خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

*~sarina~*

کاربر نیمه حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
21,573
زمان حضور
55 روز 20 ساعت 30 دقیقه
نویسنده این موضوع
پایگاه خبری فوتبالی – سرمربی تیم رم پس از شکست ۴-۲ مقابل اسپتزیا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش فوتبالی، فونسکا پس از بازی به خبرنگاران گفت: تعویض‌ها؟ اگر مشکلی پیش بیاید باید درون تیم درباره آن صحبت کنیم و این هم یک مشکل است. شروع سختی داشتیم زیرا حریف صاحب پنالتی شد که یک شرایط ناگوار بود. پس از آن فرصت‌ها زیادی خلق کردیم که همه به هدر رفت و با ۲ بازیکن اخراجی وضعیت دشوار بود. می‌خواستیم درجام حذفی صعود کنیم. نمی‌توانم از بازیکنان انتقاد کنم و باید خودمان را برای بازی‌های بعد آماده کنیم.
فونسکا در ادامه افزود: زمانی که مقابل لاتزیو با ۲ مهاجم بازی کردیم تیم نتیجه خوبی نگرفت. امشب هم فرصت‌های زیادی داشتیم و فکر نمی‌کنم مشکل‌مان تاکتیکی باشد. می‌خواهیم توپ را در مالکیت داشته باشیم اما مسئله اینجاست گل‌هایی که دریافت می‌کنیم گل‌هایی نیستند که حریف بازیسازی کرده باشد. زمانی که ۲ تیم ۱۱ بازیکن داشتند اسپتزیا فرصتی ایجاد نکرد. مقابل ناپولی، آتالانتا و لاتزیو شکست خوردیم زیرا پس از دریافت گل نتوانستیم از لحاظ ذهنی به بازی برگردیم. امشب پس از دریافت ۲ گل به بازی برگشتیم و شانس برنده شدن داشتیم. آیا روی من فشار است؟ از زمانی که به رم آمدم آماده فشارها بودم. ما در جدول ایتالیا رتبه‌ خوبی داریم و به تیمم اطمینان دارم. هر بار که شکست می‌خوریم این حرف‌ها مطرح می‌شود و من تنها می‌خواهم کارم را انجام دهم.

سرمربی رم پس از شکست ۴ گله: خودم را برای چنین فشارهایی آماده کرده‌ام

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا