خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا معلم خوبیه
شاید بیچارمون کرده باشه و همه روزی ده بیست بار با انواع فحشا آبادش کنیم
ولی اینجا می بینید که حق با منه. کرونا چیزای زیادی یادمون داده که در حالت عادی نمی دونستیم!

ارسال پست آزاد

❔کرونا با ما چه کرد (طنز)❔

آخرین ویرایش:
  • خنده
Reactions: parädox، Z.A.H.Ř.Ą༻، . faRiBa . و 16 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا در وهله اول یادمون داد که همه از روز شنبه کارشون رو شروع میکنن!
حتی رییس جمهور! یعنی هممون وسواس این رو داریم که کارمون رو از روز شنبه شروع کنیم یا همه ی کارا رو به روز شنبه موکول می کنیم.

فقط آقای رییس جمهور شرمندم که این سوال رو می پرسم
روز شنبه ی شما هنوز نرسیده؟ این کرونا ولم نمی کنه می گه تا با من سلفی نندازی ول کنت نیستم :) آقا من خیلی بد عکسم آبروم تو ویروسا می ره تو رو خدا فقط بگید اون شنبه تو تقویم کدوم شنبه س؟!

• قهقهه
Reactions: parädox، LIDA_M، . faRiBa . و 15 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا بهمون یاد داد که اگه دست ندیم یا روبوسی نکنیم بخدا نمی میریم. تازه الان وضعیت جوری شده که اگه دست بدی یا روبوسی کنی می میری!

دم کرونا در این یه زمینه گرم!
خدایی من یکی همیشه با این که صورت طرف مقابل رو دو تا بـ*ـو*س کنم یا سه تا مشکل داشتم. وضعیت درخشانی هم اتفاق میفتاد که خودتون واقفید! :) بماند اگه یارو خوشش میومد شما رو از نوع آبدارش مـ*ـاچ کنه؛ انگار یه سر به کارواش مدل انسانی می زدید و برمیگشتید.
دست دادن هم که نگم. یکی شل دست می داد قشنگ بهت می فهموند که حالش ازت بهم میخوره. یکی انقدر سفت دست میداد که استخونات با هم میگفتن یا اسکلت مقدس و به سرزمین افق رهسپار می شدن. از شر دست دادنای شل و سفت مردم راحت شدیم بخدا :)

• قهقهه
Reactions: عروس شب، parädox، LIDA_M و 15 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا بهمون فهموند که نسل قدیم خدای بدشانسی بودن.
آقا اگه زمان ما طاعون سیاه هم میومد ما رو زیر مشت و لگد می گرفت و سیاه و کبودمون می کرد می گفتن براتون مفیده باید با همین وضع برید مدرسه و جویای علم باشید! :/
حتی مثال میزدن که زگهواره تا گور دانش بجوی! همینجور که داری توی گور خودت فرو میری دانش رو بجوی و با خودت ببر همون بـ*ـغل مغلا بخوابون.

حالا نسل جدید چی؟ نسل جدید نشون دادن که خدای قدرنشناسی و نا سپاسی ان. مثال برادر خودم
میگفتم خوشحالی که مدرسه تعطیله؟ یه قیافه ی چیزناله گونه به خودش میگرفت و میگفت: حوصله ام سر رفته!!
ناموسا حوصله تون برای چی سر رفته؟ دلتنگ چی اید دقیقا؟ معلم نمره های درخشانتون رو جلوی همه بخونه یا برید پای تخته با استرس در حالی که دارید به وضعیت قهوه ای نزدیک میشید تته پته کنان خزعبل جای جواب به معلم تحویل بدید؟!
ای خدا کرمت رو شکر.

آخرین ویرایش:
  • خنده
Reactions: *~sarina~*، LIDA_M، . faRiBa . و 13 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا به ما یاد داد که ایرانیا در هر شرایطی باشن باید به هر ضرب و زوری که شده به بقیه بفهمونن که شوهر صید کردن یا به زور زنشون دادن!
یعنی من کلا فاز این عروسیای تو کرونا رو نمی فهمم. قشنگ حس میکنم موقع رقص عروس و داماد ویروسا اون وسط دارن دور و برشون قاسم ابادی و بابا کرم می رقصن :/

بعد نکته اینه که اگه دعوتشون رو قبول نکنی میشی اجتماع گریز و بی شعور! البته خب یه نکته هم هست اینه که خانوما فقط چندین ساعت آرایش میکنن و فلان که چشم دشمن (بخونید فامیل) رو در بیارن. بعد اینا میان ماسک و شیلد بزنن؟! داریم مردم اصن؟
الحمدالله خودم از هر چی مهمونیه گریزانم زیاد ب من گیر ندادن:)))

آخرین ویرایش:
  • قهقهه
Reactions: LIDA_M، . faRiBa .، MĀŘÝM و 9 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا بهمون یاد داد حتی اگه یه قاتل باشه که در کمینمون باشه و ما رو تک تک سر به نیست کنه بازم ما موظفیم که بریم سر خاک طرف و اون قاتله هم همونجا بزنه هدشاتمون کنه و ما باز پاشیم بریم سر خاک بعدی و بعدی و...

خدایی ملت با این یکی نمیشه شوخی کرد. مرگ عزیز آدم خیلی سخته؛ خیلی
ولی شما هم درک کنید اگه دور از جان کسی از شما فوت کرد (چه به دلیل کرونا چه به هر دلیلی) نبودن اون شخص در مجلستون رو دلیلی بر توهین و بی احترامی اون آدم نبینید. کروناس ها! به ولله می کشه حتی خودتون رو.

• خنده
Reactions: LIDA_M، . faRiBa .، MĀŘÝM و 10 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا به مدیرای مدارس فهموند که آقا جان، مراسم مزخرف بازگشایی مدرسه هم نباشه میشه مدارس رو گشود!
یعنی عجب سعادتی دارید شماها که مدرسه می رید. خدایا! یعنی میشه؟ یه سال طوری بری مدرسه که تو صف نباشی! یه ساعت اون بالا برات قوانین مزخرف رو به حالت روضه نخونن! مغزت زیر آفتاب داغ بعد از ماه شهریور دچار ذوب شدگی نشه!
از همه مهمتر!!! چیزی به اسم غروب 31 شهریور وجود نداره!!

ملت به خدا قسم شما اگه از این پدیده خوشحال نباشید بیمارید، دور از جانتان ولی واقعا جدی میگم!
ماها اوج فانتزیمون این بود که روز اول مهر فقط مدیر و ناظما نرن پشت تریبون انقدر چیزایی که از بر بودیم رو دوباره از برمون کنن! که اونم زهی خیال باطل؛ کدوم مدیر مدرسه ای میومد گوش میانگین 300 و خورده ای مفت و مجانی رو ول کنه و انقدر راحت ازش بگذره؟!
درسته کرونا دهانمان رو چاربانده کرده انقدر که مریضی سخت و خطرناکیه، ولی امسال از این مراسما ندارین؛ وجود نداشتن این مراسمای مسخره اگه چیزی به اسم نعمت نباشه نمی دونم دقیقا چیه!!!

• قهقهه
Reactions: *~sarina~*، LIDA_M، . faRiBa . و 11 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا نشونمون داد که حتی تو شرایط کاملا بحرانی و اضطراری، همیشه یه عده هستن که پی ست کردن و قر و فر و این حرفان.

طرف اومده می بینی رنگ ماسک بچه ش با رنگ دستبند خودش سته. رنگ کش ماسکش با رنگ دکمه ی پیراهن شوهرش سته. رنگ ماسک خودش رنگ متضاد رنگ ماسک شوهرشه. رنگ ماسک شوهره با رنگ مانتوی طرف سته.
حالا من اصلا مخالف شیک پوشی و این حرفا نیستم ولی فانوسا تو این شرایط اخرالزمانی هم بیخیال نمی شید؟! خود من فقط می خوام یه ماسکی باشه نجاتم بده
تازه اصن مگه فقط ماسکه که نجاتت میده؟ همین مثالی که براتون زدم؛ بچهه داشت رو زمین هلی کوپتری میزد و دستش رو به همه جا زده بود الا نقاطی که واقعا دستش بهشون نمی رسید (وگرنه به اونا هم دست می زد)، بعد هی با ماسکش کلنجار می رفت :|
مامانه که مدام ماسک رو میداد پایین یه نفس می گرفت و دوباره ماسک میزد. مگه ما زیر آب زندگی می کنیم که نفس می گیری هموطن؟! تو اگه ناقل باشی که با اون نفست همه ی ما رو رهسپار شهر افق کردی عزیز جان!

یعنی قشنگ یه عده وسواس فکری گرفتن در این زمینه. آقا اصن لیو می الون! اعصابم خورد شد

• قهقهه
Reactions: *~sarina~*، LIDA_M، . faRiBa . و 10 نفر دیگر

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا به ما نشون داد که اگه یکی اون سمت کره ی زمین یه غلطی بکنه ممکنه عواقبش یقه ی اهالی این سمت کره زمین رو بگیره.

مثلا همین چینیا. سر یه لقمه نون و آرمادیلو (یا خفاش یا هر کوفتی که اینا کوفت می کنن) کل جهان رو به فنا فرستادن.
درسته انقدر زیادن که حجم خوراکیای روی زمین براشون جوابگو نیست و باید هر جنبنده ای رو بلمبونن؛ ولی آقا آخه خفاش و آرمادیلو؟ :/ جانور قحطه؟ چندش تر از این خوراکا گیر نیاوردین؟
کرونا مثل جن که میره تو دستشویی و حموم لونه میکنه، رفته بود تو گوشت اینا لونه کرده بود که شما خیرندیده ها برداشتین خوردین و الباقی ماجرا.
حالا هی بشینین آبگوشت سگ بخورید با کله پاچه ی مورچه و پیتزای رتیل تا ببینم باز چه مریضی عجیب غریبی گیر ما بیچاره ها میندازین.

پ.ن: کارد بخوره به شکمشون

• قهقهه
  • خنده

نگار 1373

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن

امتیاز واکنش
15,222
زمان حضور
62 روز 21 ساعت 12 دقیقه
نویسنده این موضوع
کرونا به ما نشون داد که همه جونشون رو دوست دارن؛ حتی اونا که هر روز می گفتن قصد خودکشی دارن و باز نمی مردن و روز از نو!

فکر کن شاد و خوشحال داری راه میری که یه دفه بهت میگن اخی طفلکی، تو فلان روز می میری! آیا بازم شاد و خوشحال خواهی بود؟ نچ. چون کاملا می دونی که قراره چی به سرت بیاد! کل روزات تا لحظه ی فوت شدن برات میشه اشک و زاری و به زور می خوای هر کاری که نکرده بودی و انجام بدی که حسرت به دل نمونی (دور از جان جمع البته).

اون موقع که موج اول کرونا اومد و گفتن هشتگ در خانه بمانید و بشینید و بتمرگید و فلان، همه در خانه چپیده بودند حتی اونایی که روزگاری آرزوی زودتر مردن رو داشتن xD
نکته اینه که جان آدمی براش عزیزه. هر کی نشست کنار گوشتون نالیدن که آی من خستم و کلافم و من آخرش خودمو می کشم و تف به این زندگی و شکلات به روحش و فلان؛ خیلی ریلکس با یه لبخند ملیح به گونه اش بـ*ـو*سه بزنید و بهش بگید که کرونا گرفته بودید.
فقط بعدش اگه از طرف یه چکی، لگدی، فحشی چیزی نوش جان کردید به من ربطی نداره. این آزمایش همیشه جواب می ده و شما راحت می تونید بفهمید که طرف فقط داشته بلوف می زده که قراره خودش رو بکشه :)

• قهقهه
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا