردم تا ساعت هفت عصر و بعد از اون شروع نی کردم به درس خوندن.
-ساعات مطالعتون در روز چه قدر بود؟
-روزایی که کلاس کنکور نداشتم دوازده ساعت و روزایی که کلاس داشتم هشت ساعت.
-منابع مورد استفادتون در زمان کنکور چی چیزایی بود؟
-من علاوه بر کتاب های درسیم از کتاب های خیلی سبز استفاده می کردم چون درسنامه کاملی داشتند ک تست هاشون پر از نکته بود و جزوه هایی که اساتید کلاس کنکورم بهم میدادن.
-میزان خواب شما در شبانه‌روز چه قدر بود؟
-من یه آدم استرسی و ترسویی بودم که خیلی می ترسیدم که امسال قبول نشم و آبروم جلوی همه بره برای همین از استرس نمی تونستم بخوابم و حرف های مشاور و بقیه هم تأثیری نداشت و شاید در مجموع چهار تا پنج ساعت می خوابیدم.
-در کدام آزمون های آزمایشی شرکت می کردید؟
-آزمون های سازمان سنجش و گزینه دو و گاج.
-درصد درس های کنکوری شما چه قدربود؟
- من تمام دروس عمومی رو ۴۰ درصد زده بودم بدون استثنا و دروس تخصصیم هم ریاضی رو متاسفانه وقت کم آوردم و نتوستم بزنم. زیست شناسی ۶۸درصد، شیمی۵۰درصد، زمین شناسی ۷۸درصد،فیزیک ۵۵درصد.
-تست هارو زمان کنکور چه جوری می زدید؟
-همونجور که گفتم من یه آدم کاملا استرسی هستم. سرجلسه کنکور هم از استرس داشتم می مردم و هب سوالات هم خیلی سخت بودن و و به ذلت می‌تونستم یه گزینه رو انتخاب کنم. همش فکر میکردم پزشکی قبول میشم اما وقتی سوالات رو دیدم به کل ناامید شدم.
-کدام دانشگاه قبول شدید؟
-دانشگاه علوم پزشکی یزد.
-مدرسه عادی بودید؟
-بله
-سهمیه داشتید؟
-خیر.
-چه حرفی با داوطلبان کنکور۱۴۰۰ دارید؟
-توروخدا درس بخونید و برای اون چیزی که میخواهید تلاش کنید. هیچ کس قرار نیست کمکتون کنه جز خودتون! اگه برای خودتون ارزش قائل هستید لطفا درس بخونید.
-خیلی ممنونم از شما، مرسی که وقت با ارزشتون رو دراختیارم گذاشتید.
-ممنونم زهراجان. مرسی که دعوتم کردی البته بعد از مهناز.
باتشکر از کاربران رمان۹۸ و انجمن‌رمان۹۸
*توجه،توجه،توجه*
این تاپیک اختصاصی انجمن‌رمان۹۸ می باشد و هرگونه کپی بردادری از آن ممنوع می باشد.
|تهیه شده درانجمن رمان۹۸|
|تیم مشاوران رمان۹۸|

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • عالی
Reactions: FaTeMeH QaSeMi، Hadis.A 862، Saghár✿ و 5 نفر دیگر

Z.A.H.Ř.Ą༻

مدیر ارشد رمان ۹۸
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد انجمن
ناظر کتاب
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
43,280
زمان حضور
293 روز 10 ساعت 47 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام حضرت دوست

با سلام خدمت شما کاربران محترم رمان۹۸؛ امروز بایک مصاحبه دیگر در خدمت شما عزیزان هستم.
-سلام و درود خدمت شما دوست عزیز؛ لطف بفرمایید و خودتون رو معرفی کنید.
-سلام خدمت شما و تمامی کاربران و عوامل محترم رمان۹۸.
فرشته هستم، دانشجوی دانشگاه فرهنگیان.
-به! به! خانم معلم آینده.
خب فرشته جان شما چه سالی کنکور دادین؟ رتبه کنکورتون چند بود؟ معدل سال آخرتون چند بود؟
-مرسی زری جون، من سال ۹۸ کنکور دادم. رتبه کنکورم هم، رتبه ۳۶۵۴منطقه یک و ۷۵۴۳کشوری بود.
معدلم هم ۱۹/۹۰ بود.
-فرشته جان با این رتبه و معدل خیلی انتخاب های بهتری داشتی، چرا فرهنگیان؟
-راستش من پدر و مادرم هر دو فرهنگی هستند و معلم هستندو من به خاطر علاقه شدیدی که به دبیری داشتم این رشته رو انتخاب کردم.
-بسیار عالی
-ممنون
-فرشته جان برنامه ریزی خاصی برای کنکور داشتی؟
- راستش نه، برنامه خاصی نداشتم.
اصلا هم کتاب های سال دهم و یازدهم رو هم مطالعه نکردم برای کنکور. همونطور که می دونید ۶۰ درصد سوالای کنکور از کتاب های دوازدهم هست و من سال آخر اینقدر درگیر امتحانات نهایی بودم که ترجیح دادم تست و تشریحی دوازدهم رو کار کنم.
خداروشکر کنکور هم اونقدرا سخت نبود که نتونم سوالای دهم و یازدهم رو بزنم.
-پس برنامه ریزی نداشتید؟
-نه، فقط دروس دوازدهم رو خوندم.
-ساعات مطالعه اتون چه قدر بود؟
-من در روز ۸ ساعت درس می خوندم.
-گفتید دوازدهم رو تست می زدید از چه منابعی استفاده می کردید؟
-بله درسته، من از کتاب های خیلی سبز و گاج نقره ای و گاج سفید استفاده می کردم.
-خوابتون به چه صورت بود؟ چند ساعت می خوابیدید؟
-خب من از هفت صبح تا ساعت ۲ ظهر مدرسه بودم؛ وقتی میومدم خونه تا ساعت ۵ استراحت می کردم و بعد شروع به درس خوندن می کردم و تا ساعت تقریبا ۲ شب درس می خوندم و بعد از اون می خوابیدم.
-کلاس های کنکور شرکت می کردید؟
-بله به اصرار مامانم کلاس کنکور شرکت می کردم؛ اما خب برام اهمیتی نداشت. جزوه ها و تدریشون برام مهم نبود چون من بازم کار خودمو انجام می دادم و روش خودمو در پیش می گرفتم.
-چرا؟
-راستش من هدفم پزشکی و بقیه رشته های تجربی نبود؛ من میخواستم فرهنگیان قبول بشم و راستش اصلاح صله چرت و پرت های اساتید آموزشگاه های کنکور رو نداشتم.
-جالبه!
-درصد درس های کنکورتون چه قدر بود؟
-زهرا خداییش یادم نمیاد ولی تاحدودی می دونم چه قدر بوده.
-خب همون حدودی رو بگو.
-ادبیات ۴۵ درصد‌، عربی ۷۶ درصد، دینی ۵۵ درصد، زبان ۸۸ درصد. زیست شناسی ۷۳ درصد، شیمی ۶۰درصد، فیزیک ۴۰ درصد، زمین شناسی ۷۰ درصد، ریاضی ۲۰ درصد.
-سهمیه داشتید؟
-نه
-مدرسه عادی بودید؟
-نه، تیزهوشان بودم.
- عه، واقعاً؟ من همش فکر می کردم مدرسه دولتی بودی؟
-اون سحر بود، دختر عموم.
-آره راست میگی اونم فرهنگیان هست؟
- آره باهم انتخاب رشته کردیم.
-بسیار عالی.
-تست هارو در سر جلسه کنکور چه جور می زدید؟
-هر چی تست خوب و آسون بود رو می زدم، بقیه هم ده بیست سی چهل می کردم می زدم.
-وا چرا؟ خب کنکور نمره منفی داره، نترسیدی‌؟
- نه چرا بترسم؟ تست زدم که ترس نداره، خدارو چه دیدی شاید جوابم درست دراومد.
-فضای دانشگاه فرهنگیان چه جوریه؟ مصاحبه چه جور بود؟
-راستس الان که کرونا هست و آنلاین برگزار میشه ولی سر جمع یه ترم رفتم دانشگاه که حضوری بود. جو اونجا مناسب با فضا هست دیگه؛ نمیشه توقع زیادی داشت. جو خشک و جدی داره.
-چه بد!
دقیقاً، من به شخصه دلم می خواد یکم شیطنت کنم با بچه بگیم بخندیم؛ اما خب تا به حدی اجازه داریم و اگر از قوانین پیروی نکنیم خب باید با فرهنگیان خدافظی کنیم.
-چه بد، واقعا ناراحت شدم.
-چه حرفی با داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ داری؟
- حرف خاصی نیست؛ فقط برید دنبال آرزوهاتون. زیاد خودتون رو برای کنکور خسته نکنید. کنکور چیزی نیست که ازش بترسید اما باید براش تلاش کنید. ذهنتون رو آزاد کنید و تمرکز کنید روی درس هاتون اما ذهنتون رو خسته نکنید.
انشالله همگی در کنکور سربلند و موفق بیرون بیان.
-ممنونم فرشته جان.
خیلی ممنون که دعوت منو قبول کردی و وقت با ارزشت رو در اختیارم گذاشتی؟
- منم متقابلاً مچکرم از لطفت شما.
خواهش می کنم امیدوارم موثر واقع شده باشم.
-این چه حرفیه حتماً.
با تشکر از انجمن‌رمان۹۸ و کاربران محترم انجمن‌رمان۹۸.
| تهیه در شده در انجمن‌رمان۹۸ |
| تیم مشاوران رمان۹۸ |

*توجه،توجه*
ایم مصاحبه اختصاصی انجمن‌رمان۹۸ می باشد. هرگونه کپی برداری ممنوع می باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
Reactions: FaTeMeH QaSeMi، Hadis.A 862، Saghár✿ و 4 نفر دیگر
وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا