خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
نویسنده این موضوع
برای داشتن زندگی عاشقانه و عالی با همسر کافی است این جمله های معجزه گر را بشناسید و هر روز به همسرتان بگویید. برای ایجاد یک رابـ*ـطه ی قوی در یک زندگی شاد و مسرت بخش باید نحوه برقرای ارتباط با همسرتان را بلد باشید و برخی مواقع با گفتن چند جمله های معجزه گر رابـ*ـطه ی خودرا در مسیر صحیح حرکت دهید تا شیرینی و لـ*ـذت زندگی مشترک شما دو چندان شود.
جادوی کلمات در روابط با همسرتان را جدی بگیرید ، این کلمات در همسرتان حسی را ایجاد می کند که می تواند تأثیر گذار باشد و زندگی تان را متحول کند؛جملاتی را در این بخش از نمناک آورده ایم که که در کنار رفتار مناسب شما قشنگ ترین حس ها را در همسرتان ایجاد می کند و عشق شما را در قلبش تثبیت می کند پس این جملات را به همسرتان بگویید و با گفتنش طعم خوشبختی را بچشید.

جمله های معجزه گر در زندگی مشترک

آقایان اینگونه حرف بزنند

دوستت دارم

خانم ها نیاز به شنیدن جملات عاشقانه دارند زیرا شنیدن این جملات از زبان همسرشان بدترین شرایط و حال شان را به بهترین شکل ممکن تغییر می دهد. هر چقدر هم که از عمر زندگی زناشویی شما گذشته باشد شنیدن جملاتی مانند دوستت دارم، سبب می شود که همسرتان جایگاه خود را در قلب و زندگی شما بداند و خستگی روز با شنیدن این کلمات ساده از تنش در برود.

پیامبر اکرم(ص) فرموده اند:«این سخن مرد که به همسرش بگوید تو را دوست دارم، هرگز از قلب همسرش خارج نخواهد شد». اگر همسرتان سر حال نبود و یا از چیزی دلخور یا ناراحت بود به او جملات عاطفی مانند دوستت دارم و اینکه از بودنش در زندگی تان راضی هستید و خدا را به خاطر داشتنش شکر می کنید بگویید تا معجزه عشق را در او ببینید.

جمله های معجزه گر برای ابراز علاقه آقایان به خانم ها

جمله هایی که زنان دوست دارند بشنوند

تعریف های عاشقانه

برای خوشحال و شاد کردن همسرتان و بالا بردن اعتماد بنفس و رضایت او در زندگی از او تعریف و تمجید کنید و طوری رفتار کند که تعریف های شما ثابت شود. این تعریف ها نباید اغراق گونه و غیرواقعی باشد بلکه بهتر است خصوصیت مثبت همسرتان را ببینید و خوبی های او را با صدای بلند به او بگویید. اگر غذایش خیلی خوشمزه شده، در مقابل بچه ها به این نکته تأکید کنید.

اگر همیشه خانه تان منظم است، همسرتان خوش لباس است، رنگ موی جدیدش زیباترش کرده ومهربانی اش را دوست دارید، حتما به او بگویید. هم در خلوت و هم در مقابل دیگران از همسرتان تعریف کنید . وقتی که مهمان دارید، هنگام اتمام غذا از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید و از خوبی های او در مقابل خانواده تان بگویید.

من هستم، نگران نباش

یکی از بزرگ ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن حضور مردی در زندگی اوست که بلد است چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند. مردی که آرامش را به زندگی القا می کند و کارها را سرو سامان می دهد .

جمله های معجزه گر که باید به همسرتان بگویید

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
نویسنده این موضوع
جمله هایی که زنان دوست دارند بشنوند

تعریف های عاشقانه

برای خوشحال و شاد کردن همسرتان و بالا بردن اعتماد بنفس و رضایت او در زندگی از او تعریف و تمجید کنید و طوری رفتار کند که تعریف های شما ثابت شود. این تعریف ها نباید اغراق گونه و غیرواقعی باشد بلکه بهتر است خصوصیت مثبت همسرتان را ببینید و خوبی های او را با صدای بلند به او بگویید. اگر غذایش خیلی خوشمزه شده، در مقابل بچه ها به این نکته تأکید کنید.

اگر همیشه خانه تان منظم است، همسرتان خوش لباس است، رنگ موی جدیدش زیباترش کرده ومهربانی اش را دوست دارید، حتما به او بگویید. هم در خلوت و هم در مقابل دیگران از همسرتان تعریف کنید . وقتی که مهمان دارید، هنگام اتمام غذا از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید و از خوبی های او در مقابل خانواده تان بگویید.

من هستم، نگران نباش

یکی از بزرگ ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن حضور مردی در زندگی اوست که بلد است چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند. مردی که آرامش را به زندگی القا می کند و کارها را سرو سامان می دهد .

برای ایجاد این حس، واقعا باید حمایتگر باشید و در قالب کلمات به همسرتان بفهمانید که کنارش هستید و کمکش می کنید و همه چیز تحت کنترل تان است. فراهم کردن امکانات به تنهایی کافی نیست، هنگام اضطراب ، گفتن یک جمله ساده «من هستم، از چیزی نترس» تا حد زیادی سبب از بین رفتن دلشوره می شود.

ایجاد حس امنیت و آرامش در زندگی با جمله های معجزه گر

جمله های معجزه گر برای تثبیت عشق به زنان

زیبا و دلربایی

زن ها دوست دارند که همسرشان به زیبایی ظاهری آنها اشاره کند و آن را ستایش نماید . برای این تعریف خود جزئیاتی را هم مطرح کنید و به او بگویید چه چیز در او زیباتر است ، اینگونه تعریفتان در او اثر بیشتری خواهد داشت.

تو خیلی خاصی

زن ها دوست دارند، بدانند که با تمامی گزینه های دیگری که شما برای ازدواج درنظر داشته اید تفاوت می کنند و ویژگی هایی دارند که از نظر شوهرشان در هیچ کدام از زن های دور بر هم وجود ندارد. شما با گفتن این جمله این خاص بودن را به او گوشزد کنید و و روی ویژگی های مثبت همسرتان تاکید کنید . این موضوع سبب ایجاد حس خوب مورد توجه قرار گرفتن در او شده و باعث می شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی های مثبتش داشته باشد و برای پررنگ کردن شان تلاش کند.

گفتن جملات معجزه گر عاشقانه به زنان

خانم ها اینگونه حرف بزنند

تشکر با قشنگ ترین کلمات

بعد از انجام کارهای مردانه همسرتان از او تشکر کنید و نگویید که او به وظیفه اش عمل کرده و احتیاج به تشکر نیست. فکر نکنید مردان به علت جنس قوی بودن و توانایی های مردانه به شنیدن تشکر ندارند بلکه او هر کاری برای شما و زندگی مشترکتان که انجام می دهد ، از او تشکر کنید و به او بفهمانید که شما قدر دان زحمات او هستید . یک مرد هر قدر هم که قوی باشد در درون خود دوست دارد که همسرش از کارها و خدمات او قدردانی کند.

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
نویسنده این موضوع
پیش از این هم در نمناک گفتیم که تشکر از همسر با بیان جملات ساده ای مانند ممنون که مرا صبح ها تا ایستگاه می رسانی، متشکرم که با تمام خستگی ات خریدهای خانه را انجام می دهی برای همسرتان انرژی بخش خواهد بود. از چیزهایی که به آن سفارش شده ایم توانایی تشکر کردن از دیگران است.

امام سجاد(ع) می فرمایند:«روز قیامت، خداوند متعال به بعضی از بندگانش می گوید:آیا شکر فلان کس را به جای آوردی؟ عرض می کند:پروردگارا! من شکر تو را به جای آوردم. خداوند می فرماید:چون شکر او را به جا نیاوردی شکر مرا هم به جا نیاورده ای!» سپس می فرمایند:شکرگزارترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی و شکرگزاری را به عمل آورد.

تشکر کردن از همسر با جمله های معجزه گر

جمله هایی که مردان دوست دارند بشنوند

ابر مرد زندگی من

از نیازهای روحی مردانه که باید برآورده شود این است که او باید بداند در نگاه شریک زندگی اش تکرار نشدنی است و بهترین مرد دنیا از نظر همسرش است ، مهم است که مرد زندگی تان بداند در نگاه شما بهترین انتخاب بوده و قوی و قابل اتکاست و دنیای تان بدون او یک حامی مهربان برای تمام لحظات زندگی کم دارد.پس بهتر است این جملات را به همسرتان بگویید تا معجزه این کلمات را مشاهده کنید.

به تو افتخار می کنم

در موقعیت های مختلف به همسرتان نشان دهید که به او افتخار می کنید و در مقابل دیگران نیز با کمال میل نشان دهید که شریک زندگی شما بهترین مرد دنیاست. برخی مواقع ساده به او بگویید که به او و بودنش افتخار می کنید و در برخی موقعیت ها مقابل چشم همسرتان این جمله که به همسرتان افتخار می کنید را به دیگران هم بگویید. وقتی همسرتان متوجه تعریف شما در مقابل دیگران می شود ،احساس غرور خواهد کرد و این حس را در دلش خواهد داشت. به ویژگی های مثبت همسرتان دقت کنید و به آنها افتخار کنید.

استفاده از جمله های معجزه گر برای افتخار کردن به همسر

گفتن جمله های معجزه گر به مردان برای ابراز عشق و علاقه

هدیه ای که برام گرفتی ،را می پسندم

اگر همسرتان برای شما هدیه ای گرفت ، با باز کردن هدیه اینگونه احساستان را بیان کنید که این هدیه بهترین هدیه عمرتان است و آن چیزی است که می خواستید . قدردانی از هدیه ای که برایتان گرفته است و استقبال از آن او را به دوباره گرفتن هدیه برای شما ترغیب می کند و او را بسیار ذوق زده خواهد کرد.

مهم نیست که از این هدیه خوشتان آمده یا نه ،به هرحال باید از او تشکر و قدردانی کنید و قبل از فرا رسیدن ایام خاص درباره چیزهایی که دوست دارید داشته باشید صحبت کنید ،تا او برای خرید هدیه از ایده های شما کمک بگیرد.

از صحبت کردن با تو لـ*ـذت می برم

به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که می توانید حرف های دلتان را به او بزنید و از صحبت کردن با او بسیار لـ*ـذت می برید زمانی که مشکلی در زندگی خود دارید به همسرتان بگویید تو بهترین شنونده برای من هستی ، این جمله باعث می شود که مردان به نقش حامی و پشتیبانی خودبرای همسرشان پی ببرند .

ابراز علاقه به آقایان با جملات معجزه گر

تو خیلی خوشتیپی

برای بیان احساساتتان به شوهرتان از کلماتی مانند خیلی باحالی یا خیلی شیطونی و یا خیلی خوش تیپی استفاده کنید و به آنها نگویید که خیلی زیبایی چون این اصلا برای آنها خوشایند نمی باشد. بکار بردن این کلمات سبب عمیق شدن صمیمیت از نظر شوهرتان می شود.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا