خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

^^ Sepideh ^^

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
43
زمان حضور
18 ساعت 18 دقیقه
نویسنده این موضوع
همیشه استیکرای برامون بدن و خواهند بود،اون زمان هیشکی رو مود :) و اینجور چیزا نبود!و وقتی مثلا کیبورد استیکرشون قاطی میکرد فقط از :) و اینا استفاده میکردن..

یه روز یه زنی استخدام میشه که بره و برای یه مرد کار کنه،مرد مجبور میشه بره به سفر و زن از راه دور باهاش ارتباط داره........ زن هرروز کارهاش رو با ایمیل به آقاهه میفرسته و آقا واقعا راصیه و وقتی حدودا 3 روز مونده سفرش تموم شه...... دیه ایمیلی از طرف زنه نمیاد،هرگز!

مرد خیلی نگران میشه که برای این کارمند چه مشکلی میش اومد و از رو فرم استحدام خونشون و پیدا میکنه و میره ببینه مشکلی پیش نیومده باشه...

با یه صحنه خیلی فجیع مواجه میشه که زنه رو زمینه و خب خودتون وضعیتش رو حدس بزنین،

و انگار در حال ارسال یه ایمیل واسه مرده بوده که میگه من چندروطه اصلااا نمیتونم تمرکز کنم!اون سگ فقط با لیخندش به من خیره میشه و خیلی ترسناکه لطفا کمکم کنید ولی ایمیلش ارسال نشده بود و اخرش یه علامت :) بود،کنارش نوشته بود حالا تو هم الوده میشی!مرده خیلی میتریه و سریع به ملیس میگه و پلیس هم میاد و هیچ چیزی پیدا نمیکنه،وقتی زن رو دفن میکنن شب که مرده میره خونشون،تا چند روز یه سگ با یه لبخند خیلی ترسناک بهش زل میزنه...

و چند روز بعد دوست مرد،مرد رو در حالی پیدا میکنه که یه ایمیل داشته مینوشته و اخر اونم نوشت شده بود :) حالا تو هم گرفتار شدی!و این چرخه ادامه داشت،تا این که یه روز یکی میتونه از سگی که میبینه قبل از خودکشی عکس بگیره و تو نت پخش میشه!

مردم با ابزار های فتوشاپ و... کاملا میفهمن که تناسب صورت این سگه هار دقیقا عین :) هست......

بعد اون همه میترسن وهروقت میخوان بگن یعنی کنایه است یا این یه لبخند از روی مهربونی نی :) میدارن و بقیه شکلک ها مثل :( :") و اینجور چیزا هم مد میشن،این داستان چند سال پیش اتفاق افتاده و الان مردم از :) فقز به نشانه ی همین خودمون که مثلا لبخند طعنه امیز استفاده میکنن،ولی اول با یه سگ هار مد شد...

خلاصه که این به اون معنی که فک میکنین نی،میخواینین عکس سگه رو هم ببینین سرچ کنین smile dog

این داستان هیچ شواهدی بر واقعی بدنش نیست ولی این که لبخند اینجوری مد شده و با این داستان،این بخشش واقعیه!
من اینو تایید یا تکذیب نمیکنم

یعنی اینکه داستان کشته شدن زنه و... ممکنه واقعی باشه یا نباشه ولی این که شایعه شده و مردم واسه همین استفاده از :) رو که قبلا فحش هیچ توجهی نمیکردن اغاز شد

و به نشانه ی افسردگی استفاده میشه چون زنه از شدت افسردگی به خاطر سگه و ترس خودشکی کرد...

علامت :) از کجا شروع شد ؟

• عالی
Reactions: SheRviN DoKhT
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا