خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

نظر شما در مورد عملکرد مدیر

• متوسط

رای: 0 0.0%
  • ضعیف

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    23
وضعیت
موضوع بسته شده است.

~PARLA~

مدیر ارشد بازنشسته
طراح انجمن

امتیاز واکنش
18,212
زمان حضور
34 روز 20 ساعت 33 دقیقه
جــــــــــــــــــــــون پگ:angryb::l3b:
خودش می‌دونه عاشقشمممم:bathtub:
بیش از حد:shameb:
دختر با سلیقه و مهربون:flirty8b:
به صورت خود جوش باهاش احساس راحتی می‌کنی:bathtub:
طرحاشم که نگم براتون

عالین:aiwan_light_heart:
موفق باشی عشقم :aiwan_light_heart:
به امید موفقیت‌های روز افزونت:jumpb::loveb:
جــــــــــــــــــــــــــون فر:morningb:
[از اونجایی که اسممو دو حرفه کردی، و اسمت دو حرفه‌اش میشد "ری" و شهر میشدی، تصمیم گرفتم فر صدات کنم زین پس:l3b:]
منم عاشقتم:shyb:
کسایی با من احساس راحتی میکنن که من حسم بهشون خوب باشه، وگرنه برج زهرمارم، برج زهرمار:angryb:
ممنونم از لطفی که همیشه بهم داشتی
سایه ات بالا سرم اصلا:tongueym:
مرسی شرکت کردی مهربون:morningb:

نقد مدیر ارشد انجمن | ~PARLA~

• جذاب
Reactions: ~ریحانه رادفر~

~PARLA~

مدیر ارشد بازنشسته
طراح انجمن

امتیاز واکنش
18,212
زمان حضور
34 روز 20 ساعت 33 دقیقه
سلام خب من واقعا اهل نقد کردن کسی نیستم اما یه ناراحتی کوچولو از پارلا جان دارم روزی که به عنوان طراح جلد انتخاب شدم در ارتباط با قوانین طرح جلد آگاه شدم اما واقعا فکر نمیکردم دلنوشته هم جزئی از این دسته محسوب بشه تمام جلد هایی که زدم نویسنده ها کاملا راضی بودن و اوکی داده بودن یعنی در اصل با همشون مشورت میکردم تا اینکه یک نفرشون گفت من متن پایین را الان یادم نمیاد چی بگم براش شما بزن بعد متنمو میگم خب منم چون دیدم امکان ویرایش دارم قبول کردم و واقعا نمیدونستم تاکید میکنم نمیدونستم خلاف قوانینه بعد از اون این آخرین که طرح زدم براش اصلا مثل بقیه هیچ تایپکی به من نزد و از اونجایی که امتحان داشتم و خودم همیشه دوست دارم کارهامو سریع انجام بدم فکر کردم چون ایشون تایپکی نزده و دلنوشته بوده نباید نظر بپرسم و میتونم جلد طراحی کنم حقم تذکر بود درست اشتباه کردم درست اما حقم واقعا حذف نبود با توجه به اینکه ازشون کلی معذرت خواستم و گفتم که حتما دیگه دقت میکنم حتی شرایطمو گفتم که بدونن با توجه به شرایطم چقدر برای کارم ارزش قائلم و تلاش کردم براش اما دیگه جوابی دریافت نکردم
بازهم میگم اسم این نقد یا شکایت اصلا نیست یه درخواست کوچولو از خود پارلا جانه که واقعا ازش میخوام لطف کنه و تجدید نظر کنه ممنون من مثل همه ی افرادی که نظر دادن برات دوست دارم محبتت شامل حال منم بشه و خواهری خطابت کنم
سلام عزیز دل:morningb:
خب،
اول از همه باید بگم که من هیچ وقت از زحمات و کمک هایی که به تیم طراحی کردی غافل نشدم و نمیشم و تا همیشه متشکرم بابت بودنت. هیچ وقت نگفتم که تو کم کاری کردی یا...
دوما اینکه عزیزم، همه ما نسبت به کاری که قبول میکنیم، مسئولیت داریم. خود من نزدیک به دو ساله که طراحی میکنم، مواقعی بوده که مجبور شدم در سخت ترین حالت ها جلد رو بزنم تا مدیون کسی نباشم. اما منتی نیست، چون وظیفه ی من بوده و چیزی بوده که خودم انتخابش کردم. من میتونستم طراح نشم، اینطور نیست؟ میتونستم مدیر ارشد نباشم...میتونستم خیلی از مسئولیت های زندگی رو قبول نکنم. تو بنا به استعداد و شور و ذوق و خواسته ی خودت به تیم طراحی وارد شدی؛ و به شدت ازت متشکرم که با توجه به شرایط ویژه ای که داشتی بازهم پشت تیم طراحی رو در هیچ حالتی خالی نکردی...اما بلاخره هرکاری قوانین خاص خودش رو داره.
ابتدای کار هم بهت گفتم که هر نویسنده ای که جلدش بهت افتاد باید باهاش درمورد عکس و جلد هماهنگ باشی. اینکه جلد دلنوشته و شعر و... نیاز به بررسی نویسنده نداره، یعنی چی؟ مگه کسایی دلنوشته مینویسن جزو نویسنده ها به حساب نمیان؟:thinking:
حتی من موقعی که جلد بدون متن رو توی دفترکارت گذاشتی، بهت اخطار ندادم! دیدم که خودت درستش کردی، گفتم لابد اشتباهی شده یا سهوا صورت گرفته. اما درمورد آخرین جلد اصلا اینطور نبود.
با نویسنده صحبت کردم، از زمانی که من جلد رو به تو دادم تا زمانی که تو جلد رو تو دفترکارت گذاشتی، نمیدونم 12 ساعت نشد. شاید تو این مدت، نویسنده اصلا آنلاین نشه! دلیل نمیشه که چون نویسنده با تو گفتگو نزد تو جلد رو بزنی عزیزم. درواقع طبق قوانین، اگه نویسنده اصلا با تو گفتگو نزنه، تو از زیر مسئولیت اون جلد خارجی و نویسنده حتی باید دوباره درخواست جلد بده!
باز هم سعی کردم بذارم رو حساب اینکه نمیدونستی، اما اگر نمیدونستی که دلنوشته ها نیاز به بررسی نویسنده دارن یا نه، باید از من یا رویا میپرسیدی. یا میپرسیدی آیا جلدی میشه بدون متن بره تو دفترکار و رسمی شه؟
عزیزم من نه دشمن توهستم و نه هیچ چیز دیگه، به خودت هم گفتم که تالار طراحی تا زمانی زیر نظر منه قوانین مربوط به خودش رو داره و اون قوانین برای طراح های آزمایشی سخت گیرانه تر و جدی تر اجرا میشه.
پاسخی هم ندادم چون آن نبودم:shyb:
وبازهم گفتم بهت، شکست ها هیچوقت موانع راه موفقیت نیستن، بلکه پله ان برای رسوندنت به اوج! شوق و ذوقت رو توی طراحی تحسین میکنم، اما بهتر دیدم که کمی با روند کار آشنا تر بشی و بعد همکاری رو از نو شروع کنیم.
بابت این اتفاق هم، متاسفم.
شاید در آینده ی نزدیکی با رنک طراح کامل و نه آزمایشی بیام سراغت:morningb:
کسی چه میدونه:tongueym:

~PARLA~

مدیر ارشد بازنشسته
طراح انجمن

امتیاز واکنش
18,212
زمان حضور
34 روز 20 ساعت 33 دقیقه
به به!
پرپر خانم!
پرپر خانم(خاله دوم انجمن:aiwan_light_angel:) تو همه‌کارا سرک‌ می‌کشه و خدا ازش راضی باشه یه خیریم می‌رسونه:g11b: دست اضافه انجمن همین پرپر خانمه که بقیه کارارو‌جمع می‌کنه(نه که بقیه درحال اصکی رفتنن ایشونم هی تو بقبه انجمنا سرک‌ می‌کشه و میاد دستشو برای ما رو می‌کنه) ماشالا بهت پرپر خانم:g11b:
دیس ایز شیر پگاه:g11b:
ی سوال! امکان بن شدن تو‌دست و بالت هست؟:rolleyes:
به به
مزمز جان، هربار میبینمت یاد تخمه های مزمز میوفتم:shyb:
من تو انجمنا سرک نمیکشم مزمز:angryb:انجمنا تو ما سرک میکشن:l3b:
دیس ایز تخمه آفتاب گردون مزمز:aiwan_light_boredom:
متشکرم که شرکت کردی عزیزم، هرکاری هم میکنم وظیفمه:tongueym:
بن شدن من یا بن شدن تو؟:thinking:
من که بن نمیشم
تو میخوای بری جزیره برنز کنی نکنه؟:l3b:
مرسی شرکت کردی قند عسل:morningb:

• قهقهه
Reactions: Whisper

* ELINA *

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
574
زمان حضور
3 روز 15 ساعت 24 دقیقه
+مهربون
+خوش اخلاق
+هنرمند
+با سلیقه
+اصلا یه فرد عالی به تمام معنا
(چقدر رنگاش خوشگله)
فکر کردی با توام؟ الان فکر کردی من تو رو میگم؟:laughting:
من دارم از خودم تعریف میکنم ولی دیدم برای طراحا تاپیک نزدی گفتم بیام خودم از خودم تعریف کنم:aiwan_light_crazy:
خب از شوخی گذشته میخوام جدی حرف بزنم
انتظارم از تو یه مدیر مهربون و شیطون نبود، برعکس انتظارم یه مدیر بداخلاق بود(عین اینا که وقتی میرن مطب دکتر انتظار دکتر پیر بداخلاق دارن یهو دکتر جوون خوش اخلاق وارد می شود:laughting: چه مثالی زدم برات)
شاید دوماه باشه که باهات آشنا شده باشم اما شما به عرض آشنایی فکر نکن به طولش فکر کن لابد میپرسی طولش چقده؟ خب میگم که خیلی تو بیخیال شو:laughting:
تو این مدت ازت هیچ بدی ندیدم همیشه خوش اخلاق بودی با همه مهربون بودی
برخورد رفتارت با همه مهربون و صمیمی بود
خونگرم تر از خودت خودتی:day_dreaming:
دیگه اینکه برم سراغ کارات
اینقدر جلدات خوشگله که بعضیاشون رو اینقدر مکث میکنم روشون که فقط ببینم و ذوق کنم یه حس خوب دارن بعضیاشون یه جورایی خیلی ملیح نمیدونم چطور بگم:laughting:
عکس نوشته هات، جلدات کلا همشون معرکه ان درست مثل خودت
اینقدر تعریفت کنم اعتماد به نفس خونت نمیره بالا؟:l3b: (انگار از اکانتم سیر شدم خیلی دارم مزه پرونی میکنم:l3b:)
خلاصه که من نقدم فقط از خوبیاته بدی ندیدم من تو این دوماه فقط خوبی دیدم و میدونم تا آخرین روزی که بشناستم همینطور خوب و مهربون و شیطون و خونگرم می مونی
خلاصه دیگه حرفی ندارم ارشد جون
من برم و ببین که چه طوماری نوشتم برات برو حالشو ببر:l3b:
با اجازه ات

• قهقهه
Reactions: ~ROYA~
وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4