خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
نام رمان: جهش مجهول (جلد دوم ویروس مجهول)
ژانر: معمایی، علمی-تخیلی، ترسناک
نام نویسنده: نگار ۱۳۷۳ (فاطمه.پ)
نام ناظر: !MeŁłКa ƝasłƦłaƝ!
خلاصه:
سی سال از وقایع ترسناک و غیر قابل پیش‌بینی پروژه‌ی ویروس مورفیا یا در واقع، ویروس مارگوت می‌گذرد. جهان علم در طول این مدت پیشرفت‌های بسیاری داشته و دیگر کمتر کسی از بیمار شدن می‌ترسد. اما همیشه یک مشکل بزرگ در دنیای بیماری‌ها وجود داشته که کسی هرگز نمی‌تواند لحظه‌ی وقوعش را پیش‌بینی کند:
جهش!

لینک:

نقد و بررسی رمان جهش مجهول | نگار ۱۳۷۳ کاربر انجمن رمان ۹۸

• تشویق
Reactions: نازپری احمدی، ~ریحانه رادفر~، زینب باقری و 8 نفر دیگر

~HadeS~

مدیر بازنشسته رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15,468
زمان حضور
123 روز 16 ساعت 51 دقیقه
سلام النکارا:aiwan_light_blush:
میخوام فقط به عنوان یه خواننده نظرم رو بگم نه منتقد جماعت:day_dreaming:
من راستش با اینکه جلد اول رو نخوندم با جلد دومت خیلی حال میکنم و حدودا قضیه رو درک کردم:happy:
از ایدت خیلی خوشم میاد! من معمولا زیاد سمت علمی تخیلی نمیرم چون اکثرا شبیه مقاله علمین تا رمان... ولی مال تو رمانه:aiwan_light_ok:
اگه ایراد هم بگم خیلی ریزن، مثلا علائم نگارشی (که شاید کسی خیلی فوکوس کنه متوجه بشه:whistling:)
بعد مونولوگات زیاده شیخنا:shyb:

همینا دگ، ادامه بده:aiwan_light_give_heart2:

• قهقهه
Reactions: ~ریحانه رادفر~، زینب باقری، FaTeMeH QaSeMi و 6 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
سلام النکارا:aiwan_light_blush:
میخوام فقط به عنوان یه خواننده نظرم رو بگم نه منتقد جماعت:day_dreaming:
من راستش با اینکه جلد اول رو نخوندم با جلد دومت خیلی حال میکنم و حدودا قضیه رو درک کردم:happy:
از ایدت خیلی خوشم میاد! من معمولا زیاد سمت علمی تخیلی نمیرم چون اکثرا شبیه مقاله علمین تا رمان... ولی مال تو رمانه:aiwan_light_ok:
اگه ایراد هم بگم خیلی ریزن، مثلا علائم نگارشی (که شاید کسی خیلی فوکوس کنه متوجه بشه:whistling:)
بعد مونولوگات زیاده شیخنا:shyb:

همینا دگ، ادامه بده:aiwan_light_give_heart2:
سلام پرتقال انجمن ممنونم از حضورت:aiwan_light_spiteful::aiwan_light_crazy::aiwan_light_heart: ذوق دارم یکی بالاخره رمانم رو خوند:l3b:
حتی اگه به عنوان منتقد هم میگفتی نقدت بر سر من جا داشت
خوشحالم که اینطوری شده و این رمان فازش با جلد قبلیش فرق داره، جلد قبلی (چون نخوندی میگمش) از زبون یه ویروس شناس مطرح میشه ولی اینجا ماجرا از زبون یه شخص نااشنا به مسائل این مدلی. نمیخواستم شبیه به هم باشن برای همین کلا تغییرش دادم، راوی داستان، روایت داستان از محاوره به ادبی، شغل شخصیت اصلی و سطح دانشش... میخواستم کم و کاست رمان قبلی رو اینجا جبران کرده باشم.
هر جا اگه دیدی بهم بگو، چون خودم بعضی وقتا از دستم در رفته متوجه نشدم، همون شماره‌ی پستش هم باشه ممنونت میشم خودم پیداش میکنم:aiwan_light_heart:
آره متاسفانه خودمم اینو میدونم ولی چون جلد دومه و گفتم شاید بعضیا نخوان جلد اول رو بخونن یا کلا یه یادآوری باشه از قبل، فعلا ناچار شدم مقدار مونولوگا رو بیشتر کنم، ولی حتما بعدا درستشون میکنم:shyb:
بازم ممنونم از نقدت و واقعا خوشحالم کردی:aiwan_light_drinks:

Reactions: نازپری احمدی، ~ریحانه رادفر~، زینب باقری و 7 نفر دیگر

Shadi78

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
2 ساعت 50 دقیقه
سلام نویسنده عزیز من جلد اولو خوندم و خیلی خوشم اومد ایده ی جذاب فضای هیجان انگیز و ترسناک و معمایی فوق العاده بود❤این جلدم مثل اون ایده ی خوبی داره و هیجان انگیزه و امیدوارم زودتر کامل بشه فقط اینکه شخصیت براندن خیلی عوض شده و انگار کلا یه شخصیت دیگه اس توی جلد اول آدمی بود که هرچیو که میخواست با سرسختی و تلاش به دست میاورد و با وجود مغرور و سرد بودنش مراقب همه بود توی این جلد ادمیه که برای بدست اوردن عشقش هیچ تلاشی نکرده و ازروی لجبازی با یکی دیگه ازدواج کرده با اینکه هنوز ماریارو دوست داره و اجازه داده همسرش دخترشو اذیت کنه و حتی از دختر خودشم حمایتی نکرده اینکه قهرمان داستان اینجوری سقوط کرده یکم تلخ بود
با این وجود رمان قشنگیه و مشتاق ادامه اش هستم❤❤

• عالی
Reactions: نازپری احمدی
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا