خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

SONIA.K

مدیر آزمایشی طبیعت و جانداران
مدیر آزمایشی

امتیاز واکنش
1,786
زمان حضور
12 روز 8 ساعت 10 دقیقه
یه رمانی بود خیلی خوب بود!!!

لطفا هرکی اسمش رو میدونه بنویسه!!!

zahra14

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
16
زمان حضور
1 ساعت 56 دقیقه
سلام دوستان یه رمانی خونده بودم دختره صاحب شرکت بود بعد یه پسره که خودش پولدار بود و باباشم شرکت داشت با پدرش قهر میکنه و میاد تو شرکت این دختره استخدام میشه فکر کنم پسره به خاطر این قهر کرده بود که میخواستن مجبورش کنن بادختر عمو یانمیدونم بالاخره یکی ازفامیلاش بود ازدواج کنن ولی پسره نمیخواست با اون ازدواج کنه بعد میگذره و این پسره ودختره توی شرکت کم کم عاشق هم میشن ولی دختر عمو پسره دختره رو میدزده و پسره رو مجبور میکنه که باهاش باشه ولی بعد میره به بابای پسره میگه پسرتو به من بی احترامی کرده اما بعدا با آزمایش معلوم میشه اون از اولم دختر نبوده و خودشم اعتراف میکنه که اون پسره رو مجبور کرده بعد شم اون دختره و پسره باهم ازدواج میکنن.
ممنون میشم اسم رمانو بگین
دختر پولدار پسر خودخواه نیست؟

شیرین ۱۹۷۵

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
3
زمان حضور
21 دقیقه
سلام دوستان دنبال یک رمان هستم با این مضمون،برای دختری پاپوش درست کردن با ارسال عکس ونامه به خواهرش ووانمود کردن دختر با نامزد خواهرش در ارتباطه وعاشقشه،به خاطر همین خواهرش که ناتنی هم بوده خودکشی می‌کنه و دختر به شدت از طرف خانواده و نامزد خودش طرد میشه،با آن که با خانواده زندگی می‌کنه خودش خرجشو در میاره،بعد معلوم میشه تمام اتفاقات زیر سر یک دشمن پدرش هست و خواهرش کشته شده،لطفا کسی اسمشو می‌دونه اطلاع بده ممنون

SHADOW

ناظر + ویراستار + منتقد رمان 98
ناظر کتاب
ویراستار انجمن
منتقد انجمن

امتیاز واکنش
6,014
زمان حضور
51 روز 16 ساعت 50 دقیقه
سلام دوستان دنبال یک رمان هستم با این مضمون،برای دختری پاپوش درست کردن با ارسال عکس ونامه به خواهرش ووانمود کردن دختر با نامزد خواهرش در ارتباطه وعاشقشه،به خاطر همین خواهرش که ناتنی هم بوده خودکشی می‌کنه و دختر به شدت از طرف خانواده و نامزد خودش طرد میشه،با آن که با خانواده زندگی می‌کنه خودش خرجشو در میاره،بعد معلوم میشه تمام اتفاقات زیر سر یک دشمن پدرش هست و خواهرش کشته شده،لطفا کسی اسمشو می‌دونه اطلاع بده ممنون
سفر به دیار عشق

Vahide.sadat79

مدرس هنر
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
974
زمان حضور
8 روز 20 ساعت 2 دقیقه
سلام
دنبال یه رمانی میگردم که اولین رمانی بود که خوندم
یادمه دختره جنوبی بود اومده بود تهران درس بخونه، نمیدونم چی شد با یه پسری به اسم کوروش آشنا شد و یکی دیگه که میخواستش رفته بود به پسره گفته بود این بامن ... اره کوروشم فردای عروسیشون برداشت بردش دکتر و دختره هم قاطی کرد براش
نمیدونستین هم اشکال نداره محض نوستالژی دنبالش بودم

Elnaz.9898

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
1 ساعت 22 دقیقه
سلام
من چند وقت پیش یه رمان آنلاین توی تلگرام میخوندم ولی متاسفانه کانال حذف شد اسم رمان رو نمیدونم اما خلاصش این هستش که :دختری پشتش یه نشونی داره و وقتی خون آشام ها اون نشونی رو میبینن میفهمن که این دختره محافظ اونهاست وبا دختره به مدرسه خون آشام ها میرن و رییس مدرسه عاشق دختر محافظ میشه

ghazale4545

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
0
زمان حضور
49 دقیقه
رمان میخوام که موضوع رحم اجاره ای باشه

midoni

عضو جدید انجمن
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
2
زمان حضور
11 دقیقه
سلام خلاصش این بود ک ی دختر بود به اسم رها ک با مادرش زندگی میکردن و مادرش تصمیم ب ازدواج میگیره با مردی ک دوتا پسر دوقلو داره و اونها گرگ میشدن و در اخرم جفتشون با رها ازدواج میکردن..اگه ممکنه اسم رمانو بگین ممنون

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا