خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Narín✿

سرپرست بخش کتاب
سرپرست بخش
ناظر کتاب
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
44,324
زمان حضور
107 روز 12 ساعت 35 دقیقه
نویسنده این موضوع
سلبریتی‌هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند/ تصاویر

سرپوش هنری - آیا شما نیز تاکنون به این فکر کرده اید که با یک سلبریتی ازدواج کنید یا دستکم رویای آن را در سر داشته اید؟ شاید به نظرتان چنین چیزی غیرممکن باشد، اما سلبریتی‌های بسیاری هستند که با اشخاص عادی که برای مدتی طرفدار خود آن‌ها یا آثارشان بوده اند ازدواج کرده اند. در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با تعدادی از سلبریتی‌های دوست داشتنی آشنا کنیم که ترجیح دادند با طرفدارانشان ازدواج کنند.

۱. کیم کارداشیان
ازدواج سلبریتی‌ها با طرفدارانشان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

کانیه وست به محض اولین دیدارش با کیم کارداشیان در سال ۲۰۰۴ و زمانی که کیم هنوز به دستیار برندی بود شیفته او شد و پس از دیدن عکس‌های کیم در تعطیلات ۲۰۰۶ در پاریس نیز عشق او به همسر آینده اش بیشتر شد. علاقه او به کیم چنان زیاد بود که حتی سعی کرد او را از ادامه رابـ*ـطه با کریس هامفریز باز دارد. اگر چه کانیه در به هم زدن رابـ*ـطه کیم و همفریز پیش از عروسی شان ناموفق بود، اما رابـ*ـطه این دو خیلی زود به تیرگی گرایید و کانیه در نهایت فرصتی که دنبالش می‌گشت را بدست آورد و به کیم پیشنهاد ازدواج داد.

۲. تام کروز

تام کروز و کیتی هولمز اگر چه دیگر با هم زندگی نمی‌کنند، اما کیتی در یک مصاحبه گفته بود که همیشه طرفدار تام کروز بوده و می‌خواسته با او ازدواج کند. کیتی در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۰۵ در این باره چنین گفته است: «از لحظه‌ای که او را ملاقات کردم انگار که او را از همان اول می‌شناختم. هیجان زده شده بودم. او شگفت انگیزترین مرد جهان بود. او بسیار مهربان و بخشنده بود و به افراد زیادی کمک می‌کند؛ و باعث می‌شود طوری که تا حالا نخندیده ایم بخندم و او یک دوست بسیار خوب است».

۳. الویس پرسلی

پریسیلا پرسلی تنها ۱۴ ساله بود که در جریان یک مهمانی در خانه الویس در سال ۱۹۵۹ با او آشنا شد. در آن دوران الویس در ارتش ایالات متحده خدمت کرده و در پایگاهی در بد نوهیم آلمان بود و خیلی زود شیفته پریسیلا شد. این دو رابـ*ـطه غیرمتعارفی داشتند و پریسیلا در سال ۱۹۶۳ برای زندگی در کنار الویس به ممفیس آمد به این شرط که بعد از رسیدن به سن قانونی با او ازدواج کند. این دو در نهایت در سال ۱۹۶۷ با هم ازدواج کردند، اما پنج سال بعد جدا شده و یک سال پس از آن طلاقشان رسمی شد.

۴. آدام سندلر

جکی سندلر یکی از طرفداران آدام سندلر بود که در سال ۱۹۹۹ در فیلم «پدر بزرگ» (Big Daddy) با او همبازی شد. مدت کوتاهی پس از انتشار فیلم، این دو با هم نامزد شده و در سال ۲۰۰۳ با هم ازدواج کردند. پس از «پدر بزرگ» نیز جکی در نقش‌های کوچکی از فیلم‌هایی که همسرش در آن‌ها بازی می‌کند حضور می‌یابد.

۵. آن هاتاوی

شوهر آن هاتاوی یک بازیگر کمتر شناخته شده و یک طراح جواهرات به نام آدام شولمن است. این دو در سال ۲۰۰۸ و بعد از آشنایی از طریق دوستانم مشترک با هم آشنا شدند. این دو اگر چه خیلی زود به هم جذب شدند، اما فکر می‌کردند دیگری نامزد دارد و سعی کردند فاصله شان را از هم حفظ کنند. بعد از این که دریافتند هیچ کدام رابـ*ـطه دیگری ندارد همه چیز سریع بین آن‌ها شکل گرفت. هاتاوی در مورد همسرش چنین می‌گوید: «او تمام آن چیزی است که می‌خواهید شریک زندگی تان باشد. من شادی را در حضور او پیدا کردم». او می‌گوید که هنوز با شوهرش به مهمانی شام می‌رود و خوش می‌گذراند. هاتاوی پس از رابـ*ـطه پرتنشش با رافائلو فولیری که مرد خلافکاری بود و به زندان فدرال افتاد، به زندگی با یک فرد بسیار نرمال نیاز داشت که ظاهراً به آن رسیده است.

۶. فرگی

قبل از دیدار با فرگی در محل فیلمبرداری فیلم «لاس وگاس» (Las Vegas)، جاش دوهامل مدعی شده بود که از قبل عاشق این خواننده بوده است: «خواب‌های تکراری من خواننده اصلی The Black Eyed Peas را در خود داشت. اوه خدای من. من به شدت عاشق او بودم. خدای من، او بسیار جذاب است». فرگی در مورد علاقه دوهامل به خود شنیده بود و وقتی با او روبرو شد در مورد خواب هایش از دومهال سوال کرد. این دو خیلی زود نامزد شده و در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کردند. متاسفانه فرگی و دهامل در سال ۲۰۱۷ و پس از ۱۳ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

۷. لیزا بونت

جیسون موموآ از زمانی که ۸ سال سن داشت از طرفداران لیزا بونت، همسر کنونی اش بود. موموآ همسر آینده اش را در سریال «شو کازبی» (The Cosby Show) و از همان نوجوانی می‌دانست که روزی با این زن ازدواج خواهد کرد. در نهایت در سال ۲۰۰۵ بود که موموآ توانست در یک کلوب موسیقی جاز در لس آنجلس و از طریق دوستانش با بونت آشنا شده و از همان شب کنار هم ماندند. این دو در نهایت در سال ۲۰۱۷ و داشتن دو بچه به طور رسمی با هم ازدواج کردند.

۸. جولیا رابرتز

جولیا رابرتز با یک مرد حرفه‌ای در دنیای هالیوود ازدواج کرده که البته مشهور نیست. شوهر او یک فیلم بردار به نام دانیل مودر است که در سال ۲۰۰۰ و هنگام بازی در فیلم «مکزیکی» (The Mexican) با او آشنا شده و دو سال بعد ازدواج کردند. شایعاتی در مورد جدایی این دو وجود دارد، اما همکار بودن با یک سلبریتی برای آشنایی بیشتر بسیار مهم است.

۹. استیو هاروی

استیو هاروی در سال ۱۹۹۰ با همسر سومش، مارجری بریجز، هنگامی که او برای تماشای یکی از اجرا‌های هاروی به یک کلوب کمدی آمده بود آشنا شد. هاروی همان روز فهمید که باید با این زن ازدواج کند و همانجا روی صحنه اعلام کرد که روزی با این زن ازدواج خواهد کرد و البته در سال ۲۰۰۷ به قول خود عمل کرد.

۱۰. کوین بیکن

کایرا سجویک در دهه ۱۹۷۰ و در یک مغازه لبنیات فروشی زمانی که خود ۱۳ ساله و کوین بیکن ۱۹ ساله بود با او آشنا شد. او به تازگی بیکن را در یک نمایش دیده و برادرش او را ترغیب کرد که با بیکن صحبت کند. بیکن در مورد آشنایی با همسر آینده اش چنین گفته است: «یک دختر کوچولو آنجا بود که به تازگی نمایش مرا دیده بود و برادرش به او گفت "تو آن بازیگر را دوست داری، برو به او بگو که دوستش داری" و او کایرا بود». بعد‌ها این دو دوباره در هنگام فیلم تلویزیونی «آسمان لیمویی» (Lemon Sky) در سال ۱۹۸۸ با هم ملاقات کردند و با پایان فیلم برداری رابـ*ـطه این و شکل گرفته بود. اکنون ۳۰ سال از آن زمان می‌گذرد و کوین بیکن و کایرا هنوز هم رابـ*ـطه عاشقانه‌ای دارند.

۱۱. مت دیمون

یکی از نمونه‌های آشنایی در رستوران با همسر معمولی آینده در سال ۲۰۰۳ رخ داد زمانی که مت دیمون در حال بازی در فیلم «وابسته به تو» (Stuck on You) در میامی بود در رستوران محل کار همسر کنونی اش، لوسیانا باروسو، که یک زن آرژانتینی الاصل است با او آشنا شد. ظاهراً باروسو به دیمون کمک کرد که از دست مردمی که از او امضا می‌خواستند خلاص شود و نشان داد که مانند دیگر طرفداران نیست. گفته می‌شود که باروسو از قبل از طرفداران دیمون و فیلم هایش بود. پس از این حادثه بود که این دو نامزد شده و در سال ۲۰۰۵ با هم ازدواج کردند. اکنون آن‌ها دارای سه فرزند هستند: ایزابلا، جیا و استلا.

۱۲. جان تراولتا

کلی پرستون بعد از این که عکس جان تراولتا را روی پوستر فیلم موزیکال «گریس» (Grease) دید شیفته او شد. وی خود در این باره چنین گفته است: «چیزی مانند صاعقه بود. از سینما بیرون آمدم و پوستر گریس را دیدم و فهمیدم که روزی با او خواهم بود. می‌دانستم. حدود ۱۶ سال سن داشتم. واقعاً می‌دانستم و با خود گفتم که با آن مرد ازدواج خواهم کرد». این دو در نهایت در سال ۱۹۹۱ با هم ازدواج کردند و هنوز هم با هم زندگی خوبی دارند.

۱۳. کونان اوبراین

کونان اوبراین همسرش، لیزا پاول، را در سال ۲۰۰۰ هنگام فیلم برداری یکی از اپیزود‌های «آخر شب با کونان اوبراین» (Late Night with Conan O’Brieen) در میان تماشاگران دید. دوربین برنامه یک لحظه روی لیزا پاول زووم می‌کند و اوبراین شیفته او می‌شود. این دو در سال ۲۰۰۲ با هم ازدواج کرده و اکنون دو فرزند دارند.

۱۴. امبر رُز

قبل از این که ویز خلیفه و امبر رُز با هم ملاقات کنند، خلیفه در یک مصاحبه اعتراف کرده بود که به شدت شیفته رُز است. از این رو در توئیتر با هم آشنا شده و عاشق یکدیگر شدند. متاسفانه بعد از بدنیا آمدن پسرشان، سباستین، عشق این دو نیز به پایان رسید و رُز در سال ۲۰۱۴ درخواست طلاق داد هر چند این دو هنوز رابـ*ـطه دوستانه‌ای با هم دارند.

۱۵. پاتریک دمپسی

یکی از حرفه‌هایی که می‌تواند شما را به سلبریتی‌ها نزدیک سازد آرایشگری است. پاتریک دمپسی، بازیگر سریال «آناتومی گری» (Grey’s Anatomy) در سال ۲۰۰۵ و پس از اینکه موهایش را نزد آرایشگری به نام جیلین فینک اصلاح کرد که گریمور نیز بوده و از قبل دمپسی را می‌شناخت. این دو مدتی بعد با هم ازدواج کردند هر چند با داشتن ۳ بچه، فینک در اوایل سال ۲۰۱۵ از دمپسی جدا شد.

۱۶. آرون پال

یکی از بهترین مکان‌ها برای ملاقات با سلبریتی‌ها فستیوال موسیقی سالانه کواپلا در ایندیو، کالیفرنیا است. این همان جایی است که آرون پال، ستاره سریال «بریکینگ بد» (Breaking Bad) با همسر کنونی اش، لورن پارسکیان آشنا شد، زنی که پال را می‌شناخت و از طرفداران «بریکینگ بد» به شمار می‌رفت. وقتی از پال در مورد مکان محبوب او برای گذراندن تعطیلات سوال شد جواب او چنین بود: «هر جایی که به فستیوال موسیقی ربط داشته باشد. من و لورن معتاد فستیوال‌های موسیقی هستیم. ما در کواچلا با هم آشنا شدیم». حتی عروسی آن‌ها نیز با تم کارناوال برگزار شد.

۱۷. ریس ویثرسپون

ریس ویثرسپون زمانی که تنها ۲۳ سال داشت با رایان فیلیپ، همبازی اش در فیلم «مقاصد بیرحمانه» (Cruel Intentions) ازدواج کرد، اما این دو مدتی بعد از هم جدا شدند. اکنون ویثرسپون با مردی دیگر از دنیای هالیوود ازدواج کرده که شخصیت مشهوری نیست. همسر کنونی او یک ایجنت استعدادیابی به نام جیم توث است که در پیتسبورگ به دنیا آمده است. ویثرسپون در پیامی توییتری در مورد شوهرش چنین نوشته است: «او هر روز مرا می‌خنداند. من زن بسیار خوش شانسی هستم». او همچنین در مصاحبه‌ای در مورد توث چنین گفته است: «بسیار حیرت انگیز است که با کسی هستم که از من حمایت می‌کند، مرا دوست دارد و طرفدار شماره یک من است. تجربه بسیار شگفت انگیزی است. باید برای این گونه چیز‌ها آمادگی داشته باشی».

سلبریتی‌هایی که با طرفداران خود ازدواج کردند

Reactions: TiNAX007، mahaflaki و Mahla_Bagheri
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا