خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

آتی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
5 دقیقه
سلام یه رمان خوندم واسمشو بیاد نمیارم موضوعش خون بس بود
دوتا زوج بودن که براثریه تصادف ماجراشون به هم گره میخوره اونا عاشق هم بودن وقتی ازمهمونی میان تصادف میکنن براثرتصادف ‌دخترنمیمیره پسر هلش میده ومی میره دختر برااینکه رضایت شوهر زن روبگیره قبول میکنه زن مرد بشه
اعدام یا انتقام

~♦•پیدا کردن رمان‌های گمنام•♦~

آتی

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
5 دقیقه
سلام یه رمان خوندم یه خواهر برادر عاشق هم میشن و بعد یه مدتی می‌فهمن پسره و دختره خواهر برادر نیستن و پسره در اصل پسر عموی دختره بوده و پدره دختره موافقت نمیکنه و پسره هم میره عسلویه توروخدا هرکی اسمش و میدونه سریع بگه

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
سلام یه رمان خوندم یه خواهر برادر عاشق هم میشن و بعد یه مدتی می‌فهمن پسره و دختره خواهر برادر نیستن و پسره در اصل پسر عموی دختره بوده و پدره دختره موافقت نمیکنه و پسره هم میره عسلویه توروخدا هرکی اسمش و میدونه سریع بگه

سلام. رمان عشق عسلی رو چک کنید:rose:

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
سلام من دنبال یه رمانم که اسم دختره تپش بوداسم پسره تیام بودبعداین دختره معلم بودوتیام،پسرصاحبخونه تپش بود خونواده تپش هم چندساله که تصادف کردن ومردن بعدتیام یه خواهرداشته که بخاطریه پسره خودکشی کرده.
میشه برام پیداش کنیدهرچی گشتم دنبالش نبود:confused.:خیلی زورزدم.
سلام.
فکر می کنم منجلاب عشق باشه. مطمئن نیستم.

SheRviN DoKhT

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
26,616
زمان حضور
16 روز 12 ساعت 57 دقیقه
سلام يه رماني بود خلاصش اين بود كه يه دختر ١٩ساله به زور پدرش به عقد موقت يك ساله يه مرد پولدار در مياد كه يه پسر هم داره تو اين مدت يك ساله عاشق هم ميشن و بعد يك سال ازدواج دايم ميكنن
سلام.
رمان پدر خوب.:rose:

Mohammad۲۲۴۸

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
54 دقیقه
سلام خسته نباشید دنبال یه رمان می گردم رمان درباره پسری بنام سیاوشه که تازه از خارج برگشته و یه دختری که فکر کنم فامیلشونم هست و دختره تازه پدر ومادرشو از دست داده و سیاوش اول از دختره متنفره چون فکر میکنه اون باعث تمام بدبختیاشه ولی بعد عاشق دختره میشه دختره فکر کنم سرپرست برادر و خواهرشو به عهده میگیره پسر خاله دختره هم عاشقه دختراست و بخاطر اینکه دختره سیاوشو دوست داره با اینکه میتونسته سربازیشو بخره میره سربازی اگه میدونین اسم رمانو بگین با تشکر

asaya

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
15
زمان حضور
1 روز 10 ساعت 10 دقیقه
یه رمان بود اسمشو یادم نیست دختره از خارج میاد انتقام مادرش رو بگیره بعد داییشو عاشق خودش میکنه بعدا میفهمه داییش نیست روبه روی خونه پدربزرگش خونه میگیره فکر کنم

ili.elii

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
39 دقیقه
سلام من چند وقت پیش یه کتابی خوندم اما اسمش یادم نیست،شخصیت اصلی داستان اسمش آناهیتا بود ولی آنی صداش میکردن، داستان اینجوری شروع شد که یه نفر زنگ زد به پرستار انی گفت مامان بابای آنی تک شرکتی که کار میکردن به قتل رسیدن،تز اون به بعد آنی پیش عمش زندگی کردو عمش بچه نداشت،شوهر عمش بهش چشم داشت، ولی آنی به عمش نمی گفت که ناراحت نشه،آنی با پسر عموش که به تازگی زن و بچش رو تو تصادف از دست داده بود و اسمش سامان بود ازدواج سوری راه انداخت ،داداش سامان هم که اسمش بابک بود قبلا از اناهیتا خواستگاری کرده بود اما آنی قبول نکرده بود،خلاصه اینا به مرور که باهم زندگی کردن عاشق هم شدن،و سامان اعتراف میکنه که از اول عاشق اناهیتا

nunushii

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1
زمان حضور
51 دقیقه
دوستان ممنون میشم اسم این رمان رو بگید بهم در مورد زن و شوهری هست که نسبت به هم سرد شدن و هر دو به هم خیـ*ـانت میکنند دو تا بچه دارن دخترشون با کسی دوست میشه مادرش سعی میکنه نذاره و در اخر هم به خاطر بچخ ها دوباره به هم برمیگردن

Sh.bm

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
35 دقیقه
سلام من دنبال یه رمانیم که فکر کنم اسم دختر داستان از خارج بعد از سالها به خاطر مرگ مادر بزرگش میاد و بایه مرد کچل داخل هواپیما هم سفر بود میاد ایران پدرش منتظراومدنش داخل فرودگاه که دختره از پدرش دل خوشی نداره و بعد از یه مدتم پدره به دختره می خواست بی احترامی کنه فرار میکنه میره پیش اون پسر کچله که فهمیده یکی از آشناهشون و نامزد دختر عموشه

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا