خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,579
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
نویسنده این موضوع
پایگاه خبری فوتبالی – مدافع سابق لیورپول اعلام کرده لیورپولی‌ها دلتنگ او هستند.
به گزارش فوتبالی، مدافع ۳۱ ساله سابق تیم لیورپول که پس از ۶ سال حضور در جمع قرمزپوشان از این تیم جدا شد و به زنیت پیوست در جدیدترین گفت و گوی خود با اسپورت اکسپرس گفته: بابت جدایی از لیورپول افسوس نمی‌خورم. تصمیم من در تابستان محکم و واضح بود و من می‌خواستم از لیورپول جدا شوم. به عقب برنمی‌گردم تا تصمیمم را بررسی کنم. زمانی که در فصل گذشته به میدان نمی‌رفتم عصبانی و ناراحت می‌شدم اما حالا اوضاع متفاوت است. فکر می‌کنم لیورپول بیشتر از آن‌که من دلم برایش تنگ شود، دلش برای من تنگ شده. کلوپ این مسئله را می‌داند زیرا با هم صحبت می‌کنیم. او اخیرا برای من نوشته: دل‌مان برای تو تنگ شده است.
لاورن با تمجید از کلوپ و سبک کاری‌اش می‌گوید: کلوپ با هر بازیکن یک چالش دارد تا او را به کار و تلاش سخت وادار کند. من این را اصول اخلاقی در کار می‌دانم. این چیزی است که می‌خواهم به همه نشان دهم. اهمیتی ندارد که مقابل آرسنال تولا بازی کنید یا لاتزیو و دورتموند. او رفتارش در تمام مسابقات یکسان است. در لیورپول یاد گرفتم تنها نباید مقابل تیم های مهم درخشید و تلاش کرد. حالا برایم اهمیت ندارد زنیت یا اسپارتاک چه تفاوتی دارند. با تمام وجودم در هر صورت بازی می‌کنم.

لاورن: بیشتر از دلتنگی من، لیورپولی‌ها دلشان برای من تنگ شده!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا