خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

PARIA-M

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
7,160
زمان حضور
58 روز 9 ساعت 7 دقیقه
نویسنده این موضوع
۱

تصور کنید در کلبه‌ای میان یک دهکدۀ سرسبز زندگی می‌کنید. هیچ سر و صدایی مزاحم شما نیست و می‌توانید تمام روز را به خواندن و نوشتن بگذارنید؛ کتابخانۀ بزرگی دارید که یک قفسۀ آن شامل آثار چاپ شدۀ شماست. فقط اول هر ماه، حین نوشتن، صدای زنگ پیامک بانک به صدا در می‌آید. ناشر شما، به طور منظم ماهانه حداقل ۳۰ میلیون تومان برایتان واریز می‌کند. این مبلغی است که شما به خاطر فروش چاپ‌ منظم کتاب‌های قبلی‌تان دریافت می‌کنید. معمولاً هر سال همزمان با انتشار کتاب جدید شما این مبلغ چند برابر می‌شود.

شغل نویسندگی و تولید محتوا | یک روش برای نوشتن و چاپ کتاب: انتشارات کوچک خودتان را راه‌اندازی کنید

Reactions: لاله ی واژگون، Tiralin، زینب نامداری و 2 نفر دیگر

PARIA-M

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
7,160
زمان حضور
58 روز 9 ساعت 7 دقیقه
نویسنده این موضوع
آیا نویسندگی شغل است؟ آیا نوشتن ناب و آب می‌شود؟ آیا می‌توانیم نوشتن را به شغلی تمام‌وقت وقت تبدیل کنیم؟ آیا زندگی نویسندگی می‌تواند از حد بخورونمیر فراتر برود؟

شغل نویسندگی و تولید محتوا | یک روش برای نوشتن و چاپ کتاب: انتشارات کوچک خودتان را راه‌اندازی کنید

PARIA-M

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
7,160
زمان حضور
58 روز 9 ساعت 7 دقیقه
نویسنده این موضوع
عقب تاکسی نشسته‌ام، یک ساعت تا رسیدن به مقصد باقی مانده. جاده تاریک است. صدای خروپف دو نفری که بـ*ـغل دست من نشسته‌اند بلند شده. اینترنت موبایلم را قطع می‌کنم. بسته کاغذ کاهی تازه‌ای که خریده‌ام از کیفم بیرون می‌آورم. نور موبایل را توی جیب جلوی کیف می‌اندازم تا ماژیک سیاهم را در بیاورم. کاغذ را روی کیف می‌گذارم و نوشتن را شروع می‌کنم. راننده صدای رادیو را بلند کرده. یک نمایشنامۀ رادیویی در حال پخش است: مادری نگران از وضع درسی دخترش ناله و زاری می‌کند… دستم را که روی کاغذ می‌گذارم از زمین و زمین جدا می‌شوم. ایده‌هایم را برای نوشتن این پست به صورت انفجاری گوشه و کنار کاغذ می‌نویسم. مدت‌هاست رانندگی نمی‌کنم تا توی راه هم بنویسم. خودم را عادت داده‌ام تا از هر فرصتی برای نوشتن استفاده کنم.

PARIA-M

اخراج شده
کاربر اخراج شده
کاربر رمان ۹۸
امتیاز واکنش
7,160
زمان حضور
58 روز 9 ساعت 7 دقیقه
نویسنده این موضوع
بگذارید از تعاریف پایه شروع کنیم: متن‌ها به دو دستۀ داستانی و غیرداستانی و ترکیبی از این دو تقسیم می‌شوند:

از جمله متن‌های داستانی: قصه، حکایت، داستان کوتاه، داستان بلند، رمان و …

از جمله متن‌های غیرداستانی: یادداشت، مقاله، جستار، کتاب‌های درسی، زندگی‌نامه‌ها، کتاب‌های علمی، فلسفی و…

برخی جستارها و ناداستان‌های خلاق را هم می‌توان چیزی میان این دو نظر گرفت.

Reactions: لاله ی واژگون، Tiralin، زینب نامداری و یک کاربر دیگر
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا