خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Helia.Z

دوستدار انجمن رمان ۹۸
کاربر رمان ۹۸

امتیاز واکنش
1,691
زمان حضور
7 روز 21 ساعت 42 دقیقه
نویسنده این موضوع
بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ ایرانی متولد ۱۵ تیر ۱۳۶۲ در شهر شیراز است. وی پس از تولد به بندر ماهشهر رفته و تا ۱۶ سالگی در آنجا زندگی کرده است و در حال حاضر در سعادت آباد تهران زندگی می‌کند.

نام‌های هنری که به بهنام صفوی لقب داده‌اند عبارتند از:پسر مودب موسیقی ایران،سلطان آرامش و... بارزترین ویژگی اخلاقی بهنام صفوی را صبوری می‌دانند.

خانواده بهنام صفوی

پدربهنام صفوی کارمند بازنشسته و مادرش خانه دار است، او دو خواهر به نام های مهرناز و مهناز دارد.

مادر بهنام صفوی

بهنام صفوی از خانواده‌اش می‌گوید

پدر و مادرم همیشه حامی من بوده اند و بعد از آنها همسرم و طرفدارانم. آنها برای کسب تجربه های تازه انرژی زیادی به من می دهند که از این بابت خدا را شاکرم

شروع فعالیت هنری بهنام صفوی

بهنام صفوی می‌گوید: د‌‌‌غد‌‌‌غه خواند‌‌‌نم از فعالیت‌ هایی كه برای گروه سرود‌‌‌ مد‌‌‌ارس د‌‌‌اشتم شروع شد‌‌‌.

مهارت بهنام صفوی در زدن ساز

موسیقی را از دوران کودکی و از سن ۷ سالگی با ساز پیانو به صورت خودآموز آغاز کرد؛ سپس به فراگیری سازهای کوبه‌ای پرداخت.

بهنام صفوی: چون آن زمان امکانات مناسب برای آموزش موسیقی در ماهشهر نبود، پیانو و سازهای کوبه‌ای را به صورت خودآموز و با مطالعه کتاب‌های آموزش موسیقی، یاد گرفتم.

تحصیلات بهنام صفوی

بهنام صفوی دارای مدرک کارشناسی رشتهٔ مهندسی عمران از دانشگاه نجف آباد اصفهان است.

ازدواج بهنام صفوی

به گفته وی: در سن ۲۳ ساللگی عاشق شده و با هدی خادمی ازدواج کرده است.

بهنام صفوی: من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد و قسمت بود که ازدواج کنم،انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند.

بهنام صفوی و لمس حس پدر بودن

بهنام صفوی در آذرماه سال ۹۶ برای اولین بار پدر شد و پسرش سام رنگ دیگری به زندگی آقای خواننده بخشید.

الگوی موسیقی بهنام صفوی

بهنام صفوی: الگوی اصلی ام در موسیقی بی كلام ونجلیز، یانی، ژان میشل ژار و در موسیقی‌های باكلام هم بیشتر تا جایی كه بتوانم همه‌ سبك‌ هایی كه خوب باشند را گوش می‌ كنم.

بهنام صفوی از انتخاب شغل دوم و راه‌های کسب درآمدش می‌گوید

بهنام صفوی: در حال حاضر تمام فعالیتم در حوزه موسیقی است. من قبل از انتخاب موسیقی و خوانندگی به عنوان حرفه‌ ام، در همان سنین پایین هم درآمد داشتم برای مثال من در یک برهه ۴۵۰ نفر هنرجوی موسیقی داشتم. ولی در حال حاضر فعالیت‌هایی هم دارم که ترجیح می‌ دهم فعلا در موردش صحبت نکنم

بیماری بهنام صفوی + جزئیات روند درمانی او

بهنام صفوی از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعهٔ مغز شد. او در یک مصاحبه تلویزیونی سرطان را دوست خود و امید را شرط اول زندگی عنوان کرد.

بهنام صفوی با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل بسیار بهتر شده بود و حتی بعد از آن به انتشار آلبوم جدید (معجزه) و چندین تک آهنگ و برگزاری کنسرت‌های زیادی پرداخت.

در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت. بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی را در ادامه روند درمان خود انجام داد. بهنام صفوی هر از چندگاهی با تشدید وضعیت جسمانی در بیمارستان بسـ*ـتری میشود.

کنسرتی که جمعی از خوانندگان در زمان بسـ*ـتری بودن بهنام صفوی در بیمارستان با عنوان «کنسرتی برای بهنام» اجرا کردند

کنسرت مشترک سیروان خسروی، زانیار خسروی و شهاب رمضان تحت عنوان «کنسرتی برای بهنام» شامگاه شنبه ۲۲ دی ماه و طی یک سانس در سالن همایش ایرانیان برگزار شد و تمام درآمد این کنسرت به خانواده بهنام صفوی تقدیم شد. میزان استقبال از این کنسرت به اندازه‌ای بود که سایت «ایران کنسرت» برای دقایقی مختل شد و پس از رفع این اختلال، تمام بلیت‌های این کنسرت به فروش رفت.

درگذشت بهنام صفوی

در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ مدیر برنامه‌های بهنام صفوی از درگذشت این خواننده پاپ در تاریخ در اصفهان و در سن ۳۶ سالگی خبر داد.

کنسرت‌های بهنام صفوی

بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به‌شمار می‌آید و برگزاری کنسرت‌های داخلی وخارجی از فعالیت‌های اوست.

آلبوم بهنام صفوی

بهنام صفوی در سال ۱۳۸۵ قطعه تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال فراوان قرارگرفت و همین انگیزه‌ای برای تولید نخستین آلبومش شد. نخستین آلبوم بهنام صفوی با نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ منتشر شد که درباره‌ی آن می‌گوید: من به شخصه به آن آلبوم خیلی علاقه ندارم چون تجربه اولم بود و من هنوز به پختگی لازم نرسیده بودم.

بهنام صفوی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر کرد.

آلبوم های منتشر شده از بهنام صفوی

- عشق من باش (۱۳۸۸)

- آرامش (۱۳۹۱)

- فوق العاده (۱۳۹۳)

- بگودوستم داری (۱۳۹۴)

- معجزه (۱۳۹۵)

تک آهنگ های بهنام صفوی

- حیف

- خدا

- تولد دوباره

- تب

- فرصت کمه

- سوء تفاهم

- محرم اسرار (به همراه:شهرام شکوهی)

- سؤال

- همین حوالی

- احساس عجیب

- نامه عشق

- وقتی تو باشی

- خاک تب دار

- بهترین روز خدا

- عشق بی نظیر

- اخراجی ها ۳ (نماهنگ اخراجی ها ۳)

- آرامش

- تو نزدیکی (به همراه:علی اصحابی و فرزاد فرزین)

- چقدر خوبه

- دیونه بازی (با:شهاب رمضان)

- طاقت ندارم

- هنوز عاشقتم (با:شهاب رمضان)

- دلگیر

- کاش خدا منو ببینه

بیوگرافی بهنام صفوی | خواننده

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • گریه‌
Reactions: n@ziii
shape1
shape2