خوش آمدید به رمان ۹۸ | بهترین انجمن رمان نویسی

رمان ۹۸ با هدف ترویج فرهنگ کتاب خوانی و تقویت قلم عزیزان ایجاد شده است.
هدف ما همواره ایجاد محیطی گرم و صمیمی و دوستانه بوده
برای مطالعه کامل رمان‌ها و استفاده از امکانات انجمن
به ما بپیوندید و یا وارد انجمن شوید.

masihabzed

ناظر آزمایشی
کپیست انجمن
  
عضویت
1/4/20
ارسال ها
47
امتیاز واکنش
301
امتیاز
113
سن
18
محل سکونت
اهواز
زمان حضور
3 روز 18 ساعت 9 دقیقه
دولت روسیه طرحی را برای انجام آزمایشات تشخیصی و تحقیقاتی به منظور ساخت واکسن کرونا بر روی هزاران نفر از ساکنان مسکو آغاز کرد.

دولت روسیه امروز (جمعه) طرحی را برای انجام آزمایشات تشخیصی و تحقیقاتی به منظور ساخت واکسن کرونا بر روی هزاران نفر از ساکنان مسکو آغاز و اعلام کرد که مقامات دولتی با اجرای این طرح غربالگری گسترده می‌توانند امیدوار باشند تا محدودیت‌های قرنطینه در شهر را کاهش دهند.

مسکو، پایتخت روسیه با حدود ۱۳ میلیون نفر جمعیت براساس آمار رسمی دارای بیش از یک چهارم موارد قطعی ابتلا به کرونا در این کشور می‌باشد که در هفتمین هفته از قرنطینه بسر می‌برد.

سرگئی سوبیانین، شهردار مسکو اظهار کرد که میزان واقعی شیوع این بیماری در کشور بسیار بیشتر از اطلاعات رسمی ارائه شده است، زیرا بسیاری از افراد ناقل علائم آشکاری از خود نشان نمی‌دهند.

وی هم‌چنین گفت: «انجام آزمایش‌های تشخیصی در مقیاس وسیع به شناسایی چنین افراد ناقلی کمک کرده و تصویری قابل اعتمادی از میزان شیوع کرونا در کشور ترسیم می‌کند، بنابراین به مقامات مسئول این امکان را می‌دهد تا بدون ریسک کردن و به خطر انداختن زندگی مردم در زمان مناسب اقدام به کاهش محدودیت‌ها و برداشتن قرنطینه کنند.»

در این طرح از حدود ۷۰ هزار نفر از ساکنان شهر مسکو در ۳۰ کلینیک آزمایشگاهی مختلف در سطح شهر، آزمایش خون گرفته می‌شود. از نمونه‌های بدست آمده برای تشخیص کرونا و هم‌چنین دستیابی به واکسن (آنتی‌بادی) این ویروس استفاده خواهد شد.

افراد مورد آزمایش بصورت تصادفی انتخاب می‌شوند و از طریق پیامک و یا ایمیل به آن‌ها فراخوان زده می‌شود تا در روزهای آینده در کلینیک‌های آزمایشگاهی حضور یابند. شرکت در این طرح تشخیصی و تحقیقاتی غیراجباری و داوطلبانه است.

تعداد کل موارد قطعی ابتلا به کرونا در روسیه به ۲۶۳ هزار نفر و شمار قربانیان این ویروس نیز به ۲ هزار و ۴۱۸ تن رسیده است.

به نقل از خبرگزاری رویترز


اجرای طرح تحقیقاتی گسترده کرونا در مسکو

 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • تشکر
Reactions: ~elнa_м~، VIDA VAHED و Arshida
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا