خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع
. محققان یک صخره‌ی مریخی در قطب جنوب پیدا کرده‌اند که ادعا می‌کنند حاوی فسیل نانوباکتری ها بوده است. این موضوع باعث گمانه زنی‌هایی شد که چنین صخره‌هایی که میلیاردها سال پیش به زمین آمده‌اند ممکن است تشکیل دهنده‌ی زندگی و حیات به شکل امروزی باشند.

۸. در سال ۱۹۹۷، دانشمندان در دانشگاه ایالتی اوهایو، سیگنال‌هایی از فاصله‌ی ۲۰۰ میلیون سال نوری دریافت کرده‌اند. این سیگنال‌ها که به‌طور قابل توجهی قوی بوده‌اند، دانشمندان را بسیار گیج و سردرگم کرده‌اند و آنها همچنین در حال تلاش برای شناسایی منبع آن هستند.

ایا آدم فضایی ها هنوز وجود دارند؟

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع
. اخیراً، دانشمندان میکروارگانیسمی کشف کرده‌اند که توانایی بی سابقه‌ای در مقاومت در برابر تشعشعات خطرناک رادیواکتیو دارد، به گونه‌ای که تاکنون در هیچ ارگانیسم زمینی‌ دیگری دیده نشده است. دانشمندان معتقدند که این میکروارگانیسم از مریخ نشأت گرفته و از فرضیه‌ی وجود موجودات فضایی پشتیبانی می‌کند.

آدم فضایی‌

۱۰. متان به‌طور معمول توسط موجودات زنده تولید می‌شود، اما حجم عظیمی از این گاز در فضای اتمسفری مریخ کشف شده که بازهم تاییدی بر نظریه‌ی قدیمی حیات بر روی زمین می‌باشد.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع
. اختر فیزیکدان مالزیایی، Mazlam Othman، مدیر دفتر سازمان ملل در زمینه‌ی امور فضایی است که با تمام فعالیت‌ها و مسائل مربوط به فضا سروکار دارد. وظیفه‌ی Mazlan همچنین شامل این می‌شود که با بازدیدکننده‌های فضایی احتمالی ارتباط برقرار کند و اگر مریخی‌ها با ما ارتباط برقرار کردند خوش آمدگویی انسان‌ها را به آنها ابلاغ کنند.

۱۲. فقط ترافیک هوایی نیست که باعث می‌شود هواپیماها به شکلی که در تصویر مشاهده می‌کنید پرواز کنند. اخیراً، چندین مورد راجع به برخورد یک جت تجاری به یک بشقاب پرنده گزارش شده است. یک خلبان گزارش داده است که یک جسم پرنده‌ی دلتا شکل دیده که در هنگام پرواز به سمت منچستر انگلستان به سمت آنها می‌آمده. بشقاب پرنده قبل از اینکه خلبان بخواهد برای جلوگیری از برخوردشان به هم واکنش نشان بدهد ناپدید شده است.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع

۱۳. کهشکشان ما راه شیری، شامل بیش از ۴۰۰ میلیارد ستاره می‌شود و دانشمندان بر این باورند که حدود نیمی از این ستاره‌ها حداقل یک سیاره در مدار خود دارند. ستاره شناس و متخصص فیزیک نجومی آمریکا، دکتر فرانک دریک، امکان وجود تمدن فرازمینی را بر اساس احتمال سکناگزیدن موجودات زنده در این سیارات مورد استدلال قرار می‌دهد.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع

۱۴. در تاریخ ۱ آگوست ۱۹۹۶، اخبار گزارشی از رویت شدن یک بشقاب پرنده در پنسلوانیای آمریکا اعلام کرد. زنی به نام Betty Klem نوری را دید که به سمت او می‌آید و حدود ۷۰۰ متر آن طرف تر فرود آمده است.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع

۱۵. هنگامی که فضانوردان آمریکایی طی مأموریت آپولو ۱۱ بر سطح ماه فرود آمدند، یک شیء پرنده‌ی ناشناس را در نزدیکی موقعیتشان رویت کردند. در ابتدا آنها گمان کردند که بخشی جدا شده از راکت است که بعداً تأیید شد که آن شیء حدود ۹۶۵۶ کیلومتر از آنها فاصله داشته است. این موضوعی است که همچنان دانشمندان را سردرگم نگه داشته است.

من فرق دارم

همراه رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,798
زمان حضور
4 روز 11 ساعت 31 دقیقه
نویسنده این موضوع

۱۶. فضانوردان برای دهه‌ها در تلاش بوده‌اند تا به‌وسیله ی فرستادن امواج رادیویی با فضایی‌ها ارتباط برقرار کنند. در سال ۲۰۰۴، آنها سیگنال رادیویی ناشناسی را مشاهده کردند که قوی‌تر و قوی‌تر می‌شد و آنها بر این باورند که احتمالاً آدم فضایی‌ ها در تلاش برای برقراری ارتباط با ما بوده‌اند.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا