خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Dead girl

عضو تازه وارد انجمن
کاربر رمان ۹۸
  
عضویت
29/1/20
ارسال ها
29
امتیاز واکنش
992
امتیاز
178
زمان حضور
18 روز 5 ساعت 45 دقیقه
به نام خدا
شناسه خبر: ۹۷۲۵۱۳ ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۳
منبع: فارس

جزییات حج عمره از سوی عربستان اعلام شد

وزارت کشور عربستان سعودی روز شنبه اعلام کرد که «سلمان بن عبدالعزیز» شاه این کشور دستورات خود را درباره فریضه عمره و پروازهای خارجی و ورود و خروج از طریق مرزهای زمینی و دریایی را صادر کرد.جزییات حج عمره از سوی عربستان اعلام شد

به گزارش افکارنیوز، وزارت کشور عربستان سعودی روز شنبه اعلام کرد که «سلمان بن عبدالعزیز» شاه این کشور دستورات خود را درباره فریضه عمره و پروازهای خارجی و ورود و خروج از طریق مرزهای زمینی و دریایی را صادر کرد.
اخبار بین الملل- یک مقام وزارت کشور عربستان سعودی اعلام کرد که این تصمیم‌ها بر اساس سفارش مسئولین بهداشت و در چارچوب اقدامات اتخاذ شده برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ شده است.
وی افزود: «دستورات پادشاه، شامل ادامه تعلیق عمره و البته با امکان تجدید نظر دوره‌ای در این تصمیم بر اساس اطلاعات بهداشتی است. این دستورات همچنین شامل ادامه تعلیق پروازهای هوایی خارجی و ورود و خروج از طریق مرزهای دریایی و زمینی تا اطلاع ثانوی است».

خبرگزاری رسمی عربستان سعودی همچنین به نقل از مقام وزارت کشور سعودی از صدور مجوز برای سرگیری همه فعالیت‌های اقتصادی و تجاری در این کشور خبر داد و گفت که ممنوعیت تردد به طور کامل از ساعت ۶ صبح فردا (یکشنبه) در همه مناطق کشور برداشته می‌شود.
مقامات بهداشتی عربستان سعودی برای نخستین بار ظرف یک هفته گذشته آمار کم‌تر از چهار هزار مبتلا ظرف ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کردند.
وزارت بهداشت عربستان سعودی اعلام کرده است که ۳ هزار و ۹۴۱ مبتلای قطعی ظرف ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است تا در مجموع شمار مبتلایان به کرونا ویروس جدید در این کشور تاکنون به صد و پنجاه و چهار هزار و ۲۳۳ نفر رسیده باشد.
شمار فوتی‌های ناشی از کرونا هم در ۲۴ ساعت گذشته در عربستان سعودی ۴۶ نفر بوده‌اند و در مجموع یک هزار و ۲۳۰ نفر در این کشور بر اثر ابتلا به این بیماری جان باخته‌اند.
عربستان سعودی از اوایل اسفندماه به دنبال شیوع ویروس کرونا، با بستن مرزهای هوایی، نخست عمره را برای زائران خارجی و سپس آن را برای شهروندان خود نیز تعلیق کرد.


جزییات حج عمره از سوی عربستان اعلام شد

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا