خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,579
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
نویسنده این موضوع
لمپارد: کنترل آینده‌ام دیگر در دست خودم نیست

پایگاه خبری فوتبالی - فرانک لمپارد با افزایش فشارها روی خودش پس از شکست در برابر لسترسیتی تایید کرد که آینده‌اش دیگر در دست خودش نیست.
به گزارش فوتبالی، چلسی شب گذشته با دو گل برابر لسترسیتی شکست خورد و نمایشی از خود ارائه داد که شایسته این شکست بود. این نتیجه باعث شد که آبی‌پوشان باز هم در جدول رده بندی سقوط کنند و برندان راجرز به صدر جدول رده بندی راه پیدا کند. این بازی همچنین پنجمین شکست لمپارد در هشت بازی اخیر به شمار می‌آمد. گمانه زنی‌ها درباره ادامه اعتماد رومن آبراموویچ، مالک باشگاه، به هافبک سابق تیم خود ادامه دارد و احتمال اخراج فرانک لمپارد بیش از پیش بالا رفته است. لمپارد در کنفرانس خبری پس از بازی خود گفت: " من کنترلی روی این موضوع ندارم. در طول چند هفته گذشته این سوال از من مطرح شده است. من آن را درک می‌کنم و درست یا غلط انتظاری است که باشگاه از من دارد. من در حالی هدایت باشگاه را قبول کردم که می‌دانستم کار دشواری است و تیم در شرایطی نیست که قادر به رقابت کردن باشد. ما محروم بودیم، بازیکنان جوان داشتیم و حالا بازیکنانی جدیدی داریم که هنوز آماده نیستند و به شرایط جدید خود عادت نکرده‌اند. در این لحظات مجبور هستیم بجنگیم.

لمپارد: کنترل آینده‌ام دیگر در دست خودم نیست

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا