خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

Narín✿

سرپرست بخش کتاب
سرپرست بخش
ناظر کتاب
ویراستار انجمن

امتیاز واکنش
44,319
زمان حضور
107 روز 12 ساعت 35 دقیقه
نویسنده این موضوع
تولد محسن یگانه با دخترش تا دنیای بابک و ریحانه با میکاپ آرتیستش (۸۰۴)
چهره هامحسن یگانه در دل کوه دماوند در کنار دخترش نگاه با انتشار دلنوشته ای جالب از تولد 35 سالگی اش خبر داد. وی در 23 اریبهشت سال 64 در گنبد کاووس متولد شده است.

محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ با انتشار عکسی در دل طبیعت و در دماوند زیبا و با انتشار تصویری با دخترش نگاه از این روزها که هیچ حس خاصی ندارد نوشته است. در ادامه به بهانه تولد محسن یگانه عکس های از وی را در ادامه در پرشین وی مشاهده می کنید.

تولد محسن یگانه
محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ متولد ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ در گنبدکاووس می باشد. وی دانشجوی انصرافی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران می باشد. محسن یگانه متاهل است و ازدواج کرده است و حاصل ازدواجشان یک دختر به اسم نگاه یگانه می باشد.

محسن یگانه : سلام، ۳۵ سالم شد! دخترم هر روز باهوش تر، شیرین زبون تر، و شیطون تر میشه
مهربون ترین همسر دنیا رو دارم
❤️
بهترین طرفدارایی که یه خواننده باید داشته باشه رو از خیلی سال پیش دارم و پام موندن
۱۶،۱۷ سال پیش از هیچ شروع کردم و معنی هیچ رو من خوب میدونم. تنها، شبیه یه فرار رو به جلو، یه بلندی رو تا همینجا اومدم بالا!

حالا اینکه میری اون بالا که از اونجا زندگی رو ببینی یا اینکه دیده بشی خودش کلی حرف توشه! من خودمم نمی دونم قصه م کدوم بوده :-/ به هر حال این همه هدیه از طرف زندگی که آرزوی خیلیاست رو نمیشه منکر شد. میگن صداقت زیادیش خوب نیست ولی راستش نمیدونم چرا هیچ حس خاصی ندارم
‍♂️

تولد محسن یگانه
تولد محسن یگانه در کنار دخترش نگاه
تولد محسن یگانه
تولد محسن یگانه خواننده جوان

تولد محسن یگانه

• جذاب
Reactions: *Ghazale*
shape1
shape2
shape3
shape4