خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام خدایی که در همین نزدیکیست
سلامی به وسعت طولتان:aiwan_light_blush:

ایده ی خودم بود مدیریت عزیز تالار کودکان لدف کردن ایجازه دادن خودم تاپیک بزنم تقدیم نگاهتون :blissb:
خب بریم سر اینکه تاپیکمون درمورد چیه:spin1b:
البته از اسمش مشخصه نی نی تایم ولی چون شما عشقید بازترش میکنم:aiwan_light_blush:
این تاپیک هدف اصیلیش و مهم تر از همه مطالبش درمورد نی نی هاس از عکس و گیف گرفته تا مطالب جالب و دانستنی درمورد بچه های زیر 5 سال:spin1b:
اگه بازخورد داشت سوپرایز های خوبی در انتظارتونه:blissb:
فقط یه چند عدد مطلب مهم رو خدمتتون عرض میکنم :
اسپم ببینم دیانا رو میندازم به جونتونا:bathtub:
دوستان دقت بفرمایید در این تاپیک جز خودم و DIANA_Z هیچ کسی حق ارسال پست نداره نبینما:raised_eyebrows:

نظر و واکنش یادتون بره دیگه منم خیلی چیزا یادم میره دیگه:whistling:

این تاپیک اختصاصی رمان 98
و هر گونه کپی و اسکی شراعا حرامه:bathtub:

نی نی تایم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • خنده
Reactions: فاطمـ♡ـه، *RoRo*، کوثر پورخضر و 4 نفر دیگر

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام او
خب سلام بر روی ماهتان :blissb:
من آمدم خدمت نگاهتان:blissb:
اولین مطلب با خودمه:freez1b:
خوبین دیگه ایشالا :bathtub:
خب بدون اتلاف وقت میریم سراغ نی نی هاااا

توجه توجه :

کی گفته نی نیا هیچی نمیفهمن ؟؟
کی گفته نمیتونن کلک تون بزنن ؟؟
اگه شما حتی ضره ای به این حرف ها اعتقاد دارین توصیه میکنم مطلب زیر را با دقت بخوانید:angryb:

نوزادان نیز می توانند کلک بزنند!
( همه با هم چند دقیقه بریم افق :tobedb:)
آیا خوردن، خوابیدن، دستشویی کردن، گریه کردن و ... همه کارهایی است که نوزاد تازه متولد شده انجام می دهند!خیر. (اگر شما هم مثل من گفتید یا خدا نکنه میرن فضا ؟ توصیه میکنم ادامه ش را بخونید
)

خیلی جالب است بدانید این فسقلی هایی که فکر می کنید هنوز چیزی نمی فهمند خیلی هم سرشان می شود و شما را هم گول می زنند. (یا جن بزرگ
)

آیا تاکنون تصور می کردید نوزادان کوچک شما فقط دراز می کشند و می خوابند؟ نه این طور نیست.(خدایا ب این فسقلیام دیگه اعتمادی نیس آب زیر کاهین برا خودشون
)

نوزادان پس از دو یا سه هفته اول می توانند سر خود را از روی سـ*ـینه شما بلند کنند. برخلاف اینکه تصور می کنید آنها هیچ کنترلی روی اعضای خود ندارند، آنها می توانند برخی عمل های غیر ارادی را به خوبی انجام دهند. (خدا به دور فردا نیاد سرمون رو قطع کنه
:yworried:)
مثلا اگر انگشت خود را در دهان او قرار دهید با قدرت جاروبرقی انگشت شما را می مکد. (نی نیا ابر قهرمانن گویا قدرت جارو برقیم دارن:angryb:) یا سرش رابه سمت صورت شما بر می گرداند. اگر او را طوری نگه دارید که پاهایش زمین را لمس کند، پاهایش را تکان می دهد.(خا بچم دلش تاتی میخواد موشکلیه ؟؟
)
این اعمال غیر ارادی به رشد کودک کمک می کنند و باعث سرگرمی والدین نیز هستند.(:raised_eyebrows:)
از دیگر موارد جالب که می توانید امتحان کنید این است که زبان خود را برای نوزاد بیرون بیاورید. اگر خیلی خسته یا گرسنه نباشد یا حواسش جای دیگری نباشد، او نیز زبان کوچولوی خود را برای شما بیرون خواهد آورد. (خا این کجاش بده ؟؟:angryb: به بچه تهمت میزنه :angryb: شما زبونت رو درنمیاوردی ت بچگی مگ:yawn:)

یه نقدی میخوام داشته باشم از این مطلب

حیف بچه ها نیس رازشون رو آشکار کردی برادرم/خواهرم

الان از کودک شرکت یا همون نی نی کندو بیان شکایت کنن تو جواب پس میدی یا من

من ب کجا بگریزم

سر خواننده هامونم خوردم انقد فک زدم

همشم تقصیر ت بود:angryb:
متنتم خیلی کوتاه بود ایح

خب دیگه همین تا درودی دگر بودرود

عاشق همتونم به مولا

نی نی تایم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • خنده
Reactions: فاطمـ♡ـه، *RoRo*، DIANA_Z و یک کاربر دیگر

DIANA_Z

کاربر فعال انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
4,789
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
کودکان بیشتر از آنچه تصور می کنید، می فهمند
با اینکه نوزادان بیشتر مواقع خواب هستند اما تحقیقات نشان می دهد آنها بیشتر از آنچه تصور می شود، می فهمند. به طور مثال، نوزاد از همان ابتدای تولد می تواند صدای مادر خود را تشخیص دهد. یا به زبان ساده تر، آنها مدت ها پیش از تولد مکالمات مادر را گوش می کنند.
نوزادان همچنین به خوبی بوهای خوب را از بد تشخیص می دهند و می توانند مزه های تلخ و شیرین را از هم تمیز دهند.
جالب است بدانید نوزادان چهره انسان ها را به خوبی درک می کنند و آن را به تماشای عروسک و موارد دیگر ترجیح می دهند. نوزادان به خوبی تفاوت انسان از عروسک را تشخیص می دهند. یا در برخی موارد می توانند تشخیص دهند آنها نیز انسان هستند و تشابهاتی با اطرافیان دارند.
نوزادان از همان چند روز نخست تولد شروع به انجام واکنش های بدنی می کنند. این نشان دهنده این است آنها با فرضیه های درونی می خواهند با دیگران ارتباط برقرار کنند. این نخستین قدم ها برای نوزاد است تا درک کند صورتی مشابه صورت شما دارد و به همین دلیل سعی می کند کارهایی را که شما انجام می دهید را تقلید کند.
از همه جالب تر این است تحقیقات ثابت کرده اند نوزادان از همان روزهای نخست به دنبال کشف دنیای اطراف خود هستند. به طور مثال، کودکان در همان چند ماه نخست به گوشی موبایل هایی که می توانند با آنها بازی کنند علاقه بیشتری نسبت به موبایلی که نمی تواند کاری با آن انجام دهد از خود نشان دهد.
کودکان می توانند رابـ*ـطه بین کاری که انجام می دهند و اتفاقی که در دنیای اطراف آنها رخ می دهد را به خوبی درک کنند و از تجربه این حس نیز لـ*ـذت می برند. شاید بتوان گفت این کوچولوهای دوست داشتنی برای خود دانشمندان کوچکی هستند که نباید دست کم گرفتشان

نی نی تایم

Reactions: فاطمـ♡ـه، *RoRo* و LIDA_M

LIDA_M

کاربر حرفه‌ای
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
20,422
زمان حضور
78 روز 19 ساعت 52 دقیقه
نویسنده این موضوع
به نام خودش
سلام و علیکم خوشجیلای مو:boonb:
دیر شد دیه پوزش:bathtub:

مطلب امروز از این قراره:sorrow:
که پدر و مادر محترم اینقد سر ما رو می‌خوری که کم به اون صاب مونده های دیجیتالی بنگرین و فلان و بهمان
بیا آقا مردم با تیلیویزن دیدن احساسالتیم موشن:sissyb:

از خودتان خیجالت کشیده و مطلب زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:bathtub:
تفاوت کودکانی که روزانه بیش از 3 ساعت تلویزیون می بینند با سایر کودکان چیست؟! (پدر مادرا: حتمی کور می‌شن عقلشونم قد نموده دوتا استکان بشورن (بی ربط ترین تیکه ممکنه) این مطلب: هه!کو خوندین بیبیز فایتینگ :boonb:)

شاید یکی از مهم ترین سوالات هر پدر و مادری نسبت به کودکشان، سوال بالا باشد.
(یه روشن نمایی لازمه اینجا که بگم تفاوتشون کور شدن نی بلکم...اصن خودتون بخونین) از این رو یک مطالعه اخیرا اثبات کرد که کودکانی که روزانه بیشتر از 3 ساعت به تماشای تلویزیون می نشینند، از عاطفه و احساسات بیشتری برخوردار خواهند بود(لازمه یه بندری برم:l1b: اهم؛ خبببببب مامی اند ددی های عزیز نوش جونتون + مخصوصا والدین بنده که با این سنم..نگم دیه خلاصه عاخا یکی به مامیم بگه فیلمم داره شروع میشه بپره کنار که می‌خوام گسترش عواطف بدم:bathtub:) و این میزان احساسات پس از 7 سالگی گسترش پیدا می کند.
الان می‌ریم سر وفت نقد:
عامو بی خودی منتقد برتر نشدما:sissyb:
خلاصه که خواستم بگم تا الان کجا بودی؟
مثلا یه 10_20 سال پیش میومدی روشن میکردی والدینارو دیه:sissyb:
سر شما رو خوردم
با ایجازه:bathtub:
خوادفیظ

نی نی تایم

• خنده
Reactions: فاطمـ♡ـه
shape1
shape2