خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Mohadeseh.f

مدیر تالار تایپوتریلر+طراحی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار انجمن
طراح انجمن
نویسنده انجمن
گرافیست انجمن

امتیاز واکنش
29,187
زمان حضور
124 روز 5 ساعت 56 دقیقه
نویسنده این موضوع

فارغ التحصیلی سال 2020 را جشن بگیرید

سلنا در کلامی به دانشجویان خردمند بیان داشت:
همه شما برای رسیدن به این نقطه فوق العاده سخت کار کرده اید و می دانم دقیقاً چطور نمی توانید تصور کنید که فارغ التحصیلی خود را دارید می بینید. اما من می خواهم بگویم درست است نمی دانید با بقیه زندگی چه کاری می خواهید انجام دهید. برای برخی از آنهایی که می دانند مسیرشان چه می تواند باشد این عالی است. اما برای اکثر دانشجویان این یک مسیر است که جهت یا اشتیاق خود را پیدا کنند. بنابراین از اشتباهات و مشکلات ناامید نشوید زیرا این اتفاق برای همه ما رخ می دهد. از هیچ اشتباهی مخفی نشوید و صبور باشید. مطمئناً هیچ قانونی در مورد نحوه مسیر شما در این زندگی وجود نخواهد داشت. تسلیم هر توقعی که جامعه بر شما تحمیل می کند نشوید زیرا من می دانم که چه حسی دارد. همانطور که اپرا وینفری شگفت انگیز گفت: شما به آنچه می خواهید تبدیل نمی شوید، شما همان چیزی می شوید که اعتقاد دارید. و فکر می کنم واقعاً ناراحت کننده است هنگامیکه شما خودتان را باور ندارید، انتظار نداشته باشید دیگران به توانایی های شما اعتقادی داشته باشند. سؤال کردند که آیا چیزی است که من به جوانتر ها بگویم. من همیشه می گفتم پیش بروید و آن را انجام دهید زیرا به هر حال شما هستید آن گام را برمیدارید، مهم نیست مردم به شما چه بگویند. من امیدوارم که وقتی تجمعات بزرگ مجاز شد همه بتوانند در کنار هم جمع شوند و موفقیت مهم را در کنار هم جشن بگیرند که ما هم در جمع دوستان و همکلاسی های خود باشیم. اما گمان می کنم تا آن زمان باید بگویم، برای حفظ سلامتی با دوستان و عزیزان خود از راه دور در ارتباط باشید.
و این مرحله مهمی از زندگی را تبریک میگویم.

این مراسم از 26 اردیبهشت آغاز شده بود و شرکت به صورت حضوری مجاز نبوده است. :hearteyecat:
منبع: پی اس گومز

صحبت های سلنا با دانشجویان!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا