خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

ماکان بند | خواننده

Saghar

همراه رمان 98
کاربر عادی
عضویت
28/2/20
ارسال ها
109
امتیاز واکنش
937
امتیاز
154
زمان حضور
2 روز 5 ساعت 8 دقیقه
455921257_397507.jpg


بیوگرافی گروه ماکان:
ماکاند بند یک پروه موسیقی دو نفره در سبک پاپ است، دو عضو این گروه رهام هادیان و امیر مقاره می باشد که طرفداران میلیونی دور خود جمع کردند
شرکت آوازی نو از گروه ماکان بند حمایت و پشتیبانی می کند.
گروه ماکابند بند با حمایت خسروی نوازد ساکسیون و اهنگساز در سال 95 بصورت کامل شکل گرفت و در ادامه کار با حمایت موسسه فرهنگی هنری آوازی نو همراه شد
این شرکت از حمید هیراد نیز پشتیبانی می کند.

ماکان یعنی چی ؟
ریشه نام ماکان فارسی و دیلمی است
ماکان نام پسر شخصی بنام کاکی از حُکام مازندران سران دیالمه در قرن چهارم بوده که در آغاز نزد ابوالحسین ناصر در گرگان به سر می برد و از سربازان با نفوذ او بود و مدتی از جانب وی بر سرزمین تمیشه حکومت می کرد

اولین آلبوم:
ماکان بند به سرپرستی امیرمیلاد نیکزاد و خوانندگی امیر مقاره و رهام هادیان نخستین آلبوم رسمی خود را با نام دیوونه بازی در 1 شهریور ماه 96 با 12 قطعه روانه مارکت کردند
قطعه معروف
از مهم ترین اثر های این گروه میتوان به آهنگ هربار این درو و دلگیری اشاره کرد


434340939_26760.jpg
بیوگرافی رهام هادیان:
رهام هادیان متولد 7 مرداد 1370 در اراک، خواننده است
فارغ التحصیل لیسانس میکروبیولوژی و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی می باشد، با ساخت ملودی وارد عرصه موسیقی شد و در نهایت با گروه ماکان بند به شهرت رسید.

شروع از نوجوانی:
فعالیت خود را از دوران نوجوانی با ملودی سازی مبتدی شروع کرد، کم کم به سمت دوره های آهنگسازی رفت و سازهای پیانو، ساکسیفون و گینار را فراگرفت سپس مدتی به کلاس های سلفژ نیز رفت.

از خوانندگی تا فضای مجازی:
از سال 93 – 94 در کنار ترانه سرایی و آهنگسازی خوانندگی را شروع کرد و کارهای خود را در سایت های موسیقی منتشر کرد اما اتفاق خاصی برایش نیفتاد.

از انبار داری تا آرزو:
قبل از ورود حرفه ای به موسیقی مدت ها بعنوان انباردار ساختمان، سپس کار در داروخانه، تکنسین و نمونه گیر آزمایشگاه کار می کرد اما دوست داشت یک شبه پولدار شود.

ازدواج:
رهام هادیان هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد، او می گوید در دوران دبیرستان یکبار عاشق کسی شده ولی حالا میفهمد عشق نبوده ولی الان در رابـ*ـطه نیست.
مهارت در ادبیات
آقای هادیان در ادبیات و گفتن شعر مهارت بیشتری دارد، دوستانش از حالت روحی و اخلاقی او می گویند : همیشه شوخ است و در اجراها شیطنت های خاصی دارد.

448306610_168942.jpg
بیوگرافی امیر مقاره:
امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران، خواننده است.
فارغ التحصیل مقطع دیپلم می باشد، فعالیت خود را با سرودن شعر آغاز کرد و سپس با آهنگسازی و حالا در گروه ماکان بند بعنوان خواننده مشهور شده است.

از نوشتن تا گیتار:
فعالیت خود را از نوجوانی با نوشتن شعر شروع کرد، سپس خودآموز گیتار را یاد گرفت و دوره های سلفژ را گذراند اما بصورت حرفه ای بعنوان شغلی اصلی به آن نگاه نمی کرد.

پیک موتوری:
امیر بعنوان پیک موتوری تا مدت ها کار می کرد اما موسیقی و توان هنری اش جدی گرفته نمی شد تا اینکه به گفته خود سر لجبازی کارش را رها کرد و بصورت جدی سمت موسیقی رفت.

حرفه ای با موسیقی:
در سال 1393 وقتی 19 ساله بود جدی شروع به خواندن و پخش ترک با دوستانش کرد، او آهنگ هایش را در سایت رادیو جوان منتشر داد اما خوشبختانه دچار محدودیت و ممنوع الکاری نشد.

مدلینگ:
آقای خواننده چهره جذابی دارد و همین تیپ و قیافه باعث شد مدتی در حرفه مدلینگ نی فعالیت داشته باشد و با برندهای مختلف ایرانی و خارجی همکاری کند.

ازدواج:
امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و مجرد است
می گوید : من تو زندگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم، اونم دخترمه وقتی داره راه رفتن یاد میگیره و فقط جلوی یه دختر زانو میزنم اونم باز دخترمه وقتی هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا