خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,579
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
نویسنده این موضوع
پایگاه خبری فوتبالی – جوزپ ایلیچیچ پس از پشت سر گذاشتن بحران در زندگی‌ شخصی‌اش حالا روزهای خوبی را می‌گذراند.

به گزارش فوتبالی، ایلیچیچ پس از پایان بازی مقابل میلان و درخشش در آن به خبرنگاران گفته: ما در هر منطقه از زمین خوب بازی کردیم و فرصت‌های زیادی داشتیم. مقابل تیم صدرنشین لیگ به خوبی دفاع کردیم. خودمان را اثبات کردیم و جنگیدیم. اگر به جدول نگاه کنیم همه چیز درست نیست اما بازی‌های زیادی مانده و باید بازی به بازی پیش برویم تا ببینیم چه پیش می‌آید. کارهای خارق‌العاده‌ای انجام دادیم. باید روند خوب‌مان را حفظ کنیم و به پیشرفت ادامه دهیم.

سوژه روز؛ تماشاگران ویژه بازی میلان - آتالانتا

ایلیچیچ در ادامه افزود: احساس خوشحالی می‌کنم زیرا می‌توانم فوتبال بازی کنم. این چیزی است که بعد از خانواده ام بیشتر از همه چیز دوست دارم. شاید نیاز باشد قدرت تمام کنندگی‌ام را بهبود ببخشم. در لحظات آخر زدن ضربات نظراتی به سرم خطور می‌کند که ممکن است تصمیمم را تغییر دهد.

مهاجم تیم آتالانتا در ادامه افزود: برد ۴-۱ سال گذشته مقابل والنسیا در همین ورزشگاه که امشب بازی کردیم؟ دل‌مان برای هواداران‌مان تنگ شده. اگر آن‌ها امشب اینجا بودند اوقات خوشی داشتیم. امیدوارم هرچه زودتر آن‌ها برگردند. همانطور که گفتم خوشحال هستم و امیدوارم این ماجرا به خوبی پشت سر گذاشته شود. از خدا ممنونم. در حال انجام دادن کاری هستم که آن را دوست دارم.

ستاره آتالانتا و پشت سر گذاشتن بحران در زندگی شخصی؛ ایلیچیچ: حس خوبی دارم

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا